FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Kad jūs rezervējat viesu namu/pili/muižu kāzām?

kivija 29.11.16. 09:19 | Kāzu datums: 10.08.2018

Sveiki!
Mēs ar draugu plānojam kāzas 2018. gada vasarā! Pēc vairāk kā pusotra gada (20 meneši)
Reāli plānot visu vēlos sākt gadu iepriekš... bet primārais šķiet būtu atrast vietu kur svinēt svinības lai var rezervēt un ir miers, kā arī aptuvena vīzija. Vai es būtu traka ja vēlētos to rezervēt jau tagad :D

Kad jūs rezervējāt savu viesu namu/pili/muižu kāzām?
Paldies :)

6 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
B
Blanko 17.01.17. 12:40

Jebkurai lietai ir savi plusi un mīnusi. Rezervējot laicīgi to vietu, kas patiešām ļoti patīk un atbilst vēlmēm, iestājas  nosacīts miers. Taču pa šo laiku noteikti radīsies vēl jaunas svinību vietas, par kurām uzzinot, var nākties saskumt, ka citur jau rezervēts un iemaksa veikta. Piekritīšu iepriekšējiem komentāriem, ka būtisks faktors ir viesu skaits - ja lielas kāzas, tad jādomā laicīgāk.

E
Ehz_forshaa 16.01.17. 23:00

Traka neesi, jo laiciigi rezervējot var arī ietaupīt. Katru gadu janvārī pakalpojumu sniedzēji pārskata savas cenas, rezervējot laicīgi sanāks rezervēt pēc vecās cenas, ja vien līgumā netiek atrunāts savādāk.

baibahughes1 04.12.16. 21:06

Nee, Tu absoluuti nebuutu traka, ja to dariitu jau tagad. Ja tev paredzeetas lielaakas kaazas, tad veel jo vairaak. Mana jubileja bija Springšļu dzirnavaas Jaunlīgatnē, un , es domaaju, ka uz 2017. gada vasaru jau viss ir aiznjems, taa kaa droshi vajag pieteikties jau tagad. Kaazu vieta taa ir vissuperiigaakaa, kaadu vien var iedomaaties. Un superiigu to padfara ne tikai lokaacija, bet cilveeki, kas tev shiis kaazas paliidzees iistenot taa, kaa Tu esi sapnjojusi.
Ar cienju,
 Baiba, Amerikaa.

minka5g 29.11.16. 17:15 | Kāzu datums: 19.08.2017

Mums bija gadu iepriekš.

Es domāju, ka viss atkarīgs no svinību vietas. Ja viņa ir pieprasīta, populāra, tad labāk rezervēt gadu iepriekš, īpaši, ja ir kāds vēlamais datums.

L
LiepinaLiga 29.11.16. 16:25

Es domāju, ka tas noteikti ir atkarīgs no viesu skaita. Mazas kāzas noteikti ir vieglāk noorganizēt pāris mēnešus pirms kāzam nekā lielas . 
Piemēram viesu namā, kur kāzas svinēsim mēs, julija nedēļas nogales ir rezervētas jau divus gadus uz priekšu. Brīvi datmi pieejami tikai citos mēnešos. 

S
Springflower 29.11.16. 13:07

Mēs rezervējām 7 mēnešus iepriekš. Manuprāt, ātrāk kā gadu iepriekš nav vajadzīgs rezervēt. Mums pagaidām ir rezervēta tikai svinību vieta, fotogrāfs un mūziķi, par pārējo sāksim domāt kādus 4-5 mēnešus pirms kāzām, tāpēc man šķiet smieklīgi, ka daudzas jau gadu iepriekš piesaka floristu, frizieri, šuvēju u.c. Viņi taču var aizmirst pa to laiku! :D