FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Maza panika. Kur dzert šampi? Saulkrasti.

T
Trusis:) 13.06.16. 15:56 | Kāzu datums: 22.07.2016

Sveikas!

  Ehhh, maz panika un radošā krīze iestājusies. varbūt, kadai ir svaiga ideja un redzējums, kur Saulkrastos pēc ceremonijas Domē varētu iedzert šampi ar ciemiņiem. Viņi paši uz vietas nepiedāvā. Esmu strupceļā. :(

5 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
K
Katy 14.06.16. 08:17 | Kāzu datums: 10.09.2016

Mums bija tadi pati problema, jo mums Ikšķile arī uz vietas nepiedavaja vietu kur iedzert pirmo šapmi.
Beigas izdomajam ka dzersim blakus parkā apvienojot kopā ar fotosesiju. Man ir uztaisitas skaistas glāzes, groziņi uzkodam un viss kkas. 

i
ingausis 15.06.16. 08:04 | Kāzu datums: 05.08.2017

Sveika! Kad mūsu draugiem notika laulības cerimonija Saukrastos. Pēc tam pirmais tosts un uzkodes bija pie jūras,baltajās kāpās. Tur interesantas koka trepes un vieta kur pasedēt. Nezinu vai vajag laikus rezervēt,jo pirms mums bija jau jaunais pāris ar ciemiņiem un kad gājām prot nāca nākamais jaunais pāris. Tur ir iemīļota laikam vieta un skaista.Citā placītī uz kalna, tika klāti galdi ar nojumīti. Nekrīti panikā,lai izdodās atrast risinājumu. Burvīgu Jums to dieniņu!

z
zhuuk 15.06.16. 12:13

Baltā Kāpa, viennozīmīgi!! Ēdinātājiem paprasat,lai uztaisa galdiņu tajā terasē. Tur tik skaisti!! :) Ir kur fotografēties, ir kur apsēsties. Protams, ja labs laiks.

k
krikseprecos 15.06.16. 13:04 | Kāzu datums: 30.06.2016

 Mums kazas ieplanotas 30.junija Baltaja kapa.Par cik ceremonija notiek lapene un ari at viesiem tur uzkavesimies,lai nobauditu uzkodas un sampanieti,sazinoties ar Saulkrastu domi,ieteica aizpildit iesniegumu.Vini pasi ari informeja pasvaldibas policiju.Ta ka-ja Jus velatirs vienkarsi piestat un iedzert sampanieti,tad viss kartiba.Bet ja planots registret laulibu,klat galdu vai tamlidzigi,velams par to informet domi.Lai nav nepatikamu parsteigumu. :)

T
Trusis:) 15.06.16. 13:33 | Kāzu datums: 22.07.2016

Nu, jā, Baltā Kāpa ir super vieta, bet tieši tā iemesla dēļ, ka dikti populāra un, iespējams, citi kāzinieki, īsti negribas. Mums ceremonija būs dzimtsarakstu nodaļa, tā, ka...tik jāizdomā, kur uzreiz pēc tam piestāt saskandināt šampi. 
He he, nu jau ir nevis panika, bet vienaldzība uznākusi. :D :D :D Uhh, visu mierīgi. :)) Bet paldies par uzmundrinošajiem vārdiem! :) Meklējam tālāk. :)