FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Iesakiet,padalieties un rekomendējat ;)

i
ingausis 08.06.16. 10:18 | Kāzu datums: 05.08.2017

Sveikas mīļās!
Esmu jaukas vietas meklējumos. Protams gribās pie ūdens ar pirtiņu un vietu aktīvām atpūtām. Pacept gaļu uz baudīt burvīgu nakts dabu. Negribās muižas un pilis. Gribās kaut ko....mīļu un sirsnīgu. Lai varētu ielūgt un izguldīt ap  +- 50 viesiem. Protams lai ir aktivitātes bērniem,jo to nav maz. Mana velme ir jauks vakars tuvo draugu un radu lokā. Pēc cerimonijas vakars ar viņiem. Bez standartu kāzu tradīcijām un mičošanas. Baudīt pirti,cep gaļu un smaidod runāt par dzīvi. Protams gribās naksmītni ģimenēm ar maziem bērniem un telšu vietas,kuri grib baudīt dabu. Un....Ja Jūs zinat šo vietiņu,padalaties ar mani ar. Protams būtu ideāli ne vairāk par 100 km no Rīgas. Jūlijā 2016.gadā braukšu jau lūkoties ;) Paldies Jau iepriekš!

5 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
E
Ehz_forshaa 08.06.16. 10:36

Ļoti jauka vieta ir "Ānes muiža", lai nebaida nosaukums... tā nav mūra tipa māja vai kas līdzīgs citām muižām. Tur ir pirtiņa, dīķis, katamarāni, bērnu laukums, blakus Lielupe, tenisa korti utt. Ļoti jauka saimniece. Atrodas netālu no Jelgavas.

B
BrideToBe 08.06.16. 12:07 | Kāzu datums: 09.08.2016

"Mežbreņči" atrodas Daugmalē,ļoti skaista un kopta vieta!

zužiks 08.06.16. 13:21

Painteresējies "Vidzemes pērle", tur ir liels dīķis, kur peldēties, sporta laukums, vieta, kur cept gaļu, ugunskura vieta, kur var arī lielajā katlā zupu vārīt, liela pirts, telšu vietas un ir daudz istabas, kur izguldīt viesus. Nav tālu no Rīgas. 

l
laiminja_ 09.06.16. 22:47

Daugmalē "Bebru nams".
Lilastē "Medzābaki"
viesu nams "Pie Kārļa"

z
zhuuk 11.06.16. 15:27

Kaut kādus 25km no Rīgas pie Ādažiem ir viesu nams ''Gungas'' bijām uz pasākumu tur.  etno stiliņš, forša apkalpošana, pirtiņa, kubuls, ezers. Super! Facebookā šiem viss info.