FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Līdzīga vieta Annas Dārzam Rīgā

a
ajiteK 16.05.16. 21:01 | Kāzu datums: 07.10.2016

Dāmas, esmu izmisumā! 

Bijām ar topošo vīru iecerējuši atzīmēt savu dienu šaurā lokā kafejnīcā Annas Dārzs (Mūkusalas iela), bet mūsu datums jau ir aizņemts. 

Varbūt varat ieteikt ļoti līdzīgu vietu Rīgā/Pierīgā, kurā ir plaša terase, kas ir omulīga un vienam vakaram, lai nepiespiestā gaisotnē atpūstos, būtu gana? 

9 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
E
Ehz_forshaa 17.05.16. 15:31

Skaista terase ir 31. augustā.. Nav gluži tas pats, kas Annas dārzs, bet arī ļoti mājīgi.
Biju dzirdējusi labas atsauksmes arī par Gutenbergs terasi uz jumta.

l
laiminja_ 17.05.16. 23:10

Nesaprotu, ko nozīmē šajā variantā "omulīgi". Kā var būt Annas dārzā omulīgi? Atvainojiet mani, bet svinēt kāzas.... manuprāt pārāk lēti. Es nerunāju par cenām kā tādām. Tās telpas - terasi varētu izmantot citiem vienkāršākiem tusiem, bet tik svarīgus svētkus svinēt terasē neatbalstu. Palēnām atgriežamies senajos laikos, kad laukos svinēja kāzas lauku mājā vai visbiežāk siena šķūnī, jo tas bija lielāks pēc platības. Pušķoja ar bērzu meijām, uz sienām karināja tautiskās austās segas un bija labi. Nu re, arī tagad sāk kaut ko palēnām atsaukt no senču senču kāzu svinību organizēšanas veidiem. Jūs par tik lētu vietu maksāsiet bargu naudu?

p
pvartina 18.05.16. 10:37 | Kāzu datums: 02.06.2017

laiminja_,

vispār tur ir omulīgi, it sevišķi, ja izdekorē speciāli kāzām. esi piedalījusies vai redzējusi bildes no turienes pasākumiem?
pati taisies precēties Rundāles pilī, ja šādi izsakies par citiem?
manuprāt, tā ir lieliska vieta,ja nevēlies svinēt divu dienu kāzas, kā arī,ja lielākā daļa viesu ir no Rīgas un paši var doties mājās, kad vēlas. un tādu svinību vietu Rīgā, diemžēl, ir maz. 

h
helliite 18.05.16. 12:35 | Kāzu datums: 01.08.2015

laiminja_
Nu Tu nu gan uzrakastīji :D
Pēc pēdējā laikā aplūkotajām kāzu bildēm, pasākumi šķūņos, dzimtas lauku mājās, vai "ne"omulīgajā Annas Dārzā ir gaumīgāki nekā kādā pilī.. Turklāt, ne jau vieta ir galvenais, bet cilvēki un atmosfēra.
Un bieži sareģistrēšanās dzimtsrakstu nodaļā un neliels pikniks parkā ir sirsnīgāks nekā glauns pasākums muižā ar diezgan uzpūtīgiem viesiem vai jauno pāri ;)
Būtu kaut citu piemēru vai variantu ieteikusi..
Bet laikam jau vakara nogurums bijis, lai ko sakarīgāku uzrakstītu ;)
 

h
helliite 18.05.16. 12:43 | Kāzu datums: 01.08.2015

ajiteK
neesmu pārliecināta par precīzām vietām, bet Pārdaugavā (pretī Andrejsalai) varētu kas piemērots būt, iespējams arī Pienā var ko sataisīt skaisti.
Varbūt Botāniskā dārzā var mēģināt, tur ir šķūnis, bet vismaz norobežota un zaļa teritorija.. Bet arī tur ar rezervācijām viss ātri notiek.
 

E
Ehz_forshaa 18.05.16. 15:51

Tikko iedomājos, ka vēl Mio ir ļoti jauka vietiņa mazām skaistām svinībām un arī minētais Botāniskais dārzs, paziņas tur kristības svinēja, burvīga vieta.

l
laiminja_ 18.05.16. 21:11

Meitenes, atvainojiet, ja kādu aizskāru, tā nebija domāts. Es vienkārši izteicu savu redzējumu. Mums kāzas nebija pilī vai muižā, bet vienkārši viesu namā. Mani patiešām atbaida pasākumi šķūnveidīgajos apartamentos. un vēl vairāk, ka par tām vietām jāmaksā nebūt ne mazāk kā par normālu viesu namu, kurā par to summu var pat 2 dienas svinēties. Katra taču izvēlas, ko sirds vēlas.

f
frasassi 19.05.16. 09:47 | Kāzu datums: 30.07.2016

Cabo pie Ķīšezera varbūt der? Redzēju, ka tur ir kāzas svinētas, var apskatīti bildes galerijā: http://www.cabo.lv/lv/fotogalerija/

a
ajiteK 19.05.16. 11:41 | Kāzu datums: 07.10.2016

helliite
Tencinu par ieteikumiem! Botāniskā dārza Šķūnī oktobris varētu būt par vēsu. :) Ja precētos nedaudz ātrāk, tad noteikti apsvērtu Šķūni, jo cik redzēts bildēs, tas ir apmēram uz to pusi, ko meklējam. 

frasassi
Ar Cabo sazinājāmies, tagad gaidām, kad sasparosies un atbildēs detalizēti par izmaksām.