FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Ezera vidū

pearl 08.05.16. 16:15 | Kāzu datums: 25.05.2018

Čau!
Ļoti vēlos sarakstīties ne baznīcā, ne pie strūklakas, bet tieši ezera vidū. Viesi sēž laivās, bet mēs ar līgavaini sarakstāmies uz plosta. Drauga radi un draugi brauktu no viena ezera krasta, bet manējie no otra, tad tiktos abi pirmo reizi pie plosta. Tas ir reāli? Vai to vispār varētu realizēt? Vai viesi būtu apmierināti? Ļoti uztraucos, jo tādas kāzas nav ierastas.. Gribu dzirdēt reālo jūsu skatījumu, tā ir realizējama ideja?

5 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
c
cevita 08.05.16. 16:30 | Kāzu datums: 09.07.2016

Ideja ir ļoti skaista, manuprāt. :)
Galvenais rūpīgi jāizdomā visi plusi un mīnusi saistībā ar šo interesanto ideju.
Kur to vispār piedāvātu? Vai dāmas kleitās un augstpapēžu kurpēs vēlēsies rāpties laivā, kura šūpojas? Visiem vajag drošības vestes utt.
Manuprāt galvenais būtu atrast vietu kur to piedāvā, aizbraukt uz turieni, visu apskatīt un pārrunāt. Tad jau arī paši jutīsiet vai tas ir Jūsu sapnis, vai tomēr pārāk apgrūtinoši priekš pašiem un viesiem.
Lai izdodas! :)

r
rutuxs 08.05.16. 18:54 | Kāzu datums: 20.02.1993

Ak, jē! Ko tik cilvēki neizdomā. Un ja kāda laiva apgāžas? Man bildes nepatīk. Un kādēļ līgavai nav drošības vestes? Es 100 reizes padomātu, pirms sēstos smailītēs. Nemaz nerunāju par laika apstākļiem.Ko tādu var realizēt pilnīgā bezvējā.

B
Blanko 09.05.16. 11:11

Trakiem pieder pasaule!
Ir divas iespējas:
1) Ekstrēmākais variants  - laulāšanās uz dīķa laivās - ja ir iedvesma un liela gribēšana to dabūt gatavu, viss ir iespējams;
2) Vienkāršotais variants - laulāšanās uz salas ūdens vidū. Un te ir iespējama improvizācija - mazāk trakie krēslos lapenē, trakākie laivās apkārt. Viss efekts ir atkarīgs no viesu skaita un to gatavības izaicinājumiem.
Vieta - Salaspils pagasts.

r
rutuxs 09.05.16. 14:36 | Kāzu datums: 20.02.1993

Vienkāršotais variants man jau labāk patīk. Vieta skaista. Tikai bez laivām. Visu peizāžu sabojās. Iedomājos omīti smailītē. Zinu jaunas sievietes, kurām paniskas bailes sēsties laivā. Kliedz un spiedz.

l
laiminja_ 13.05.16. 21:10

Bijušajā sadegušajā viesu namā "Silarozes" - tagadējā "Vidzemes pērle" pagalmā dīķis un dīķa vidū skaista saliņa. Biju kāzās, kur notika mičošana, ļoti skaisti. Visapkārt dīķim bija sadegtas lāpas, bet mičošanas vietā, kā jau ierasts - sveces.