FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

mazbudzeta kaazas

k
krist\ine 20.04.16. 14:24

Sveikas!  mums plaanojas mazas kaazas-20 cilvekkiem...Cik nesmu vn apskatiijusi-visi prasa nenormaalas summas...Varbuut kads zin,kur ir leeti un labi!

8 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
b
bestmama 20.04.16. 14:56 | Kāzu datums: 16.07.2016

Mums arī būs nelielas kāzas. Ap 30 cilvēkiem. Bet varu pateikt tā, ka pat neko īpaši neņemot un nesūtot sanāk četrzīmju cipars. Kaut gan vardu savienojumu "mazs budžets" katrs iztūlko dažādi. Kā lasīju internetā ieekonomēt daudz var uz alkohola/ Mēs bijām tādās kāzās. Paši pirkām stipro, jo tur bija tikai vīna dažas pudeles, kuras ļoti ātri beidzās. Tur jā, viņi pasūtīja tikai šašliku un pat uzkodu nebija.Tur viņiem kāzas nesanāca dikti dārgas.

b
bestmama 20.04.16. 14:57 | Kāzu datums: 16.07.2016

Par vietām, pati skatījos tikai Salaspilī. Vienā vietā bija 20 eiro no personas, bet citā vietā bija 25 eiro no personas.

B
Bebris 20.04.16. 22:25 | Kāzu datums: 17.09.2016

Man arī ir mazbudžeta kāzas. Rēķinamies ap 1,5 - 2 tūkstošiem eiro, ja to var nosaukt par mazbudžeta. Vietu atradām tur, kur kāzas neņem parasti un par telpu nomu bez laika ierobežojuma paprasīja 150 eiro, ēdināšana būs ap 20 eiro no cilvēka, bet tā apmēram ir visur. Atradām privātu juvelieri, kurš par gredzeniem paprasīja 80 eiro kopā ar visiem gravējumiem, taču mums bija 12 grami sava zelta. Kleitu šūs vīramāte, kas ļoti samazina izmaksas, auto būs pašiem savs, make-up par simbolisku samaksu taisa klasesbiedrene, kas ir 20 eiro. Mums nebūs nekādu ekstru, nekādas dekorācijas, floristes un no eBay pasūtītu neskaitāmu nieku, viesu skaits būs līdz 30. Citiem vārdiem sakot, mēs taisām, kā varam atļauties, neko vairāk, neko mazāk. :) 

v
vinoga 20.04.16. 22:32 | Kāzu datums: 28.07.2018

Esmu vedēja mazās kāzās ap 20 cilvēkiem. Nekas superlēts tas tāpat nesanāk, bet es Tev ieteiktu ņemt talkā draugu/paziņu kontaktus - kāds var sagatavot ziedu noformējumu lētāk, kāds var aizdot kāzu auto, vienvārdsakot - kas meklē, tas atrod! 

Lai veicas :)

i
ingausis 20.06.16. 09:14 | Kāzu datums: 05.08.2017

Sveika!
Mēs arī cenšamies iekļauties zem 5 tūkstošiem un ja sanāks vēl zemāk būs super. Bet pagaidām baida,ka tas nav īstenojams.
Juvelieru meklējam lēnām,apjautājam draugus. Jo tie kas piedavā saprotamu cenu,jauc manu ideju. Tie kuri dzird un saprot,prasa jau pāri iecerētam gredzenu budžetam...
Viesu mājām arī ir raibi. Lielāko daļu vasarā prasa no astoņsimts eiro līdz.... un neļauj savus ēdienus. Mums doma svētku pusdienas,bet pārējais no mums-saldais,šašļiks,jo pēc pirts gribēsies ēst un citas jautrās un pikantās uzkodes. Un pirts...mēs viņu gribam tajā pašā dienā,nevis nākošajā  rīta. Mums ir daudz bērni,visiem kopā ar draugiem un ilga sēdēšana pie galda nebūs iespējama. Mēs negribam ne ilgo sēdēšanu,tostu klausīšanu,jau pa šiem vairākiem gadiem esam saklausījušies. Ne mičošanu,kur jagaida līdz pusnaktīj,citi jau pārguruši vai kāds jau samiegojies no glāzītes cilāšanas. 
No viesu mājām atradām pagaidām trīs,kurās vari arī atteikties no ēdināšanas.
Piemēram Labā Pirts no 13 eiro par personu,tas ir lēti,jo citu sākās no 21eiro.
Tur kur ir lēta cena pa diennakti ir atsevišķa maksa par pirti,viesu izguldīšana un vēl ēdināšana,viss kopā aučččč vairs nav lēti.
Es arī skatos video un mācos taisītpati dekorus.Sīkumu-balonus,lentītes...utt no AliExpress sūtu,lēnām un pakāpeniski.
Ielūgumus jau esmu izveidojusi vairākus variantus un ar katru variantu,jau labāk un labāk...
Kleitas izmaksas gaidīšu draudzenes šuvējas atbildi...ja nē tad ziemā būs javaktē atlaides.
Sāku jau mācīties salduma kūciņas un keksiņus taisīt...patīk.
Pagaidām lētāka viesu svinēšanas vieta kuru atradu,bet vēl nebiju izlūkos ir Vizbulītes. Ļoti patika saruna ar saimnieci. Ja negribi ēdinātājus atsakies,gribi tikai galda klājējus labi,pirti šovakar protams....Izpildīsim velmes niķīgai līgavai,protams robežās. Un otra vieta kur braukšu lūkoties ir Labā Pirts,attieksme rakstiski un telefoniski superīga.
Lai Mums meitenes veicās,jo gribās to dieniņu atstātpiemiņā burvīgu...kaut arī nav tie liekie kg,joks EIRIĶI.

D
DziedātājaS 04.07.16. 13:33 | Kāzu datums: 18.07.2015

Sveikas, meitenes!

Ja plānojat kāzu svnības ar banketu mazam viesu skaitam (līdz 30-35), tad varu ieteikt svinību namu "Betsaida". Tur ir gan atbilstošs telpu izmērs tādam viesu skaitam, gan skaists interjers, kā arī salīdzinoši izdevīgas cenas - telpu noma kāzām no 350 eiro/diennakts, atkarībā ko nu kurš pāris vēlas. Nav ierobežojumi, tādi kā korķa nauda vai obligātas prasības pasūtīt banketu pie viņiem. Svinēju tur savas kāzas, esmu ļoti apmierināta. :) 

minka5g 06.07.16. 20:25 | Kāzu datums: 19.08.2017

Sveikas!

Kāzas plānojas uz 60 cilvēkiem, vēlams pēc iespējas lētāk.
Zinu, ka uz viesu namu + ēdināšanu baigi netaupīsim, jo tās , manuprāt, ir vissvarīgākās pozīcijas.
Uz muižām, pilīm, protams, nekastāmies.Esmu noskatījusi citas diezgan smukas vietas ( bildēs). Tad nu jāsāk braukāties, zvanīties , lai saprastu to īsto ciparu.
Parējās lietās piemeklēsim lētākus , bet ne slikātkus variantus.
Šobrīd škiet neiespējamā misija. :(

v
victory28 06.07.16. 22:46 | Kāzu datums: 02.07.2016

2. jūnijā tiku sievas godā.
2 mēnešu laikā visu saorganizēju-viesu skaits 42
Domāju, ja laicīgi organizē tad var atrast un ieekanomēt,pareizi dari, ka apjautājies.
Iesaku viesu namu "Satekas"
Neesmu dikti iedziļinājusies, bet domāju, ka 3000 euro robežās tiku.
Kleitu man šuva, uzzīmēju, audumu nopirku, kopāap 150euro
Ziedus pirku bāzē, pati taisīju sev pušķi, piespraudes, galda dekorus ap100euro
Mūzika-DJ paziņa ar aperatūru 80euro
utt.galvenais zināt ko grib, un caur paziņām, draugiem interesēties.
Lai veicās!