FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Viesu māja "Galzemji", www.alexs.lv

k
krisb 30.03.16. 19:14 | Kāzu datums: 04.03.2016

Vēlos padalītioes ar pieredzi, lai nevienai citai nebūtu jāpiedzīvo tādi nepatīkami brīži.
Tikko Galzemjos nosvinējām kāzas. Sākumā viss šķita OK, līdz dienai, kad braucām dekorēt. Baseins bija netīrs- pa virsu ūdenim peldēja eļļaini pleķi, ūdenī bija lapas, tas bija lietots, bet mums vajadzēja par to maksāt 15 eur. Iebildām, ka tādā ūdenī neviens iekšā nekāps un ūdens tika izlaists ārā... 
Ledusskapji smirdēja. Negribējās tādos neko iekšā likt, nācās pašiem mazgāt, iesmērēt ar citronu, ielikt kafiju. Grīda virtuvē bija netīta, zālē piestaigāta, skats ne tas labākais. Uz palodzēm bija beigtu mušu kaudzes, kuras pašiem vajadzēja tīrīt.
Kā ēdinātājus baidījāmies viņus ņemt, tāpēc ņēmām saimnieces, kas gatavos silto viesu namā uz vietas kāzu dienā. Izrādās tur nebija neviena naža, dakšas, karotes- NEKĀ! Tikai tie, kas saservēti uz galda. No viesu nama nomājām galdautus, traukus un glāzes galda klāšanai. Saimniece teica, ka pilns komplekts maksā 3 eur/cilv. Par 50 cilvēkiem vajadzēja būt 150 eur, bet vēlāk viņa prasīja 200eur. Es iebildu, ka vajadzēja būt 150eur, uz ko saņēmu īsziņu- OK. Kāzu dienā izrādījās, ka uz galda ir TIKAI siltā ēdiena šķīvis un viss! Ne auksto ēdienu šķīvji, ne brokastu šķīvji. Vēl domāju, ka varbūt no rīta nāks novākt un nomazgās, bet nekā. Manas daraudzenes un vecāki manās kāzās mazgāja šķīvjus!!! Kaut kas nedzirdēts!
Pluss no 2 tualetēm, vienā ir saplēsts poda vāks. Skats pretīgs. Tiešām nevar nomainīt?
Runājot par 50 guļvietām- ir 50 spilveni, bet segas gandrīz uz pusi mazāk. viena sega pārvilkta pāri 2-3 guļvietām, kas nozīmē, ka vietām 3 cilvēkiem jāsedzas ar vienu segu! Mums daudzi viesi naktī aizbrauca prom un tikai tas glāba situāciju, ka viesi varēja normāli apsegties.
Galu galā šie sīkumi atstāja pamatīgu rūgtumu sirdī. Saimniece beigās uzbļāva, ka pati esmu vainīga, jo negribēju maksāt, lai gan samaksāju tik, cik sākumā bija runāts. Vieta smuka, bet attieksme pretīga. Neiesaku šeit palikt un mēs noteikti neatgriezīsimies.

0 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši