FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Nītaures dzirnavas / Springšļu dzirnavas.

r
raffuzze 01.03.16. 17:49 | Kāzu datums: 23.08.2017

Sveiki meitenes.. veeletos jusu viedokli par sim divam iestadem? ja butu jusu izvele kuru jus izveletos? kazas ir latviesu / iiru taa kaa velos pec iespejas vairaak paradit latvijas dabu.. un vai variet luudzu ieteikt labu kaazu plaanotaaju? kurai var uzticeet gandriiz visu kaazu plaanosanu? ps. atvainojos par kljuudaam man telefonaa nav pieejama latvieshu valoda.. Paldies par atsaucibu.. :)

2 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
E
Ehz_forshaa 06.03.17. 22:48

Par Nītaures dzirnavām esmu dzirdējusi tikai tās labākās atsauksmes. Un no kāzu organizatoriem - Kāzu aģentūra "Mīlestība" ar Daci Miezīti priekšgalā :)

baibahughes1 06.03.17. 19:46

Sveika! Ceru, ka izveeleejies Springshlju dzirnavas - nemuuzham nenozheelosi. Viss tur absoluuti perfekts: viss personaals izpilda katru Tavu veeleeshanos, viss notiek briinishkjiigi, visiem ir burviigi nummuri nakshnjoshanai. Es izveeleejos vieteejo eedinaashanu un nenozheeloju, kaut arii daudzi izveelas savus. Eedieni bija vienreizeeji, viss ar "odzinju" . Karsti iesaku!!!!