FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Svinību vieta ar guļvietām 80-90 viesiem

R
Ragnhild 20.02.16. 18:00

Sveiki visiem!
Esmu 2017. gada līgava, dzīvoju ārzemēs un grasos iestūrēt laimīgajā ostā ar līgavaini, kas nav latvietis. Pēc mēneša dodamies uz LV kāzu vietas lūkoties, un te man būtu vajadzīgs jūsu padoms, jo esam saskārušies ar problēmu, ka Latvijā ir daudzas skaistas kāzu vietas, bet diemžēl tikai retajā iespējams uzņemt un izguldīt mūsu 80-90 viesus.

Esmu izbūrusies cauri precos.lv kāzu vietu katalogiem un saprotu, ka varētu derēt šīs vietas: Mārcienas muiža, Dikļu pils, Bīriņu pils, Smuku muiža, Jaunmoku pils un Apšuciems kombinējot Villa Anna ar Hotel Arkadia. Mans jautājums jums ir sekojošs: vai esmu kaut ko palaidusi garām vai atsijājusi pāragri? Jūsu ieteikumi?

Mums ir svarīgi, ka visi viesi var atpūsties istabiņās, nevis uz matračiem vienā lielā telpā vai papildgultās. Negribētos svinēt Rīgā vai tiešā tās tuvumā, gribas lauku/mazpilsētas mieru. Neesam ieciklējušies uz pilīm, vērtējam gan pilis, gan viesnīcas, gan muižas un viesu namus. :)
Milzonīgs paldies jau iepriekš!

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
e
emmija 20.02.16. 22:28

"Debesu Bļoda" Ogresgalā arī varētu derēt 80-90 visiem. Skaistas istabiņas. Gulēšana gultās gan numuriņos, gan lielākā kopējā telpā. Lapu un foto var atrast facebookā. Plaša ēdienkarte un skaista iekopta teritorija.

M
Mselinak 21.02.16. 08:42 | Kāzu datums: 16.06.2016

Marcienas muiza ir ar numuriņiem neviens neguļ viena liela telpa. Debesu bļodā tomēr lai gan gultas ir šīs lielās telpas.

l
laiminja_ 21.02.16. 15:43

No maniem meklējumu krājumiem:
Viesu nams "Abzaļi" Ādažu pusē.
Viesu nams "Līgas" Ķekavā (esiet uzmanīgi ar ne visai laipno attieksmi no saimnieces puses)
Viesu nams "Lobes krogs" Lēdmanē
Viesu nams "Pie Zeltītes" - Ropažu pusē - atsauksmes pretrunīgas
V/n "Pļavnas" Raunas novads, Drusti
Skrundas muiža
V/n "Līvkalns" Siguldā (tālākā lielā māja)
V/n "Turbas"
V/n "Iecupes" Iecavā
V/n "Jaundzērvītes" - Valmieras pusē
Rāmavas muiža - Rāmava
V/n "Medzābaki" (tagad Porto Resort) - Lilaste
V/n "Jaundobeļi" - Jelgavas pusē
V/n "Dabaicēni" Dobeles pusē

Paši beigās izvēlējāmies v/n "Debesu bļoda" - bez pretenzijām, viss apmierināja.

lala 21.02.16. 17:11 | Kāzu datums: 13.08.2016

Paskaties - Mālpils muižu, tur plaši, skaisti un daudz numuriņu. Dārdzības ziņā gan viena no dārgākajām muižām.

Skrundā nesalīdīs tik daudz, man 80 viesi, saņemot izguldināšanas plānu, secinu, ka jaunlaulāto numuriņā plānots gulēt 6 cilvēkiem ;) Taču - viņi šogad ceļ otru ēku - pirti & numuriņus.

Dikļi šķiet plaši, Jumurda droši 100 var, tāpat jau lielās viesnīcas gan jūrmalā, gan reģionos, cenu ziņā gan neesmu čekojusi, bet ārzemniekiem jau mūsu cenas liekas kā par sviestmaizi.

zužiks 21.02.16. 19:05

Sveika!
Viennozīmīgi no savas puses iesaku (laikam jau atkārtojos:)) viesu māju "Vidzemes pērle". Mums ļoti patika šī vieta un lieliski der uz 80-90 viesiem. No mana skatu punkta ir daudz plusu šai vietai: skaista ainava laukos, blakus arī ūdenstilpne, tiešām plašas telpas- bija daudz vietas gan galdu klāšanai, gan vēl dejām, bijām sajūsmā par līgavas un līgavaiņa krēsliem, istabiņu, patika baltas sienas zālēs un plašie logi, bet viesi tika izguldīti visi pa istabām gultās (tur tās istabas ir tiešām ļoti, ļoti daudz)...  Vari apskatīties www.vidzemesperle.lv, jo skatos, ka šeit viņi baigi nereklamējas.

T
Tamija88 21.02.16. 20:01 | Kāzu datums: 04.07.2015

Mežbrenči. ieskaties mājaslapā

R
Ragnhild 21.02.16. 21:02

Paldies visiem komentētājiem, nebiju cerējusi uz tik lielu atsaucību! :)
Mums bija sanācis iegriezties Skrundas muižā, kas radīja ļoti labu iespaidu, tāpēc ļoti saskumām uzzinot, ka viņiem ir tikai 12 istabas. Varbūt ar šiem lala minētajiem paplašinājumiem, varam kaut ko sarunāt 2017. gada kāzām. 
Jumurdas muiža un Vidzemes pērle ir manā rezerves sarakstā, jo tur bija kādas lietas, ko līdz galam nevarēju saprast mājas lapā. Pēc jūsu pozitīvajām atsauksmēm būs jāaizbrauc un jāaplūko dzīvē. :)
Jauki zināt, ka Dikļi un Mārciena varētu derēt.
Cik redzu Mālpils mājaslapā, ir 22 numuriņi, pārējie mansardā uz matračiem.
Laiminja, varens pārskats un research, noteikti noderēs ne man vienīgajai! :)
Mazbrenčus nebiju skatījusies, paldies!
Debesu bļodu, kas kā saprotu ir tāda "karsta" kāzu vieta, atstāsim citiem kāziniekiem, jo viņiem tikai 14 numuriņi. :)

R
Ragnhild 21.02.16. 21:06

Priecāšos dzirdēt vēl citus ieteikumus! Sākšu sazināties ar šīm vietām, un tad jau pēc mēneša varēšu dalīties informācijā par uzzināto.

lala 21.02.16. 23:08 | Kāzu datums: 13.08.2016

Nu te Tev jāizšķiras, vai gribi visus izguldīt pa divi istabiņās, bet ar, pemēram, kopīgām labierīcībām vai tās istabiņas ir vienkāršākas (lielais vairums viesu namu), protams, ja patīk lauku romantika, tad jau labi.
Vai arī - puse vai lielā puse viesi ir brīnišķīgās istabiņās, varbūt vienā istabā 2 pāri, piemēram un daļa jaunāku viesu - kopējās telpās. (tā piedāvāja Mālpils muiža, Dikļi, Piena Berghof muiža, Liepupe u.c.)
Katrā ziņā, ticu, ka izdosies atrast vislabāko variantu sev! :)
Lai veicas!

Sirdiņa 21.02.16. 23:59 | Kāzu datums: 16.06.2016

Nu ja - jāpiekrīt lala - viss atkarīgs no tā, ko pati vēlies un kādi viesi! :)
Saprotu, ka Tavā gadījumā vairums viesu no ārzemēm un vēlies pa glauno. Un pie mums īstenībā nav daudz vietu, kas nodrošina istabiņas pāriem lielā daudzumā. Man kādreiz ļoti patika Jaunmoku pils. Vari tur iečekot numuriņu skaitu! (Tā lapenīte pie dīķīša ar ūdensrozēm... Ehhh! :) Ceremoniju un 1.deju skaistu var noorganizēt).

R
Ragnhild 23.02.16. 23:57

Tā vēlme pēc vairākām istabiņām nav tik daudz tāpēc, lai viss būtu "pa glauno" vai atstātu iespaidu uz  ārzemniekiem, bet tādēļ, ka kāzās liela daļa viesu būs jaunas ģimenes ar bērniem un vēlamies, lai katrai ģimenei būtu sava istabiņa, kurā ir pietiekami vietas papildgultām bērniem, un nav jādalās ar svešiem cilvēkiem, lai mazie var gulēt, kad viņiem tas jādara. Rīkojam bērniem draudzīgu pasākumu, tā kā vietas ar kārtīgiem rotaļu laukumiem dabū īpašu plusu mūsu sarakstā. :) Arī gados vecākie viesi, īpaši 90 gadīgā vecmāmiņa būs laimīga atlaisties kārtīgā gultā, ne uz matrača.
Mums kāzu vidū ir tikai daži brīvie, "dabonamie" radikāļi, ko bez lielām problēmām varētu saguldīt uz matračiem vai istabas ar svešiniekiem.
Cenšamies organizēt pasākumu, kas būtu pēc iespējas komfortablāks gan mums, gan mūsu viesiem, un lūkojoties pēc šādām plašām vietām, kā jau Sirdiņa teica, tiešām nav pārak daudzi varianti, pāris viesu nami un tad pilis.
Paldies visiem par idejām!

zužiks 24.02.16. 13:23

Piekrītu Ragnhild, ka viesu izguldīšana pa istabām gultās ir nepieciešamība, nevis "zīmēšānās". Nespēju iedomāties nevienu no aicinātajiem viesiem, kas būtu bijuši priecīgi par gulēšanu kopā ar svešiem cilvēkiem, kur nu vēl uz matračiem...Pati iedomājoties šādu ainu, ka jānakšņo kopējā telpā (vienalga vai gultās vai matračos) ar citiem cilvēkiem, tad labāk brauktu mājās. Vakarā mugurā skaists vakartērps un tad noslēgumā ... liec savu vakartērpu malā un krīti uz matrača :) ? Un jau pieminētās omes? Un kad meklējām vietu, kas spētu piedāvāt maksimāli daudz istabas, atradām tikai pāris šādas vietas, no kurām vienu tad arī izvēlējāmies.

R
Ragnhild 25.02.16. 00:51

Savā apzinīgajā mūžā esmu bijusi 3 kāzās, vienās LV, pārējās divās ārzemēs un visās jaunie pāri bija parūpējušies par atsevišķām istabiņām katram viesu pārim/ģimenei. Esmu viņiem par to ļoti pateicīga, jo tā es un mans līgavainis tiešām varējām izbaudīt viņu kāzas, kārtīgi atpūsties un justies ok arī nākamajā dienā. Tāpēc vēlos atmaksāt ar to pašu viņiem un pārējiem viesiem sava īpašajā dienā.
Esmu lasījusi LV diskusijas par to, ka cilvēki jau nebrauc uz kāzām gulēt, un ka nav ko iespringt uz guļvietām visiem, jo daudzi "nojāņo" visu nakti turpat pie galda utml., bet pazīstot mūsu publiku un kāzu internacionālo raksturu, zinu, ka netusēsim visu nakti - tātad cilvēkus vajag izguldīt.

Ārpus LV nav tik neparasti noslēgt kāzu vakaru  salīdzinoši agri, piemēram amerikāņu kāzas, kurās biju ielūgta, beidzās plkst 23.00 un ar to pilnīgi pietika. Man tiši patika, ka vakaram bija konkrēts noslēgums, nevis ka viesi pamazām atlūzt viens pēc otra. Tā kā balle līdz rīta gaisma nav obligāta visos gadījumos. :)

Zanuxiic 31.03.16. 15:50 | Kāzu datums: 12.08.2016

zužiks, varbut jus zinaat cik "Vidzemes perlee'' jaunajam parim bija jamaksaa, par svinibu vietas iiri un naksnosanu?

B
Bamboocha 31.03.16. 16:15

Palūko Springšļu dzirnavas Ligatnē, tur ir līdz 100 cilvēkiem, un katram ir guļvieta gultā! 

Tā ir jauna vietiņa! 

https://www.facebook.com/springludzirnavas/photos?ref=page_internal

zužiks 13.04.16. 18:28

Zanuxiic!

Par šī brīža cenām "Vidzemes pērlē" nezinu, bet tad tā cena par visu ar divām zālēm svinībām, nakšņošanu pa atsevišķām istabām un visu telpu un teritorijas īri bija ap tūkstoti, nedaudz virs. Visi bija apmierināti.

R
Ragnhild 27.04.16. 00:31

Paldies, no manis puses tēma slēgta, bet droši turpiniet, ja kādam noder. :)

r
raffuzze 02.07.16. 02:00 | Kāzu datums: 23.08.2017

Ragnhild, man ir tieshi taada pati probleema.. es shobriid apsveru domu par villa Anna un springslu dzirnavas.. vai arii riigaa white island.. bet domas vel dalaas.. :) ja tev ir vel kaadi ieteikumi luudzu padalies.. pati dziivoju iirijaa un preceesos ar iiru taapeec mums abiem te kazas plaanot gruutaak jo esam taalu prom no LV..

M
Martinja 02.07.16. 21:06

Ideāli skaista un Jums ĻOTI piemērota vieta ir Upenieku muiža
www.upeniekumuiza.precos.lv

s
ssaanta 28.07.16. 12:21 | Kāzu datums: 29.07.2017

Tikko bijām apskatīt Upenieku muižu un bijām diezgan stipri vīlušies par viesu nama apkārtni - vienā pusē milzīgas plēves siltumnīcas, blakus akmens mūra ēka ar plēvēm aizlīmētiem logiem... Viesu nama zāle pietiekami plaša, gultas bija diezgan daudz, bet nu tā apkārtne... Man būtu kauns piedāvāt kāzu rīkošanai viesu namu šādā vietā.