FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Kāzas pie jūras

S
Svetlana14 12.01.16. 23:49

Sveiciens visiem,

kā jau visiem, kas raksta šeit forumos, man arī ir nepieciešama palīdzība (visdrīzāk - padoms :) ) saistībā ar kāzām.
Mēs dzīvojam tik skaistā valstī - pie pašas jūras, tāpēc ļoti gribētos izmantot iespēju un nosvinēt kāzas pie jūras. Internetā, diemžēl, ir ļoti maz informācijas par svinību vietām pie jūras. Veinīgais, ko atradu ir Villa Anna.
Varbūt jūms ir pieredze svinībām kādā Jūralas viesnīcā jūras krastā? Der zrī vietas uz Saulkrastu pusi.
Būšu pateicīga par jebkādu informāciju - kāzas plānojam augustā un, cik zinu, jau tagad var būt aizņemti vispopulārākie datumi.
Varbūt jums ir pieredze , kas saistīta ar neparasto kāzu svinības vietu (tuvāk dabai - māja, muiža mežā, pie ezera utt.).
Jau iepriekš pateicos!

9 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
J
Jolantiņa 13.01.16. 13:34

Laulības vietu tagad var izvēlēties bez problēmām. Vasarā, skrienot gar jūras krastu Saulkrastos esmu redzējusi vairākas laulību ceremonijas tur pat smiltiņās. Ja tu vēlies jūras krastu, tad noteikti dari tā.

k
klevera 13.01.16. 15:46

Vienreiz jau šeit liku, bet ļoti patīk šī pāra fotogrāfijas, ko radījis fotogrāfs, kurš būs mūsu kāzās http://www.jurisross.com/2014/12/kazas-veczemju-klintis-brivdabas.html?m=1 šis esot Veczemju klintīs. Kad tikāmies ar fotogrāfu, viņš teica, ka vairākas kāzas bijušas pie jūras un daudzi pāri izvēlas neierastākas vietas laulību ceremonijām. Varat jau ceremoniju pie jūras, bet viesu namu kaut kur tālāk. Piemēram, pag.vasar braucām gar Liepupes muižu - ļoti skaista vieta.

k
klevera 13.01.16. 15:48

mani mazliet baida laika apstākļi, tāpēc par labu baznīcai izvēlējāmies, bet kas neriskē, tas nedzer šampanieti :D

l
lienelieliskaa 13.01.16. 16:18 | Kāzu datums: 20.08.2016

Mēs pagajšo gad (2015. gadā) atpūtāmies kempingā "Klintis" un tur tieši kā viens pāris svinēja kāzas. Vieta ir ĻOTI skaista un līdz Jūrai ir pāris minūtes.

k
klevera 14.01.16. 12:18

tā šķiet ir tieši tā vieta pēc apraksta kempinga mājas lapā.

D
Danotina 15.01.16. 12:56 | Kāzu datums: 22.08.2008

Laučakmens- skaista vieta pie jūras kāzu svinībām! No restorāna loga paveras skats uz jūru!

k
klevera 15.01.16. 18:21

ooo, mājas lapā tiešām skaists skats uz jūru. Šķiet, ka jauka vieta un tuvāk nekā klintis :)

S
Svetlana14 15.01.16. 21:13

Paldies par idejām! Superīgas vietas. Noteikti aizbrauksim paskatīties!:)

R
Ragnhild 20.02.16. 18:06

Lenkas Pāvilostas pusē liekas tuvu jūrai, izskatās skaisti. Mani atbaidītu vien tas, ka tur lielākā svinību vieta ir teltī, un pieredze liecina, ka teltīs vakaros ir auksti.
Un tad jau ir lielās viesnīcas Jūrmalā, kas piedāvā saorganizet ceremoniju pat pludmalē. Baltic Beach Hotel, Hotel Jurmal Spa.