FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Lūgums pēc padoma!

T
Toto 04.12.15. 00:14

Sveikas, meitenes! 
Tātad, nākamgad ir saplānota mana baltā dieniņa :))
Kā jau vairākums līgavu jau iesāku plānot kāzas, kaut gan līdz tam vēl 8 mēneši priekšā ))

Atradām un rezervējām viesu namu, bet ir viena problēma, kuru tagad mēģinu saprast kā rsiināt un labprāt uzklausītu jūsu domas kā būtu labāk rīkoties. 
Lieta tāda, ka viesu mājas īpašnieks piedāvā tikai telpas svinību rīkošanai un gultas vietas viesu izguldināšanai - 4 istabas, gultas nav daudz bet ir vēl matrači ko salikt uz grīdas ))) 
nu lūk problēma- segas, spilvenus un gultasveļu viņi nepiedāvā .. Te nu rodas jautājums, kā lai risina šo problēmu ar guļamvietu saklāšanu. Ja iepirkt visu pašiem izmaksas sanāk minimums 200 eur - tik kur pēc tam lai to kvantumu liek labs jautājums. 

Var būt jums kāda laba doma ienāk prātā? 

10 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Haily 04.12.15. 09:35 | Kāzu datums: 10.10.2015

Sveika,
Mums viesu nams bija caur pazīšanos un viss otrais stāvs ar gultām un istabiņām, gultas veļa nebija, viesiem arī teicām, tie, kas grib palikt pa nakti, lai ņem līdzi savu. Neuzskatīju vispār to par problēmu.

T
Toto 04.12.15. 11:14

Haily, kā cilvēki reaģēja uz šādu paziņojumu? normāli uztvera? es par kko tādu iedomājos, bet bail lai ko sliktu nepadomā :D

S
Sabo 04.12.15. 14:39 | Kāzu datums: 03.09.2016

piekītu Haily.
Toto, nav ko iespringt! :) kā saka, savējie sapratīs!

T
Toto 04.12.15. 15:04

Ja jūs zinātu cik jūs esat jaukas, meitenes!!!!! 
vienā citā forumā mani no galvas līdz kājām nod.rsa (((

negribās neko citu meklēt jo naudiņas diezgan mazas prasa, ļoti jauka vietiņa un ļoti jauks saimnieks, vienīgā ķibele bija ar tām gultām, bet ja sakat kas būtu ok visus brīdināt kko līdzi paņemt tad laikam jau tā arī darīšu ;*

f
frasassi 04.12.15. 15:36 | Kāzu datums: 30.07.2016

Jā, Toto, pamanīju arī šo tēmu citā forumā, bet neņem galvā, ko tu saka- man liekas, ka tur vienkārši nav izpratnes par šo visu.
Kā jau Sabo minēja- savējie sapratīs, tā ka nekas slikts, ja palūgsi, lai paņem līdzi gultasveļu, segas un spilvenus, kā arī papildus iesaku apzināt visus tuvos- noteikti, ka pa visiem kopā varat vēl pāris komplektus sameklēt.
Lai izdodas! :)

T
Toto 04.12.15. 15:56

nu man vēl 2 varianti ienāca prāta, sapirkt un mēģināt sarunāt atlaidi īrei ar nosacījumu ka visu atstājam, vai arī sapirkt un pēc tam uz dzīvnieku patversmi ziedot. 

jebkurā gadījuma, saskaitot visus ciemiņus un apsverot izguldīšanas ģeogrāfiju man sanāk vien 10-12 komplekti, jau krietni mazāk pa 30 :D

Haily 06.12.15. 21:45 | Kāzu datums: 10.10.2015

Viesi to uztvēra ļoti normāli. :) Jā, dažus segu/pārvalku pārus mēs paņēmām līdzi, jo rēķinājāmies ar to, ka daži viesi nepaņems līdzi, bet viss bija ok. :)
Mums galvenais bija apprecēties, nevis paņemt kredītu vai arī piecus gadus krāt kāzām, līdz ar to mums bija ekonomiskas kāzas. Bet neko nenožēloju, jo tagad visu darītu tāpat. :)
Un jā, savējie sapratīs. :)
gribētos zināt, kas tas par forumu? cosmo?

T
Toto 07.12.15. 18:02

Irir cosmo )))))) 
mēs arī plānojam ļoti nelielas un pēc iespējas ekonomiskākas kāzas, bet tomēr vēlējāmies lai ir tā pasēdēšana un padancāšana. Tā viesu māja ir ļoti piemērota tādam nelielam pasākumam un viss ir ļoti labi tur, un no sākuma mēs tā par cenu sapriecājāmies ka pat nepadomājām par tām gultām :D
tik tagad sāku budžetu likt kopā un skatīties kas ir kas nav, te nu uzpeldēja šis jautājums un bija interesanti kā citi cilvēki risinātu, nedomāju ka būs tik daudz negatīva tajā cosmo :D

Haily 08.12.15. 12:50 | Kāzu datums: 10.10.2015

Teikšu atklāti, ka cosmo liela daļa ir trakas cacas un viņu viedokli nav ko ņemt vērā! Atceries, ka tā ir Jūsu diena, vēlreiz saku - Jūsu un tikai jūsu, nevis viesu. Viesiem kāzas būs uh, cik daudz dzīves garumā...

T
Toto 08.12.15. 21:14

Paldies, meitenes! :*