FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Šoreiz nopietni par šķūni

Čalis 07.09.15. 13:26 | Kāzu datums: 09.07.2016

Sveiki! Pārsvarā te raksta jaunkundzes, taču atļaušos ielauzties :)

Centīgi meklējam šķūni (protams, kāzu svinībām) Vidzemes pusē ~40 cilvēkiem. Esam izlapojuši forumu, apzvanījuši vairākus, taču meklējumus turpinām - vai nu cena nesamērīga, vai arī datums aizņemts.

Tāpēc - iesakiet! Varbūt kādā jaukā Vidzemes stūrī ir kāds jauks šķūnis (vai līdzīgs veidojums), kuram vēl neesam uzdūrušies?

Tencinu jau iepriekš!

6 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
k
klevera 07.09.15. 14:17

Kurus jau esat apzinājuši? Siguldas pusē ir Zemdegas - šķūnis pasākumiem. Rīgā, Botāniskajā dārzā ir šķūnis, kurā kaut kādus pasākumus esmu manījusi. Siltumnīca šķiet kaut kur Vidzemē, bet tur iespējams cenas augstas, vismaz pēc redzētajām bildēm spriežot. Kaut kur pie Valmieras - Lantus. Nu tie ir šķūņi, kurus es esmu manījusi, bet iespējams tos jau paši esat apzinājuši. Sanācis būt gan nevienā nav, bet patīk redzētās bildes no kāzām, kas risinājušās šķūņos. Aaa, vēl laikam šķūnis Cinevillā, bet tā jau Kurzeme sanāk.

Čalis 07.09.15. 17:15 | Kāzu datums: 09.07.2016

Lantus pētījām, tur tās cenas ir samērā astronomiskas.
Zemdegām esam uzmetuši aci, painteresēsimies par Siltumnīcu. Paldies!

Ja ir vēl kādi šķūņi/klētis/rijas u.tml. Vidzemes pusē, dodiet ziņu!

S
SanM 07.09.15. 19:22 | Kāzu datums: 06.08.2016

Siltumnīcā prasītās cenas nav lielas! Ir vērts painteresēties, jo tur tiešām skaisti :)

S
SanM 07.09.15. 19:23 | Kāzu datums: 06.08.2016

Pie Siguldas ir vēl viesu nams ''Mauriņi'', tur arī ir šķūnis.

M
Mselinak 08.09.15. 13:12 | Kāzu datums: 16.06.2016

Pie Apes ir skunis Melderi

Intesejos par cenam un bija vissakarigak no visam ko apskatiju + pluss loti atsaucigi atbildeja uz jautajuemiem, bet diemzel musu kazam mazliet par talu.

Luciaa83 18.09.15. 17:59 | Kāzu datums: 03.06.2016

Sveiki! Vai kāds lūdzu var pačukstēt - kādas ir aptuvenās izmaksas Šķūnī Briediishi?! Un galvenais vai nav tā,ka jau nākamajā dienā pēc 12.00 met ārā. Mums kāzas ir 5dienaa... Gribētos palikt līdz svētdienai.