FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Mežotnes pils

s
susurs 03.09.15. 19:10

Vai kādai dāmai ir bijušas kāzas Mežotnes pilī? Kādas atsauksmes?
Ir doma tur novadīt gan ceremoniju, gan neoficālo daļu.
Un pats galvenais - cik tas aptuveni varētu izmaksāt uz 50 cilvēkiem? :)

3 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Haily 03.09.15. 21:08 | Kāzu datums: 10.10.2015

Susur, pašu galveno jautājumu uzdod pašai Mežotnes pilij, jo cena būs atkarīga no cilvēku skaista un ko Tu girbi sagaidīt. Ņemot vērā, ka tā tomēr ir pils, tad pasākums izmaksās dārgi.

i
ingina9 04.09.15. 00:26 | Kāzu datums: 11.08.2016

Cik dzirdeju, tad Mezotne pili dikti saliti sanaks!!! Pamegini Mazmezotni...tur viss dikti smuks...gribejam savas kazas rikot tiesi vinu tai jaunaja skuni, bet tomer izlemam par labu viesu namam dobele!!! Uzraksti viniem email ar saviem jautajumiem. Lai veicas!!!

Dīīī 04.09.15. 13:02 | Kāzu datums: 04.09.2014

Tieši pirms gada svinējām savas kāzas Mežotnes pilī, tāpēc, Susurs, droši vari man rakstīt privātajā sarakstē, ja vēlies uzzināt kādus konkrētus jautājumus. :)
Īsumā - pati pils, parks un apkārtne tiešām skaisti un svinīgi, BET pilī strādājošais personāls un tā attieksme ir tālu no viesmīlības, laipnības un profesionalitātes. Pati esmu strādājusi restorānu un viesnīcu nozarē, tāpēc ļoti labi zinu, kādam būtu jābūt servisa līmenim šādā iestādē.
Ja ir vēlēšanās svinēt kāzas Mežotnes pilī, silti iesaku izmantot kādas kāzu aģentūras pakalpojumus, kas visu organizēs, koordinēs un komunicēs ar pils personālu, lai Jums pašiem nebūtu jātērē savi nervi.