FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Transports

Kāzu auto ar šoferi

b
bulcina 01.03.12. 12:25 | Kāzu datums: 28.07.2012

Šodien aizdomājos par kāzu auto. Mums ir piedāvājums ņemt auto no paziņām - bet ar šoferi. Tad man radās jautājums, kur sēž vedēji? Jo parasti it kā vedējtēvs stūrē un jaunais pāris sēž aizmugurē. Bet ja auto ir ar šoferi, tad sanāk, ka jaunajam pārim jāņem kāds pa vidu - to īsti nevaru iedomāties, jo ņemot vērā kleitu un puķes, tomēr saspiesties negribas. Otrs variants protams ir, ka vedēji brauc atsevišķi, bet to kaut kā negribas. Kādai ir bijusi pieredze ar to?

10 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Dachus 02.03.12. 08:47 | Kāzu datums: 10.08.2012

Mēs neplānojam ņemt atsevišķi kādu šoferi, bet sarunāt kādu no viesiem. Jo tiešām šoferēt jau nevajag visu dienu, bet patiesībā pirmās dienas vidu.

K
KristīneK 01.03.12. 19:13 | Kāzu datums: 20.07.2012

Daiguu, šoferis jau tāpēc ir šoferis, ka atrodas mašīnā. Viņam ir uzticēts konkrēts pienākums un par to arī maksā, tāpēc nedomāju, ka ar viņu vajadzētu īpaši auklēties :) viņam ir sava vieta - pie stūres un tur arī lai gaida, kamēr jaunie sadara savas darīšanas.

Mēs brauksim 4atā - ar vedējiem, jo tie būs mans brālis ar draudzeni un brāļa auto, tā kā... par šo vispār neķeru kreņķi. Vēl mazāk par kkādām tehniskām ķibelēm. Ja cilvēks zin, ka viņa auto tiks vests jaunais pāris, loģiski, ka saved visu kārtībā! Ja vien neizvēlaties 83.gada Kadetu :)

D
Daiguu 01.03.12. 17:01

Mēs mašīnā bijām četri - jaunais pāris un vedēji. Bija ērti un forši. Nevaru iedomāties, kā būtu, ja aizmugurē būtu jāsēž trijiem. Man gan nebija nekāda kuplā kleita, bet vienalga...

Man kā līdz riebumam praktiskai personai par šoferi uzreiz ir jautājums - kur jūs viņu liksiet, kamēr bildēsieties un svinēsiet? Ja šoferis ar mašīnu ir tikai uz pirmo dienu, kā no viesu nama tiksiet mājās? Tas pārdomām.

Bet tā jau visi limo utt. smuki un vedējiem noteikti ērtāk nekā pašiem stūrēt.

Dachus 01.03.12. 16:53 | Kāzu datums: 10.08.2012

Mums arī plānots šoferis un vedēji mašīnā. Man tas liekas foršāk, vismaz vedējtēvs var kādu šampi iedzert. Savādāk jau sanāk, ka vedējmātei visu jādara vienai, jo vedējtēvam nāksies visu laiku par mašīnu domāt, kur noparkot, kad tai atkal iet pakaļ. Un tomēr... vedējtēvs ir vedējtēvs, viņam savi pienākumi šajā dienā :)

sssaulite2 01.03.12. 14:07 | Kāzu datums: 26.05.2012

Kamēr mums vel viss plānojas tad arī ir doma par mašīnu-minivenu ar šoferi, mašīnā būsim mēs, vedēji, šoferis un fotogrāfs. Visi kopā un nav lieki jāuztraucas.

greymouse 01.03.12. 13:51 | Kāzu datums: 11.06.2016

Mums arī bija auto ar šoferi. Vedejtēvs priekšā, aizmugurē: līgavainis pa vidu un dāmas pa sāniem. Bija viegla saspiešanās, bet daudz laika mēs iekš auto nepavadijām, bija īsi pārbraucieni. Ja satrauc vietas trukums - jāņem limo ;o)

nosey_angel 01.03.12. 13:05 | Kāzu datums: 11.08.2012

Mēs arī ar līgavaini sēdēsim aizmugurē ar vedējmāti, bet vedējtēvs sēdēs priekšā ar šoferi. Izvēlējāmies šādu variantu, lai visiem būtu ērtāk - gan šampanieti iedzert, gan lieki neapgrūtināt vedējus ar problēmu par "noparkošanos", jo tā jau tomēr viņiem būs stress par aktivitātēm un pārējo, ja vēl jādomā par stūrēšanu, tad jau nekāda atpūta, vismaz pārbraucienos nesanāk :)

p
puķu_meitene 01.03.12. 12:48

Mums arī būs auto ar šoferi un aizmugurē sēdēsim mēs - jaunaispāris un vedējmāte, vedējtēvs sēdēs priekšā ar šoferi. No vienas puses protams ir saspiešanās jautājums kā mīnuss, bet + mūsuprāt ir vairāk... arī vedēji var iemalkot šampanieti un veltīt visu savu uzmanību organizatoriskajam procesam, ceļam, aktivitātēm - var sazinaties ar visiem, ko vien vajag, parunaties ar jaunajiem. Šoferējot to darīt ir krietni grūtāk.
Tas ir individuāli kā pāris kopā ar vedējiem izlemj, bet tomēr viņiem būtu jābrauc vienā auto ar vai bez šofera.

s
sunshine1 01.03.12. 12:46 | Kāzu datums: 09.06.2012

Mēs šī iemesla dēļ ņemam 5-7 vietīgu auto, lai ir vieta gan vedējiem, gan šoferim, gan man ar visu lielo kleitu.

Ms_Lyndinette 01.03.12. 12:42

Man arī pilnīgi nav skaidrības par šo jautājumu- zin uvienu- negribu aizmugurē spiesties ar 3 cilvēkie, gribu lai aizmugurē sēžam tikai mēs ar līgavaini,jo man kleita būs plata :(