FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Transports

viesu izvadāšana pēc svinībām

krix 02.03.10. 19:09 | Kāzu datums: 07.08.2010

Sveikas, meitenes! Mēs plānojam vienas dienas kāzas jeb pasākumu līdz pusnaktij. Pasākumu organizēsim tepat Rīgā, lai viesi pēc tam var nokļūt mājās (visi ir rīdzenieki). Taču tagad iedomājos - varbūt vajag iznomāt kādu mikroautobusu ar šoferi, lai tie, kuri varbūt nebrauks ar savu auto, varētu izvadāt pa mājām? Vai esat kādreiz kaut ko tādu dzirdējušas, ka kāds tā darītu? Un vispār - vai tas varētu būt ok? Vienkārši iedomājos, ka varētu būt daži draugi, kuri īgnosies, ka sievai vai pašiem jābrauc pēc tam vēl mājās un nevar neko iedzert.... Varbūt varat ieteikt, kur var iznomāt mikroautobusu ar šoferi pie kam vēl tādam dīvainam laikam - sestdienas naktij....

10 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Chamux 04.03.10. 13:31 | Kāzu datums: 15.05.2010

Mums arī būs autobuss, jo svinības būs uz divām dienām. Doma ir daļu sapulcināt no izpirkšanas vietas, daļu no zagsa un vedīs uz viesu māju un nākamajā dienā autobusā savāksies visi, kas bija bez sava auto un vedīs uz Rīgu :)) mums autobuss (50vietas) un šoferis uz to laiku izmaksās ap 150Ls

Domāju, ka tas ir ļoooti labi un viesi to novērtēs, ka nav jāzīlē, kurš dzers, kurš nē :) kā tikt utt :)

Un ja jums plānots viena vakara pasākums - mikriņš manuprāt ideāls variants :))

krix 04.03.10. 11:42 | Kāzu datums: 07.08.2010

Super meitenes! Milzīgs paldies par tik noderīgiem padomiem! Domājam, ka tiešām tā darīsim - pirms tam noskaidrosim no viesiem (kuru nebūs ļoti daudz), kuri vēlētos mājās braukt ar iznomāto auto un tad arī attiecīgi skaitam piemeķlēsim busiņu :) Jo mums pasākums plānots tikai līdz pusnaktij un pēc tam tur īsti nav vairs nekāda ballēšanās iespējama, jo telpas būs nomātas tikai līdz tai pusnaktij. Tad domāju arī viesus var vienkopus savākt un nogādāt mājās :)

Jessy 04.03.10. 10:21 | Kāzu datums: 25.04.2009

Mums arī bija mikroautobuss, kurš pēc baznīcas savāca tos, kam nav mašīnas un aizveda uz viesu namu un ap 2 naktī viesus izvadāja pa mājām. Ļoti labi, lai tie visi, kas nepaliek pa nakti, arī var atpūsties un iedzert. Pirms gada maksāja ap 100 Ls (mikriņa īre + šoferis). Google tā arī meklē mikroautobusu noma. Bet varbūt var sarunāt vienkārši kādu paziņu? ;)

Madeline 03.03.10. 20:35 | Kāzu datums: 14.08.2009

Mums skaitījās, ka arī pasākums ir vienas dienas. Tomēr bijām palūguši viesus izlemt līdz kāzām, kuri nakšņos un kuri ne. Nakšņotājiem tad arī bija pieteiktas istabiņas un ar mājās braukšanu otrā dienā pēc brokastīm nebija problēmu.
Tie, kas brauca mājās pēc mičošanas, pārsvarā arī paši par to bija parūpējušies - izlēmuši, kurš tad šoferēs vai sarunājuši kādu, kas atbrauc pakaļ.
Protams, ja var viesiem noorganizēt busiņu, tas ir ļoti jauki :)

d
dinane 03.03.10. 15:18 | Kāzu datums: 29.08.2009

ja jūs nodrošinasiet savus viesus ar šādu mikriņu, viņi no visa sirds būs jums pateicīgi :).
Pati piedālijos tādas kāzas un bij forši. Bet pirms kāzam, līgava visus viesus aptaujaja vai ir vērt ņemt mikriņu, lai nesanāktu tā ka visi principa pēc brauks ar savam mašinam un mikriņš būs tukšs.
Mēc jau pēc dzīmtsaraksta iekārtojamies mikriņa (kurā arī bija sarupēti uzkodas un dzēramajs), uz pastaigu braucam kopā ar jauniem. Un vakara beigas bez problēmam tiekam mājas (protams mikriņš nebija izškirošajs piedālities kāzas vai ne :) vnk ņemtu taxi

N
Nelda 03.03.10. 10:11 | Kāzu datums: 11.07.2009

Mums bija vienas dienas kāzas! Un pēc pasākuma noorganizējām viesu nokļušanu mājās!

krix - Es tik domāju kā jums plānots vai takā līdz 12tiem un viss, vai ballējas cik ilgi grib un tad pa mājām! Mums bija tā ka pēdējais viesis aizgāja ap 6iem no rīta! Un pietika ar taksi! Mums gan taksists bija pazīstams un sanāca pa 10 LVL izvadāt visus viesus! (nu jā neesam no Rīgas, tur jau citas cenas tomēr) :) Tā ka varbūt jāsāk no tās puses kāda tipa pasākums jums paredzēts! Vai visus viesus kopā vedīsiet vai tad kad gribēs braukt tad brauks, ja viesi paši var izvēlēties, tad manuprāt nav jēga busiņu ņemt!

krix 03.03.10. 09:55 | Kāzu datums: 07.08.2010

paldies meitenes par ieteikumiem! Neesmu vēl līdz galam izdomājusi, jo, kā saka arī pienene_12, tad it kā jau viesi ir informēti, ka viss tikai līdz pusnaktij, bet tik un tā domāju, ka vēl parēķināšu, cik sanāktu ja būtu kāds busiņš-izvadātājs. Vēlreiz paldies! :)

D
Desperado 03.03.10. 09:11

Nesen uz ielas redzēju mikriņu, kuram uz sāniem bija reklāma, ka tas darbojas kā taksometrs. Ja pareizi atceros, saucās Maxi Taxi. Tur kādi padsmit cilvēki iekšā var satilpt. Gan jau sanāktu lētāk nekā katram atsevišķi saukt taksometru.

o
oliik 02.03.10. 20:22

Ja izdomā nodrošināt viesiem transportu, varu ieteikt šo mājas lapu - http://www.visiautobusi.lv/main.php?item=1000&language=lat. Veicu šeit cenu aptauju, kad organizēju sporta spēles darbā un dabūju ļoti labu piedāvājumu, pasākums notika brīvdienās.

p
pienene_12 02.03.10. 20:00 | Kāzu datums: 10.07.2010

Man būs tādas pašas kāzas kā tev! :) Grūts bija tas lēmums, taču tā kā finanses ir tikai tik, cik ir, kā arī vēlos klusas kāzas, ko pēc vakariņām un nelielām svinībām nosvinēt kopīgi ar vedējiem! Es arī domāju par transporta nodrošināšanu, taču mani atrunāja, jo tomēr domāju, ka ielūgumos taču esi norādījusi, kāda veida kāzas paredzētas un visi taču ir pieauguši cilvēki! Protams, to var darīt, bet vai tas ir vajadzīgs? Manuprāt, nav jādomā tik sīki, ir vēl pietiekami daudz lietu, par ko jādomā jaunajam pārim! :) Bet, piekrītu, ka katras kāzas ir citādākas un katrs lemj tā, kā tam labpatīk! Veiksmīgi!