FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Transports

Auto rotājumi

g
glii_ 28.05.08. 10:44

Ljoti iepatikaas shiss kaazu auto rotaajums. Varbuut sheit ir kaads zinosh profesionaalis kaa taas pukjes piestiprina pie auto, lai braucot neaizlido?

Man vnk liekas, ka shaadu rotaajumu var uztaisiit arii pats, ka nav obligaati jaaved pie florista.

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
S
Singa72 23.03.10. 20:59

Mūsu mašīnītes dekors :)

v
veta123 23.03.10. 20:11 | Kāzu datums: 07.08.2009

mūsu dekoriņš ērtajai mašīnītei... :) Izmaksāja 20 Ls.

viibeke 10.10.08. 17:29 | Kāzu datums: 19.07.2008

nu re es jau gūstu pieredzi...:):):)tātad nemaz manas idejas nav tik sliktas,nākam sezon jāpadomā,varbūt kāds ar piesakās; )

N
Nelda 10.10.08. 17:11 | Kāzu datums: 11.07.2009

Bet zini tā doma nemaz nav tik slikta! :) Man tīri labi patīkās, varu pat iztēloties! Jā un tās bantītes patiešām prasās! :)

N
Nelda 10.10.08. 17:09 | Kāzu datums: 11.07.2009

Paldies liels par padomiņiem! Nu man gribas kaut ko vienkāršu un tādu skaistu, ar savējo skatījāmies un viņam ar vislabāk patikās līdzīgā veidā dekorētas ar kallām! Tā ka droši vien pie tā pieturēsimies, bet vai taisīšu pati, vai tomēr nē! Par to vēl jāvienojas! :) Jāsāk jau trenēties! :)

viibeke 10.10.08. 17:07 | Kāzu datums: 19.07.2008

ienāca prātā,ka otro variantu var uz režģa taisīt,tas ir ne uz mašīnas režģa,bet kaut kur jau redzēju,tādu variantu,bet apakšā bij tāds kā režģītis no klūgām,bet var arī no baltajām stieplītēm,tad varēs pielocīt tuvāk kapotam...vispār jau man tajās savienojuma vietās prasītos tādas mazas baltas bantītes,tā romatiskāk,citādi mazliet tāda jucekļa pieskaņa...ak un atkal es ar savu-man prasītos...:):):)

viibeke 10.10.08. 17:01 | Kāzu datums: 19.07.2008

man šķiet ka kallas nevīst ātri nu vienu dienu var droši nobraukt,redz te jau tajā bildītē tie galiņi apsieti,tātad apakšā varētu būt tas mitrumpapīrs,kas neļautu viņai tik ātri novīst...man šķiet,ka pirmais variants tomēr vieglāks,jo te lielāka ķimerēšanās un siešana kopā sanāktu,bet pirmajā variantā tik tādi kā pušķīši,tātad dekora piestiprināšana aizņemtu tikai 5min,bet te jāliek lietā laiks un dekors jātaisa uz pašas mašīnas,pirmajā variantā dekoru var iepriekšējā vakarā kaut taisīt,galvenais ziediņu neaizskart,citādi tajās vietās varētu parādīties brūnumi...ak un jā es er biju tā,kas sapirkās nakts tirgū pa 20ls,sanāca bagātīgi baznīcas pušķīši nu kādi 80gab, vāzes 4gab,tad pašai pušķis un milzonīgās virtenes,viesu namā nebija nepieciešamības,jo tika aizvesti sadāvinātie ziedi...

N
Nelda 10.10.08. 16:45 | Kāzu datums: 11.07.2009

Kā vispār kallas turās, nevīst ātri!?

N
Nelda 10.10.08. 16:43 | Kāzu datums: 11.07.2009

varbūt vari ar savu profesionālo aci paskatīties vai šitāds dekors būtu pa spēkam tādam muļķitim kā man!

H
Harmony 10.10.08. 16:12

Mēs arī daudzus dekorus taisījām paši. Sanāca pavisam labi bez nekādām priekšzināšajām. Kā jau te tēmas sākumā kaut kur bija minēts, arī mēs ziedus sapirkām Centrāltirgū ap pieciem rītā agrajā ziedu tirgū pa lēto. Vesels klēpis ar dažādiem ziediem (rozes, frēzijas, plīvurpuķītes, gladiolas utt.), kā arī dažādiem zaļumiem mums izmaksāja tikai 20Ls. Sanāca visiem viesu nama dekoriem, kā arī visiem baznīcas dekoriem un pušķiem mūsu vecākiem. Mašīnas dekoru gan uzticējām profesionālim :)

viibeke 10.10.08. 16:11 | Kāzu datums: 19.07.2008

ja būtu no Jelgavas par paldies palīdzētu, doma vienu brīdi bij,jo esmu beigusi mākslas skolu un šobrīd meklēju ar ko varētu paķimerēties papildus...pašam priekš ševis ir viena lieta,bet citam,jau kas cits...un zinu no sevis,kā tas ir ja otrs saka davai taisam šitā un pats stāvi un domā-ka galigi garām,bet negribās teikt...

N
Nelda 10.10.08. 15:53 | Kāzu datums: 11.07.2009

Es neesmu tik pārliecināta, ka mācētu pati kaut ko tādu izdarīt! :) Jāiet pie kāda florista kursos! :):)

viibeke 10.10.08. 10:50 | Kāzu datums: 19.07.2008

tieši tādēļ es taisīju pati,jo vīrs ļoti gribēja lielus un smagus dekorus,bet ja tos taisītu florists, tad būtu šķīrušies vismaz no 100...pēc kāzām saņēmu visādus piedāvājumus,bet es nemāku noplēst naudu un droši vien paprasītu tikai pašizmaksu, bet darbu par paldies...ļoti skumji,ka dzirdot vārdu kāzas un kāzām cilvēki gatavi noplēst pamatīgu summiņu, jo mēs esam eiforijā un gribam lai viss ir skaisti...tā nu tas ir...

N
Nelda 10.10.08. 10:43 | Kāzu datums: 11.07.2009

Negribās jau par tādu salīdzinoši vienkāršu dekoru maksāt 70 vai 80 latus! Ir jau skaidrs, ka arī floristam vajag algu, bet nu man liekas, ka reizēm viņi pārspīle tās cenas!
Bet pati uz sevi negribu uzņemties pārāk daudz pienākumus! Beigās vēl visu nepaspēšu!

viibeke 10.10.08. 10:39 | Kāzu datums: 19.07.2008

es tā nopētīju un lalucim zem gredzeniem un zaļajām bumbiņām ir piesūcekņi, atliek tik saskaitīt cik sanāk gab. tad sakaiti cik kallas un cenas noskati, bet to zaļo bumbulīšu vietā man prasītos kas krāsaināks, bet gaumes lieta, ak un gredzeni šķiet kas līdzīgs tiem,kas domāti salvetēm...domāju,ka nekas ļoti gārgs nesanāk...bet nu kallas ir diezgan padārgas...domāju,ka nekā grūta tur nav un šķiet,ka šis variants arī labi turās,jo ir viegls...ak un tiko noskatīju,ka kallas ir pa pāriem un pāra skaitlī, šķiet,ka floriste nepiedomāja...kopumā interesanti un gaumīgi...

N
Nelda 10.10.08. 08:57 | Kāzu datums: 11.07.2009

Mēs runājām ka gribētu kaut ko līdzīgu kā lalucis ielicis! Varbūt kāda aptuveni zin, kā tas top, kā kallas turas un aptuveni cik tas izmaksā? :)

b
brenda 23.09.08. 15:50 | Kāzu datums: 16.08.2008

Un kur Tu biji agrāk? :) Es pirku floristikas bāzē Schatellig, un šķiet, ka bija dārgāk... :(

Z
Zanella 23.09.08. 14:12

tagad kad laiks jau garām varu pateikt tām, kurām interesē. Piesūcekņus ziedu piestiprināšanai uz mašīnas par lētām naudiņām var nopirkt saimniecības preču veikalos, Drogās. Man 10 piesūcekņi izmaksāja 5 Ls

a
aijochka 23.09.08. 12:21

Ar tiem baloniem tā ir, diemžēl, bet neizturīgi....pat telpās nav garantija, ka viss būs o.k.

a
amnesia 23.09.08. 12:13 | Kāzu datums: 23.08.2008

drosmīgs stiliņš! ;)