FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Transports

Limuzīns no Limostar

o
oldforumuser 01.02.07. 22:17

Vai kādam ir pieredze? Tā cenu starpība liekas biku pa lielu, lai nešķistu neparasti... :roll:

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
T
Taube 15.11.07. 00:30 | Kāzu datums: 28.06.2008

Redz ka katram savs. Es atkal berna veshanu majas nesaistu ar limuzinu, jo biju tik samicits citrons, ka atrak gribejas majas bez pompozitates un citam izdaribam. Nebija ne baloni, ne sveiceji,ne pukjes tikai vienu bildi sanjemos uztaisit majas vedot. Jutos tizla un resna, ja ta var teikt - nu galigi neforma.
Bet toties mes abi ar viru kazas velamies limuzinu - Lincoln Exalibrus. Tads seshvietigs retro limuzins. To galigi garo gan negribejam. Vel lemjam starp to lincolnu un zimmeru. Uz septinjam stundam apmeram 320Ls sanak. Salikam savu prioritashu sarakstu un augshgala ir limuzins, labs fotografs, skaista baznica, skaists viesu nams, kursh jau ir noirets..filmetaju nenjemsim, kleitu pa 600Ls nepirkshu (maksimums 350Ls) un virs uzvalku dabus lidz 100Ls. A un ziedi vel ir svarigi. Muzikantus atmetam un panjemam dj uz nakti pa 100Ls.
Taa ka katrs pats zin kas vinjam ir svarigaks. Var jau braukt ar savu mashinu un nopirkt kleitu pa dargo, bet mes sabalansejam visu, lai viss butu ka izsapnjots... Un mums kazas diezin vai bus tads lielumlielais pasakums, it ka laimigaka dienam muzja, jo mes jau esam preceti zagsa, kaa ari majas skraida gadu veca meitinja un viens otram savu milestibu esam pieradijushi visos veidos. Mums kazas abiem saistas ar zverestu dieva prieksha un lielu, jautru balliti mums par prieku ,ka ari forsham izdaribam, dejam lidz ritam utt. Galvenais, ka pec tam bus kazu celjojums par kuru dikti sapnjojam. Ta ka mes to visu pasakumu taisam uz kredita, tad lai ta butu pompozitate, bet galvenais, ka mums labi no ta visa - a parejie lai doma ko grib! :)

D
Digna 08.08.07. 11:01 | Kāzu datums: 01.09.2007

Kāzās braukt ar limuzīnu pat neapsvēru domu - kaut kā netīk...,, jo kāzās tas jau pārāk pierasti... :) bet kad pirmdzimto vedīšu mājās, tad gan mīļotajam jau pieteicu, lai ierodas man pakaļ ar skaistu baltu limuzīnu :)

D
Digna 08.08.07. 10:57 | Kāzu datums: 01.09.2007

Nu ja! Vedēji priekšā, jaunie aizmugurē! Ļoti labi... :)

i
ingreta 08.08.07. 10:32 | Kāzu datums: 20.02.2016

Nu mums tas bija tā-

l
lienciks 08.08.07. 09:53

A man interesē- tās kuras neņem kā Te viena izteicās garo vāģi....kā Jūs tur visi salienat parastajā autot? Es varu iedomāties vienīgi, ka viens vedējs pie stūres un otrs priekšā...jaunais pāris aizmugurē. Vai es kautko nesaprotu?

ilssy 30.06.07. 23:39 | Kāzu datums: 07.09.2007

Mums arī būs limuzīns...paši esam no Jelgavas un limuzīna īpašnieks arī, tad nu mums par 4 stundām 120 Ls....man liekas ļoti pieņemama cena.

Lauminja 30.06.07. 22:13 | Kāzu datums: 28.07.2007

Man sākumā bija doma braukt ar savu auto un pašai pie stūres (alkoholu nelietoju vispār un braukšanas stāžs vairāk par 9 gadiem - problēmām nevajadzētu būt).

Tomēr mīļumam bija sapnis par lielo balto limuzīnu un nu būs limuzīns :).

A
Angel_Signs 02.04.07. 18:55 | Kāzu datums: 14.07.2007

Nu, nu, neesmu sajukusi! :) Organizēju masu pasākumus un līdz ar to - vari man ticēt, zinu, ko runāju! Pēdējā brīdi var noorganizēt praktiski jebko! Un limuzīnu par pieņemamu cenu(cik nu pie mums tās cenas pieņemamas var būt :) )tiešām nav grūti atrast! Auto nomu apzvanīšana taču nav vienīgā metode, kā tikt pie kārotās lietas! Domājiet elastīgi! ;)
Es nesaprotu, kas skumjš, tavuprāt, ir faktā, ka kāzas organizēju priekš sevis? :D
Kāzas taču ir svinības, kuru centrālās personas ir jaunais pāris! Arī viesi taču nenāk uz kāzām ar domu: piedzerties, pierīties, izdejoties, izgulēties un viss! :D Ja Jūs sevi neakcentējat kā centrālās personas, tad kāda velna pēc saukt tās par kāzām? Padomā, taču, kur ir kāzu jēga! - Jaunā pāra ievadīšana dzīve! ;)
Jā, un ar limuzīnu esmu braukusi!

Laurita 02.04.07. 12:46 | Kāzu datums: 07.07.2007

Rakari, ticu, ka tā var būt. Visi grib nokāst, cik vien var. A man uzspļaut uz viņiem, atvainojos par rupjību. Mums būs sava mašīna un nevienam nebūs jāatskaitās.:)

rakaris 02.04.07. 11:41 | Kāzu datums: 28.07.2007

Par chrysler gan iesaku nesasapnoties. masinas tur smukas, bet cenas ne tuvu nav tadas kaa webaa saliktas, jo vinji ir izdomajusi, ka uz kaazaam ir liels pieprasiijums un, piemeram 300C mums uz nedeljas nogali izmaksaas nevis 140 bet gan 200 Ls + vēl pasrisks 300Ls (tas nozimee, ja vinjiem liksies, ka no ziediem tur ir radies kads skrapeejums, tad tos 300Ls man neredzeet.) bet nju jacer, ka taa nebuus.
Vel gribeeju piemetinaat, ka ja kads grib uz 7.07, tad uz so datumu tur cena esot 300Ls + vēl pasrisks. Nju doma tada, ja ir kaazas, tad nauda kokos aug :)

kleerinja 02.04.07. 11:00 | Kāzu datums: 21.07.2007

Par to Limo..un ietilpību saprotu,ka gribas iemīžināt visus mirkļus,bet zinu,kā mana draudzenīte arī Limuzīnā paņēma fotogrāfu un ļoti ļoti to nožēloja..Jo nevarēja ne uz mirkli atslābināties..visur tas ar savu objektīvu..
Es uzskatu,ka fotogrāfijas protams iemūžina mūsu skaistos mirkļus,bet ja tas jau ir kā apgrūtinājums,Limuzīnā ir vieta Pārim un vedējiem??
vai tas ir vajadzīgs,..un pateikt lai brauc ar citu auto ar nevarēja ,jo bija sarunāts,ka viņš braukās ar Limuzīnu!!Tas tā tik dalos ar citu rūgto pieredzi!!

e
ederete 02.04.07. 09:22 | Kāzu datums: 21.07.2007

Ak tu diesniņ! Tas enģelis ir sajucis ar savu pompozitāti!!! Pirmkārt jau līgava noīrēja limo uz 7 (!) stundām nevis pāris un otrkārt,ja to dara pēdējā brīdī, tad tā varētu sanākt, jo lētākie jau izķerti tādēļ NAV iespējams atrast citu!!! Līdz tam laikam neaizdomājies. Tik par savu pompozitāti vien... Skumji, ka tev kāzas būs tikai priekš sevis. Egoiste! Mēs rīkojam kāzas lai pirmkārt MUMS ir labi un ĒRTI un ortkārt, lai mūsu viesiem būtu patīkams pasākums ar jaukām atmiņām un limuzīnā ne katru dienu dabonam izvizināties... Varbūt tu uz darbu brauc limuzīnā, ka zini ka šis pakalpojums ir lēts un nav tā vērts? Vai tu maz esi kādreiz braukusi limuzīnā???:D Bet kā jau daudzas saka - tad katrs DARA KĀ GRIB! Un liec vienreiz mierā līgavas, kuras vēlas braukt ar limuzīnu...

a
anminka 01.04.07. 20:19 | Kāzu datums: 21.07.2007

mēs gan jau janvārī pasūtījām, bišku vairāk par 200Ls uz 5h!
es jau ar gribētu ar mūsu, bet mans mīļums gan grib limo!
tā jau ir vien grib tādu un otrs tādu un par 400 es neņemtu, būtu žēl naudas...paši paņemām jo savādāk mašīnā nesalietam, es, topošais, dēliņš un vedēji un gribās šoferi, lai šampi var iedzert, mēs dzērumā vispār nebraucam pat ja saka, ka kāzu mašīnas netur!

M
Mārtiņš 31.03.07. 12:37

http://www.chrysler.lv/carrental.asp?utilityID=3 - auto noma. Brīvdienās gan dārgāk sanāk, bet tomēr, ja salīdzina "garās mašīnas" par ~500Ls, tad izdevīgāka ir šāda noma! :) Elementāra matemātika.
Ir vērts apdomāt, vai ne?

Laurita 31.03.07. 11:38 | Kāzu datums: 07.07.2007

Super, Angel_Signs! Tev pilnīga taisnība.
Nevienu jau mēs te nenosodām, katrs var darīt, kā vēlas.
Mēs ar līgavaini arī apspriedām šo lietu, par ko te strīdamies. Viņš minēja, ka TC MOTORS, kur tirgo Chryslerus, var izīrēt, piemēram, lielo Ch300C par 50 Ls dienā. Sanāk daudz izdevīgāk, nekā limuzīns. To es tā pieminēju, ja kāda vēl svārstās, ņemt vai neņemt to otro.:))
Tie kāzu auto izīrētāji taču ir baigie naudas kāsēji.:) Vēl jo vairāk zinot, ka būs tādi, kas gribēs savā kāzu dienā "paspīdēt" :))

A
Angel_Signs 31.03.07. 11:21 | Kāzu datums: 14.07.2007

Nu, meitenes, diskusija sākās par to, ka kāda no līgavām gatavojas maksāt par limuzīnu Ls 420 uz tām pāris stundām, kas protams ir neracionāli! Respektīvi, tas pakalpojums nav tik eksotisks un kvalitatīvs, lai summa būtu šāds skaitlis! Pie visa vainīgs cilvēku slinkums un neelastība, jo labāku variantu ir iespējams sameklēt vienmēr! Nav tādu bezizejas situāciju, kad tas, ko Tev piedāvā, neatkarīgi no summas, kvalitates, nosacījumiem, ir jāņem.
Gribu teikt, ka kāzas, mīļās meitenes, nav pasākums, kur, kā jau minēju-Burkā kundzes cienīgos gājienos ir jāiegādājas/jāorganizē visas tās dārgāgās un pompozākās lietas. Kāzas ir divu cilvēku mīlestības svētki! Esam komercalizējuši jau diezgan daudz mūsu īpašo dienu! Visa šo limuzīnu, balto princeškleitu un citu pompozo lietu birums stipri atgādina maza bērna spītīgos izlēcienus! Visu diktē stereotipi! Vai tiešām kāzas mēs neprotam noorganizēt priekš sevis, bet tikai priekš citiem? Atklāti sakot, vai tā pompozitāte nav veltīta Jūsu viesiem un citiem aculieciniekiem? Jums un Jūsu līgavainim vajadzētu būt praktiski vienaldzīgiem pasākuma apstākļiem! Mums svarīgākas būs emocijas, vienam otra klātbūtne, nevis izrādīšanās viesiem un apkārtējiem, tēlošana un pompozitāte. Līdz ar to - novēlu visām būt patiesām pret sevi, savu mīļoto cilvēku un saviem līdzcilvēkiem! Netēlosim un neslēpsimies aiz bagātības maskas, ja tādi neesam! Dzīvosim saskaņā pirmkārt ar sevi, tas kā runā, ir pirmais solis, lai kļūtu par gudru un skaistu cilvēku! :)

kleerinja 31.03.07. 11:01 | Kāzu datums: 21.07.2007

Nu pirmām kārtām šie retro automobiļu īpašnieki nebrauc tālus ceļus viena apsvēruma dēļ.jo viņi LV nevar iziet tehnisko apskati...un vinji jau ļoti kopj tos savus auto!!un tie ,kas ir ejošā stāvoklī,tie nenojuks pusceļā..

larri 31.03.07. 10:19 | Kāzu datums: 24.08.2007

tiessam ar nesaprotu, kaapeec jaasaista ziedossana ar veelmi braukt limuziinaa, kaut kaada neveseliiga diskusija izveertusies!! nu es braukssu ar karieti, kas ar izmaksaa lloti daargi, tad ko, es ar piederu pie taam, kas izraadaas un kurai vajadzeetu padomaat par ziedossanu beerniem??un vispaar gribu buut Burkaa kundze un buussu Burkaa kundze savaa kaazu dienaa-man vajag visu ideaali, izkomandeessu visu ko vien varu un maaku, dziedaassu, kaut balss ir ssvaka un man buus vakara izklaides sveccu gaismaa!! :D :D

duuda 31.03.07. 00:37 | Kāzu datums: 02.06.2007

Es te tā palasījos un secināju....meitenes, ko jūs te plēšaties un ņematies! Katram ir pilnīgi brīva izvēle ar kādu mašīnu braukt savā kāzu dienā un kā tērēt savu naudu. Pat tad ja arī jums šķiet, ka šis vai cits cilvēks naudu tērē neapdomīgi(jūsu prāt), jums nav nekādu tiesību nosodīt un mācīt, jo galu galā - ne jau jūsu nauda tiek tērēta. Ja tik ļoti uztraucaties par bērniem kam nepieciešama ziedojumu palīdzība - ziedojiet paši, bet neaizrādiet citam, ka to savu "lielo naudu" labāk varēja ziedot bērniem nevis limuzīnu nomāt.Tā jau mēs par katru savas dzīves soli varam teikt - atsaki sev - labāk ziedo, tā jau galu galā pats vari palikt par cilvēku, kam būs nepieciešama ziedojumu palīdzība. Katrs cilvēks taču dzīvo savu dzīvi pēc saviem uzskatiem un ja ziedo, tad ziedo tik cik viņš tajā brīdī uzskata par iespējamu, kaut vai sametot ziedojumu kastītē tos melnos santīmus,ko mums izdod veikalā, bet tas tomēr ir labāk nekā nekas.
Varbūt kādam tā braukšana limuzīnā ir nepiepildīts sapnis, un kāpēc lai to neīstenotu? Piekrītu ederetei, ka ziedot naudiņu var arī visas dzīves garumā.
Mēs visas esam laimīgas un gaidam ar nepacietību KATRA SAVU laimīgāko un skaistāko dienu savā dzīvē un katrai par to ir citādāka izpratne, tāpēc nestrīdēsimies un dzīvosim šeit draudzīgi. :)

A
Angel_Signs 30.03.07. 21:45 | Kāzu datums: 14.07.2007

Nu jā, bizness paliek bizness! :)