FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Transports

Limuzīns no Limostar

o
oldforumuser 01.02.07. 22:17

Vai kādam ir pieredze? Tā cenu starpība liekas biku pa lielu, lai nešķistu neparasti... :roll:

5 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
l
lienciks 08.08.07. 09:53

A man interesē- tās kuras neņem kā Te viena izteicās garo vāģi....kā Jūs tur visi salienat parastajā autot? Es varu iedomāties vienīgi, ka viens vedējs pie stūres un otrs priekšā...jaunais pāris aizmugurē. Vai es kautko nesaprotu?

i
ingreta 08.08.07. 10:32 | Kāzu datums: 20.02.2016

Nu mums tas bija tā-

D
Digna 08.08.07. 10:57 | Kāzu datums: 01.09.2007

Nu ja! Vedēji priekšā, jaunie aizmugurē! Ļoti labi... :)

D
Digna 08.08.07. 11:01 | Kāzu datums: 01.09.2007

Kāzās braukt ar limuzīnu pat neapsvēru domu - kaut kā netīk...,, jo kāzās tas jau pārāk pierasti... :) bet kad pirmdzimto vedīšu mājās, tad gan mīļotajam jau pieteicu, lai ierodas man pakaļ ar skaistu baltu limuzīnu :)

T
Taube 15.11.07. 00:30 | Kāzu datums: 28.06.2008

Redz ka katram savs. Es atkal berna veshanu majas nesaistu ar limuzinu, jo biju tik samicits citrons, ka atrak gribejas majas bez pompozitates un citam izdaribam. Nebija ne baloni, ne sveiceji,ne pukjes tikai vienu bildi sanjemos uztaisit majas vedot. Jutos tizla un resna, ja ta var teikt - nu galigi neforma.
Bet toties mes abi ar viru kazas velamies limuzinu - Lincoln Exalibrus. Tads seshvietigs retro limuzins. To galigi garo gan negribejam. Vel lemjam starp to lincolnu un zimmeru. Uz septinjam stundam apmeram 320Ls sanak. Salikam savu prioritashu sarakstu un augshgala ir limuzins, labs fotografs, skaista baznica, skaists viesu nams, kursh jau ir noirets..filmetaju nenjemsim, kleitu pa 600Ls nepirkshu (maksimums 350Ls) un virs uzvalku dabus lidz 100Ls. A un ziedi vel ir svarigi. Muzikantus atmetam un panjemam dj uz nakti pa 100Ls.
Taa ka katrs pats zin kas vinjam ir svarigaks. Var jau braukt ar savu mashinu un nopirkt kleitu pa dargo, bet mes sabalansejam visu, lai viss butu ka izsapnjots... Un mums kazas diezin vai bus tads lielumlielais pasakums, it ka laimigaka dienam muzja, jo mes jau esam preceti zagsa, kaa ari majas skraida gadu veca meitinja un viens otram savu milestibu esam pieradijushi visos veidos. Mums kazas abiem saistas ar zverestu dieva prieksha un lielu, jautru balliti mums par prieku ,ka ari forsham izdaribam, dejam lidz ritam utt. Galvenais, ka pec tam bus kazu celjojums par kuru dikti sapnjojam. Ta ka mes to visu pasakumu taisam uz kredita, tad lai ta butu pompozitate, bet galvenais, ka mums labi no ta visa - a parejie lai doma ko grib! :)