FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Transports

Limuzīns no Limostar

o
oldforumuser 01.02.07. 22:17

Vai kādam ir pieredze? Tā cenu starpība liekas biku pa lielu, lai nešķistu neparasti... :roll:

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
e
ederete 30.03.07. 16:38 | Kāzu datums: 21.07.2007

Nu un? Un esmu lepna ka braukšu limuzīnā kopā ar vedējiem un fotogrāfu! Un pie tam laicīgi rezervējot nemaz tik dārgi nebija plus vēl atlaidīti iedeva! Jauki ka jums tādi visādi radi un draugi, kas ir gatavi atdot savu mašīnu jaunajiem uz viņu dienu! Bet mēs domājam tikai un vienīgi par konfortu un citu neapgrūtināšanu ar savu mantu vešanu. Par VISU ir laikus jāpadomā, nevis kāzu rītā jādomā - a kur tagad likt tos ēdienu, dzērienus u.c. mantas ar ko izpirkties no "tiltiem"??? Protams cits ir jautājums par to cik lielas vai mazas kāzas, ar tradīcijām vai citām izdarībām... A varbūt nekā. Labi, labi. Parunāsim vēl pēc jūsu kāzām...;)

A
Angel_Signs 30.03.07. 16:53 | Kāzu datums: 14.07.2007

Dažiem jau daudz nevajag, lai justos lepns! :D Nē, nu, o.k., ja esi limuzīnu noīrējusi pa lēto, tas tikai apsveicami!

Laurita 30.03.07. 19:57 | Kāzu datums: 07.07.2007

Mēs sākumā domājām ņemt kādu auto no Amerikāņu auto kluba, bet patiesībā mūsu pašu mašīna kāzām ir gana laba (Chrysler 300M). Fotogrāfam vietas nebūs, bet tā taču nav nekāda problēma. Visiem vārtu pričendāļiem būs atvēlēts lielais bagāžnieks.:) Atliks tikai izpušķot. Tāpat visi uz mūsu braucamo atskatīsies.:)

k
kate 30.03.07. 21:18 | Kāzu datums: 28.04.2007

nav jau tik traki ar tiem amerikāņu vāģiem.man ļoti,ļoti tuvam radiniekam viņi pieder un atklāti pasaku-viņi kāš naudiņu ne pa jokam no tiem,kas vēlas izskatīties, kā jau pieminētā "BURKĀ kundze" :)))
un nebrauc uz tādām vietām,kur pašiem nepatīk un arī ar tādiem cilvēkiem,kuri nepatīk-tiem arī pasaka,ka auto neizvilks:D

a
anminka 30.03.07. 21:21 | Kāzu datums: 21.07.2007

mašīna kā mašina tas kraislers!ka tik uz priekšu ripo un viena otra nenormali ēd!
nekā diža tur nav un kāzām ļoti piemērota!

A
Angel_Signs 30.03.07. 21:45 | Kāzu datums: 14.07.2007

Nu jā, bizness paliek bizness! :)

duuda 31.03.07. 00:37 | Kāzu datums: 02.06.2007

Es te tā palasījos un secināju....meitenes, ko jūs te plēšaties un ņematies! Katram ir pilnīgi brīva izvēle ar kādu mašīnu braukt savā kāzu dienā un kā tērēt savu naudu. Pat tad ja arī jums šķiet, ka šis vai cits cilvēks naudu tērē neapdomīgi(jūsu prāt), jums nav nekādu tiesību nosodīt un mācīt, jo galu galā - ne jau jūsu nauda tiek tērēta. Ja tik ļoti uztraucaties par bērniem kam nepieciešama ziedojumu palīdzība - ziedojiet paši, bet neaizrādiet citam, ka to savu "lielo naudu" labāk varēja ziedot bērniem nevis limuzīnu nomāt.Tā jau mēs par katru savas dzīves soli varam teikt - atsaki sev - labāk ziedo, tā jau galu galā pats vari palikt par cilvēku, kam būs nepieciešama ziedojumu palīdzība. Katrs cilvēks taču dzīvo savu dzīvi pēc saviem uzskatiem un ja ziedo, tad ziedo tik cik viņš tajā brīdī uzskata par iespējamu, kaut vai sametot ziedojumu kastītē tos melnos santīmus,ko mums izdod veikalā, bet tas tomēr ir labāk nekā nekas.
Varbūt kādam tā braukšana limuzīnā ir nepiepildīts sapnis, un kāpēc lai to neīstenotu? Piekrītu ederetei, ka ziedot naudiņu var arī visas dzīves garumā.
Mēs visas esam laimīgas un gaidam ar nepacietību KATRA SAVU laimīgāko un skaistāko dienu savā dzīvē un katrai par to ir citādāka izpratne, tāpēc nestrīdēsimies un dzīvosim šeit draudzīgi. :)

larri 31.03.07. 10:19 | Kāzu datums: 24.08.2007

tiessam ar nesaprotu, kaapeec jaasaista ziedossana ar veelmi braukt limuziinaa, kaut kaada neveseliiga diskusija izveertusies!! nu es braukssu ar karieti, kas ar izmaksaa lloti daargi, tad ko, es ar piederu pie taam, kas izraadaas un kurai vajadzeetu padomaat par ziedossanu beerniem??un vispaar gribu buut Burkaa kundze un buussu Burkaa kundze savaa kaazu dienaa-man vajag visu ideaali, izkomandeessu visu ko vien varu un maaku, dziedaassu, kaut balss ir ssvaka un man buus vakara izklaides sveccu gaismaa!! :D :D

kleerinja 31.03.07. 11:01 | Kāzu datums: 21.07.2007

Nu pirmām kārtām šie retro automobiļu īpašnieki nebrauc tālus ceļus viena apsvēruma dēļ.jo viņi LV nevar iziet tehnisko apskati...un vinji jau ļoti kopj tos savus auto!!un tie ,kas ir ejošā stāvoklī,tie nenojuks pusceļā..

A
Angel_Signs 31.03.07. 11:21 | Kāzu datums: 14.07.2007

Nu, meitenes, diskusija sākās par to, ka kāda no līgavām gatavojas maksāt par limuzīnu Ls 420 uz tām pāris stundām, kas protams ir neracionāli! Respektīvi, tas pakalpojums nav tik eksotisks un kvalitatīvs, lai summa būtu šāds skaitlis! Pie visa vainīgs cilvēku slinkums un neelastība, jo labāku variantu ir iespējams sameklēt vienmēr! Nav tādu bezizejas situāciju, kad tas, ko Tev piedāvā, neatkarīgi no summas, kvalitates, nosacījumiem, ir jāņem.
Gribu teikt, ka kāzas, mīļās meitenes, nav pasākums, kur, kā jau minēju-Burkā kundzes cienīgos gājienos ir jāiegādājas/jāorganizē visas tās dārgāgās un pompozākās lietas. Kāzas ir divu cilvēku mīlestības svētki! Esam komercalizējuši jau diezgan daudz mūsu īpašo dienu! Visa šo limuzīnu, balto princeškleitu un citu pompozo lietu birums stipri atgādina maza bērna spītīgos izlēcienus! Visu diktē stereotipi! Vai tiešām kāzas mēs neprotam noorganizēt priekš sevis, bet tikai priekš citiem? Atklāti sakot, vai tā pompozitāte nav veltīta Jūsu viesiem un citiem aculieciniekiem? Jums un Jūsu līgavainim vajadzētu būt praktiski vienaldzīgiem pasākuma apstākļiem! Mums svarīgākas būs emocijas, vienam otra klātbūtne, nevis izrādīšanās viesiem un apkārtējiem, tēlošana un pompozitāte. Līdz ar to - novēlu visām būt patiesām pret sevi, savu mīļoto cilvēku un saviem līdzcilvēkiem! Netēlosim un neslēpsimies aiz bagātības maskas, ja tādi neesam! Dzīvosim saskaņā pirmkārt ar sevi, tas kā runā, ir pirmais solis, lai kļūtu par gudru un skaistu cilvēku! :)

Laurita 31.03.07. 11:38 | Kāzu datums: 07.07.2007

Super, Angel_Signs! Tev pilnīga taisnība.
Nevienu jau mēs te nenosodām, katrs var darīt, kā vēlas.
Mēs ar līgavaini arī apspriedām šo lietu, par ko te strīdamies. Viņš minēja, ka TC MOTORS, kur tirgo Chryslerus, var izīrēt, piemēram, lielo Ch300C par 50 Ls dienā. Sanāk daudz izdevīgāk, nekā limuzīns. To es tā pieminēju, ja kāda vēl svārstās, ņemt vai neņemt to otro.:))
Tie kāzu auto izīrētāji taču ir baigie naudas kāsēji.:) Vēl jo vairāk zinot, ka būs tādi, kas gribēs savā kāzu dienā "paspīdēt" :))

M
Mārtiņš 31.03.07. 12:37

http://www.chrysler.lv/carrental.asp?utilityID=3 - auto noma. Brīvdienās gan dārgāk sanāk, bet tomēr, ja salīdzina "garās mašīnas" par ~500Ls, tad izdevīgāka ir šāda noma! :) Elementāra matemātika.
Ir vērts apdomāt, vai ne?

a
anminka 01.04.07. 20:19 | Kāzu datums: 21.07.2007

mēs gan jau janvārī pasūtījām, bišku vairāk par 200Ls uz 5h!
es jau ar gribētu ar mūsu, bet mans mīļums gan grib limo!
tā jau ir vien grib tādu un otrs tādu un par 400 es neņemtu, būtu žēl naudas...paši paņemām jo savādāk mašīnā nesalietam, es, topošais, dēliņš un vedēji un gribās šoferi, lai šampi var iedzert, mēs dzērumā vispār nebraucam pat ja saka, ka kāzu mašīnas netur!

e
ederete 02.04.07. 09:22 | Kāzu datums: 21.07.2007

Ak tu diesniņ! Tas enģelis ir sajucis ar savu pompozitāti!!! Pirmkārt jau līgava noīrēja limo uz 7 (!) stundām nevis pāris un otrkārt,ja to dara pēdējā brīdī, tad tā varētu sanākt, jo lētākie jau izķerti tādēļ NAV iespējams atrast citu!!! Līdz tam laikam neaizdomājies. Tik par savu pompozitāti vien... Skumji, ka tev kāzas būs tikai priekš sevis. Egoiste! Mēs rīkojam kāzas lai pirmkārt MUMS ir labi un ĒRTI un ortkārt, lai mūsu viesiem būtu patīkams pasākums ar jaukām atmiņām un limuzīnā ne katru dienu dabonam izvizināties... Varbūt tu uz darbu brauc limuzīnā, ka zini ka šis pakalpojums ir lēts un nav tā vērts? Vai tu maz esi kādreiz braukusi limuzīnā???:D Bet kā jau daudzas saka - tad katrs DARA KĀ GRIB! Un liec vienreiz mierā līgavas, kuras vēlas braukt ar limuzīnu...

kleerinja 02.04.07. 11:00 | Kāzu datums: 21.07.2007

Par to Limo..un ietilpību saprotu,ka gribas iemīžināt visus mirkļus,bet zinu,kā mana draudzenīte arī Limuzīnā paņēma fotogrāfu un ļoti ļoti to nožēloja..Jo nevarēja ne uz mirkli atslābināties..visur tas ar savu objektīvu..
Es uzskatu,ka fotogrāfijas protams iemūžina mūsu skaistos mirkļus,bet ja tas jau ir kā apgrūtinājums,Limuzīnā ir vieta Pārim un vedējiem??
vai tas ir vajadzīgs,..un pateikt lai brauc ar citu auto ar nevarēja ,jo bija sarunāts,ka viņš braukās ar Limuzīnu!!Tas tā tik dalos ar citu rūgto pieredzi!!

rakaris 02.04.07. 11:41 | Kāzu datums: 28.07.2007

Par chrysler gan iesaku nesasapnoties. masinas tur smukas, bet cenas ne tuvu nav tadas kaa webaa saliktas, jo vinji ir izdomajusi, ka uz kaazaam ir liels pieprasiijums un, piemeram 300C mums uz nedeljas nogali izmaksaas nevis 140 bet gan 200 Ls + vēl pasrisks 300Ls (tas nozimee, ja vinjiem liksies, ka no ziediem tur ir radies kads skrapeejums, tad tos 300Ls man neredzeet.) bet nju jacer, ka taa nebuus.
Vel gribeeju piemetinaat, ka ja kads grib uz 7.07, tad uz so datumu tur cena esot 300Ls + vēl pasrisks. Nju doma tada, ja ir kaazas, tad nauda kokos aug :)

Laurita 02.04.07. 12:46 | Kāzu datums: 07.07.2007

Rakari, ticu, ka tā var būt. Visi grib nokāst, cik vien var. A man uzspļaut uz viņiem, atvainojos par rupjību. Mums būs sava mašīna un nevienam nebūs jāatskaitās.:)

A
Angel_Signs 02.04.07. 18:55 | Kāzu datums: 14.07.2007

Nu, nu, neesmu sajukusi! :) Organizēju masu pasākumus un līdz ar to - vari man ticēt, zinu, ko runāju! Pēdējā brīdi var noorganizēt praktiski jebko! Un limuzīnu par pieņemamu cenu(cik nu pie mums tās cenas pieņemamas var būt :) )tiešām nav grūti atrast! Auto nomu apzvanīšana taču nav vienīgā metode, kā tikt pie kārotās lietas! Domājiet elastīgi! ;)
Es nesaprotu, kas skumjš, tavuprāt, ir faktā, ka kāzas organizēju priekš sevis? :D
Kāzas taču ir svinības, kuru centrālās personas ir jaunais pāris! Arī viesi taču nenāk uz kāzām ar domu: piedzerties, pierīties, izdejoties, izgulēties un viss! :D Ja Jūs sevi neakcentējat kā centrālās personas, tad kāda velna pēc saukt tās par kāzām? Padomā, taču, kur ir kāzu jēga! - Jaunā pāra ievadīšana dzīve! ;)
Jā, un ar limuzīnu esmu braukusi!

Lauminja 30.06.07. 22:13 | Kāzu datums: 28.07.2007

Man sākumā bija doma braukt ar savu auto un pašai pie stūres (alkoholu nelietoju vispār un braukšanas stāžs vairāk par 9 gadiem - problēmām nevajadzētu būt).

Tomēr mīļumam bija sapnis par lielo balto limuzīnu un nu būs limuzīns :).

ilssy 30.06.07. 23:39 | Kāzu datums: 07.09.2007

Mums arī būs limuzīns...paši esam no Jelgavas un limuzīna īpašnieks arī, tad nu mums par 4 stundām 120 Ls....man liekas ļoti pieņemama cena.