FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Transports

Uz cik stundām?

o
oldforumuser 22.08.06. 13:35

Cilvēki mīļie, kā jūs domājat, uz cik stundām būtu jāīrē limo? Ja jābrauc man pakaļ uz Ogri no Rīgas. Kāzas notiks Rīgā. :roll:

2 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
o
oldforumuser 23.08.06. 14:59

Paldies, tipiņ! :)

o
oldforumuser 23.08.06. 09:39

Atkarībā, kurā dienā, un kas pēc tam tai Rīgā. Ja tā ir piektdienas pēcpusdiena, sestdienas diena, tad rēķini, ka izbraukšana no Rīgas prasīs vairāk laika nekā parasti (tam pierēķini lieku pusstundu klāt parastajam brauksānas laikam), tad ceļš atpakaļ, kuru Tu jau nu labāk zināsi, ja dzīvo Ogrē, tālāk tikai Tu pati vari saskaitīt, cikos ceremonija, cik ilgi, kas pēc tam, uz kurieni pēc tam. Ja tas jautājums bija domāts vairāk tā, vai jāmaksā arī apr ceļu uz Ogri, tad parasti ir tā - maksā no iekāpšanas vietas Rīgā, bet, ja iekāpj ārpus Rīgas un tā ir Sigulda, Ogre, peimēram, tad pierēķina stundu klāt īrei (neatkarīgi, cik ilgā laikā patiesi tas limuzīns aizbrauks). Ja jau Tev vīrs arī brauc no Rīgas pakaļ ar to limuzīnu, tad jebkurā gadījumā rēķini no iekāpšanas brīža.