FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Transports

Auto noma BEZ šofera

Alya_Sm
19.10.18. 10:19
Kāzu datums: 28.09.2019

Labdien!

varbūt kāds zin/var padalīties pieredzē vai kontakots ar auto nomniekiem, kuri piedāvā mašīnas arī BEZ šofera pakalpojumiem? Gribās, lai mašīnā esam mēs - jaunais pāris, un mūsu vedēji (vedējtēvs pie stūres), negribās nekādus svešus cilvēkus.
Paldies! :)

Skatīt ziņojumus:
lotart
19.10.18. 10:48
Kāzu datums: 24.05.2019
Atkarīgs, protams, kāda tipa auto iecerēts (ja nav retro vai kaut kas ekskluzīvs, vai tieši konkrēts modelis konkrētā krāsā)... Paši apsvērām domu vienkārši paņemt auto no kādas no auto nomām lidostā. Tā kā uz vietas Latvijā nedzīvojam, auto būtu jānomā jebkurā gadījumā :) Protams, grūtāk paļauties uz to, ka būs tieši konkrēts modelis konkrētā krāsā, bet, ja tā nav prioritāte, tad varbūt ir vērts pamēģināt?
Alya_Sm
19.10.18. 15:10
Kāzu datums: 28.09.2019
Paldies par atbildi. Tātad cik sapratu Lidosta piedāvā auto nomu arī BEZ šoferiem? Ar iespēju pašiem stūrēt? Mēs nemeklējam nedz retro, nedz limuzīnus. Arī markai nav nekādas nozīmes. Mūsu gadījumā galvenais, lai mašīna ir daudz maz jauna (nu, virs 2010 gada), melna vai balta, glīta un kopta. Vārdu sakot - lai paliek smukas bildes :). 
lotart
19.10.18. 16:18
Kāzu datums: 24.05.2019
Kā jau teicu, par krāsu tur diez vai kāds var garantēt, bet te ir viena no kompānijām, par kuru zinu, ka lidostā ir, bet šķiet, ka viņu mājas lapā var norādīt arī citu saņemšanas adresi. https://www.sixt.lv/ Tā ir visparastākā auto īre, ikdienas, ceļojumu vai kādām citām vajadzībām (tāpēc arī atrodas lidostā, tūristi bieži izmanto tādu opciju). Noteikti jābūt vēl citām kompānijām ar citu piedāvājumu un citu cenu. Un šoferis noteikti nenāk komplektā :) Cik vispār ir sanācis auto īrēt, auto parasti ir labā kārtībā, tīrs gan no iekšpuses, gan ārpuses un parasti var izvēlēties arī auto kategoriju (no tā atkarīgs auto izmērs), bet reizēm var gadīties, ka par to pašu summu tiek paaugstināta klase, kas nozīmē, ka nav nekāda garantija, ka tiksi pie iecerētā modeļa. Ja der "kaķis maisā", kura krāsa nebūs zināma, bet ir skaidrs, ka auto būs labā stāvoklī, pats varēsi būt šoferis un varbūt, ja paveicas, pat tikt pie augstākas klases auto par to pašu cenu, var mēģināt tā :)

Jebkurā gadījumā - palasi noteikumus viņu mājas lapā, tie apmēram visām tām kompānijām +/- vienādi. Tad jau redzēsi, vai tas der.