FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Transports

Auto noma BEZ šofera

Alya_Sm 19.10.18. 10:19 | Kāzu datums: 28.09.2019

Labdien!

varbūt kāds zin/var padalīties pieredzē vai kontakots ar auto nomniekiem, kuri piedāvā mašīnas arī BEZ šofera pakalpojumiem? Gribās, lai mašīnā esam mēs - jaunais pāris, un mūsu vedēji (vedējtēvs pie stūres), negribās nekādus svešus cilvēkus.
Paldies! :)

3 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
l
lotart 19.10.18. 10:48 | Kāzu datums: 24.05.2019

Atkarīgs, protams, kāda tipa auto iecerēts (ja nav retro vai kaut kas ekskluzīvs, vai tieši konkrēts modelis konkrētā krāsā)... Paši apsvērām domu vienkārši paņemt auto no kādas no auto nomām lidostā. Tā kā uz vietas Latvijā nedzīvojam, auto būtu jānomā jebkurā gadījumā :) Protams, grūtāk paļauties uz to, ka būs tieši konkrēts modelis konkrētā krāsā, bet, ja tā nav prioritāte, tad varbūt ir vērts pamēģināt?

Alya_Sm 19.10.18. 15:10 | Kāzu datums: 28.09.2019

Paldies par atbildi. Tātad cik sapratu Lidosta piedāvā auto nomu arī BEZ šoferiem? Ar iespēju pašiem stūrēt? Mēs nemeklējam nedz retro, nedz limuzīnus. Arī markai nav nekādas nozīmes. Mūsu gadījumā galvenais, lai mašīna ir daudz maz jauna (nu, virs 2010 gada), melna vai balta, glīta un kopta. Vārdu sakot - lai paliek smukas bildes :). 

l
lotart 19.10.18. 16:18 | Kāzu datums: 24.05.2019

Kā jau teicu, par krāsu tur diez vai kāds var garantēt, bet te ir viena no kompānijām, par kuru zinu, ka lidostā ir, bet šķiet, ka viņu mājas lapā var norādīt arī citu saņemšanas adresi. https://www.sixt.lv/ Tā ir visparastākā auto īre, ikdienas, ceļojumu vai kādām citām vajadzībām (tāpēc arī atrodas lidostā, tūristi bieži izmanto tādu opciju). Noteikti jābūt vēl citām kompānijām ar citu piedāvājumu un citu cenu. Un šoferis noteikti nenāk komplektā :) Cik vispār ir sanācis auto īrēt, auto parasti ir labā kārtībā, tīrs gan no iekšpuses, gan ārpuses un parasti var izvēlēties arī auto kategoriju (no tā atkarīgs auto izmērs), bet reizēm var gadīties, ka par to pašu summu tiek paaugstināta klase, kas nozīmē, ka nav nekāda garantija, ka tiksi pie iecerētā modeļa. Ja der "kaķis maisā", kura krāsa nebūs zināma, bet ir skaidrs, ka auto būs labā stāvoklī, pats varēsi būt šoferis un varbūt, ja paveicas, pat tikt pie augstākas klases auto par to pašu cenu, var mēģināt tā :)

Jebkurā gadījumā - palasi noteikumus viņu mājas lapā, tie apmēram visām tām kompānijām +/- vienādi. Tad jau redzēsi, vai tas der.