FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Ziedi un dekorācijas

Dekors jaunajam pārim aiz muguras

Vai visas līgavas šādu domā gatavot vai pasūtīt? Cik šķībi skatītos viesi, ja šāda dekora nebūtu? :)) Pasūtīt kādā salonā negribas, naudas žēl par tādu nieku uz dažām stundām, pati neko gaumīgu uztaisīt nemācēšu. Kādi ir varianti? :)

Skatīt ziņojumus:
Beatriss
28.05.09. 12:05
Kāzu datums: 13.07.2013
Uz kaadaam dazaam stundaam?? Tas jau visu vakaru jaunajam paarim. Kaazu karogu taisa vedeeji. Tas nav tas daargaakais pasaakums un paliks atminjaa noteikti.
bellydancer
28.05.09. 12:06
Heh, man tādas pašas domas. Itkā jau nav pārāk smuki, ja aiz muguras ir pliki logi, bet ar vienu dekoru jau tāpat nekas nebūs līdzēts. Tad, laikam, kādu audumu vēl vajag vai kaut ko tādu? Nezinu, ko darīt :o(

Turklāt viesu nams jau savus dekorus pielicis. Mums, protams, būs galdauti un ziedu dekors uz galda. Kā domājat, vai vajag vēl dekoru aiz muguras? Iespējams, ka uz krēsliem arī pāris ziediņus piesiesim.
nu ja rēķina, ka pie galdiem piesēdīsies ap 18-19, tad līdz veselā saprāta zaudēšanai tās tomēr būs pāris stundas tikai :)) Negribas izgāzt lielas naudas par visādiem niekiem, kas it kā pieņemts, ka būtu jābūt. Tāpēc jautāju jūsu pieredzi un domas - vai ir kāda līgava, kura no šī dekora ir atteikusies? :)
Lāšukss
28.05.09. 12:17
Kāzu datums: 30.08.2008
Ja ir paredzēts kāzu karogs, varbū to var palūgt piestiprināt Jums aiz muguras.
Un vispār, varbūt vedējiem ir kādas idejas?
dilevka
28.05.09. 13:16
Kāzu datums: 06.06.2009
manupraat, bez taa dekora var mieriigi iztikt. mums ir loti augsti griesti- piekaart neko nevar un sist sienaa caurumus naglaam nez vai ljaus.. taa ka pati par to vispaar neiespringstu.
Mums arī ir augsti griesti, bet aiz muguras ir logi ar aizkariem. Skatos viesu nama galerijā, ka tieši uz tiem aizkariem arī parasti stiprina tos dekorus. Man gan nepatīk, kā izskatās, ka tas dekors stiprinās uz pašas aizkara malas gandrīz, puse jau karājas pāri. Bet tādi tie aizkariņi tur ir - līdz pus logam tikai. Nezinu, ko darīt, vajag kaut kādu dekoru vai var iztikt.
lapsiiteee
28.05.09. 13:23
Kāzu datums: 11.07.2009
mums viesu namā aiz muguras irplika siena, bet mums uzzimēja karikatūru un tad, tā būs aiz muguras (liels plakāts). :)
kaamitis
28.05.09. 13:25
Kāzu datums: 07.08.2009
mums tāda dekora nebūs, jo aiz mums nav sienas, bet tāda kā bāra lete, uz kuras būs salikti sadāvinātie ziedi - tas tad arī būs dekors. Esmu arī pamanījusi, ja janajiem nav pašiem sava dekora, tad viesu nams izlīdzās ar savām idejām, pirms gada 2x bijām Jauncaunēs. Tur vienam pārim dekors bija eifeļa torņa auduma plakāts, jo tieši tur puisis meiteni bildināja. Otram pārim nekāda dekora nebija un viesu nama saimnieces piekarināja tādu ziedu vainadziņu. Es gan neiznu, vai visi viesu nami to praktizē.
stirna
28.05.09. 13:27
Manuprāt, katrs dara, kā grib. Ja negrib dekoru, tad nevajag!
Muurija
28.05.09. 13:34
Kāzu datums: 27.06.2009
Jums jau viesu namā tiešām dekori jau ir, bet ja vēlies varbūt, ka ar piesūcekļiem pie loga var piemēram gerberas salikt
Muurija
28.05.09. 13:37
Kāzu datums: 27.06.2009
Mēs domājam taureņus! Pašlaik krāsoju, bet kaut kā neizdodas kā gribētos, pirmais ritīgi nepatīk, bet otro mēģināšu savādāk. Redzēs kas tur sanāks, ja nepatiks domāšu ko citu! Pamats izskatās šāds
bellydancer
28.05.09. 13:41
Man liekas, ka tavā viesu namā tie logi labāk izskatās bez dekoriem. nav jau gluži pliks logs, bet ar aizkariņu.
bellydancer
28.05.09. 13:43
Jā, tiešām, ja kaut ko gribam likt, tad jāliek ar piesūcekņem :o)
tā gandrīz arī ir, vismaz tas sirds dekors man gaužām nepatīk. varētu varbūt kaut ko tādu lirisku - kādu ziedu virteni izvīt caur tām aizkaru stangām (līdzīgi kā tur tā auduma stērbele), bet tas nebūs lēti. Baigā "galavolomka" :))
Vēl ir variants aizmugurē uz tām palodzēm sakrāmēt vāzēs sadāvinātos ziedus. Tad varbūt pat bez visādiem apšaubāmiem dekoriem varētu iztikt, vai ne?
bellydancer
28.05.09. 13:48
Vispār jā. Uz palodzēm ziedi izskatītos daudz skaistāk, nekā vienkārši vāzēs uz grīdas :o) Labi, ka ir tādas palodzes. Man liekas, ka mums nemaz nav :o(
kaamitis
28.05.09. 13:50
Kāzu datums: 07.08.2009
esmu redzējusi no žagariņiem savītas sirdis, kurās bija saspraustas puķītes. Izkstījā sok, izmaksas tik, cik ziedi un līmes pistole žagariņu salīmēšanai.
neslikta ideja, starp citu. pilnai laimei varētu to dekoru nopūst ar baltu krāsu, lai harmonē ar kāzu krāsu tematiku un viesu nama sienām.
Nilly
28.05.09. 18:56
Mums aiz muguras bija kāzu karogs, bet mēs ar vīru nebijām lieli dekoru cienītāji, tāpēc karogs bija kā kompromiss! Mums arī uz galda nebija speciāli pasūtīts ziedu pušķis, jo mums tie arī ne īpaši, to aizvietojām ar skaistu galdu dekorējumu!