FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Ziedi un dekorācijas

ziedi - kas vispār ir vajadzīgs?

Nav diez ko liela pieredze ar kāzām. Kam vispār kāzās ir jābūt? Saprotu, ka
* līgavas pušķim
* auto dekoram, ja tādu vēlas
* līgavaiņa un vedējtēva piespraudes
No forumiem esmu saklausījusies arī par piespraudi vai ziedu aproci vedējmātei, par pušķiem vecākiem. Kas ir pēdējais? Kādam nolūkam? Domāts vecāku sveikšanai pēc mičošanas vai kā? Kas vēl no ziediem ir vajadzīgs? Galdu dekorus mums nodrošinās ēdinātāji, ceremonijas vietu arī dekorēs tās īpašnieki. Atvainojos, ja muļķīgs jautājums, bet nudien nav saprašanas. Precos pirmo reizi :))

Skatīt ziņojumus:
bellydancer
25.05.09. 16:22
Man būs līgavas pušķis, līgavaiņa un vedējtēva piespraudes, ziedu aproce vedējmātei, kāzu galda dekors, pušķi abām mammām, (auto ar dzīvajiem ziediem dekorēs limuzīnu noma) un vēl laikam būs viltus līgavas pušķītis, bet to vēl īsti neesmu izdomājusi mest īsto vai taisīt dublikātu. Vēl, varbūt, uztaisīšu kādus pušķīšus no vienkāršiem pļavu ziediem, ko uzlikt uz viesu galdiem, lai skaistāk.
kerija_ip
25.05.09. 16:15
Kāzu datums: 28.08.2008
Ziedi vecākiem - dzimtsarakstu nodaļa vienmēr sak paldies vecākiem par audzināšanu un tad jaunie pasniedz vecākiem ziedus, baznīcās, kā kurā pierasts.
Vedējmātei ziedi nav vajadzīgi - ceremonijas laikā viņa un vedējtēvs tur vecākiem paredzētos ziedus, pēc tam ziedi ir tikai lieka problēma.
Ja kāzas baznīcā - ir vietas kur pašiem tā jādekorē - līdz ar to - arī ziedi baznīcai.