FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Ziedi un dekorācijas

ziedi - kas vispār ir vajadzīgs?

Nav diez ko liela pieredze ar kāzām. Kam vispār kāzās ir jābūt? Saprotu, ka
* līgavas pušķim
* auto dekoram, ja tādu vēlas
* līgavaiņa un vedējtēva piespraudes
No forumiem esmu saklausījusies arī par piespraudi vai ziedu aproci vedējmātei, par pušķiem vecākiem. Kas ir pēdējais? Kādam nolūkam? Domāts vecāku sveikšanai pēc mičošanas vai kā? Kas vēl no ziediem ir vajadzīgs? Galdu dekorus mums nodrošinās ēdinātāji, ceremonijas vietu arī dekorēs tās īpašnieki. Atvainojos, ja muļķīgs jautājums, bet nudien nav saprašanas. Precos pirmo reizi :))

Skatīt ziņojumus:
Muurija
29.05.09. 08:38
Kāzu datums: 27.06.2009
pie šāda tērpa man liekas vajag kaut ko vieglu, nelielu. Neizskatīsies masīva. Tās manas domas! :)
domāju, ka aproce labi izskatīsies arī pie šādas kleitas
bellydancer
28.05.09. 11:14
Man tas pats. Mammai kleita ar pusgarām piedurknēm. Kā jūs domājat vai pie pusgarām piedurknēm piestāvētu? Tā jau pasūtītu aproci, jo man patīk kā izskatās :o)

Kleita šāda, tikai citā krāsā
Muurija
28.05.09. 11:09
Kāzu datums: 27.06.2009
mēs aproci pasūtījām vedējmātei, bet par mammām nedaudz šaubījos un nesūtīju. Apģērba dēļ bija šaubas, it kā jau krāsas var saskaņot, bet ja ir ar garām piedurknēm ko tad??? Vedējmātei zinu kāda ir kleita un viņai aprocīte būs saskaņota ar pušķa ziediem un piesprudēm!
Staņulāne
28.05.09. 10:40
goole vajag ierakstīt wedding flowers gerbera un tad taik jāmeklē :))
Nelda
28.05.09. 10:28
Kāzu datums: 11.07.2009
Nu tad jau laikam būs jātaisa aproces! :)
Kā jums šķiet, vai ar gerberām būtu ok? Un kā tās piespraudes izskatītos ar gerberām!?
Staņulāne
28.05.09. 10:24
Mana vedējmāte izvēlējās aproci. Sāku apsvert domu, ka mammām un omēm arī dāvināšu aproces, jo kur viņas pēc tam tos pušķus liks.
bellydancer
28.05.09. 10:24
Man liekas, ka aproce skaistāk. Piespraudes, manuprāt, vairāk pie uzvalka piestāv, ne kleitas :o) Un tās aproces arī tāda neparastāka lieta. Es domāju, ka vedējmātei tāda vairāk patiktu :o)
Nelda
28.05.09. 10:22
Patika vilina ideja par piespraudēm, man ienāca prātā kā būtu ja arī mammām taisītu piespraudes!?
Un kā tad beigās ar to vedējmāti darīt, nevaru izdomāt, pušķi jau laikam nevajag, bet vai piespraudi vai aproci? Kā jums liekas meitenes?
iveta25
28.05.09. 09:25
Kāzu datums: 02.08.2008
Dāvinājām ceremonija laikā gan vecākiem, gan vecvecākiem:) Arī tēti dabūja ziedus, jo mums bija svarīgi, lai arī tēti jūtas novērtēti:) Tas bija ļoti aizkustinoši un tie pušķi sakaltēti joprojām viņiem stāv:)
Elizabeth
27.05.09. 23:30
Kāzu datums: 04.07.2009
Mums pie reģistrēšanās jau pateica, ka lai paņemam ziedus uz ceremoniju, ko dāvināt vecākiem. A dāvinot ceremonijas beigās, kad vadītāja teiks tos īstos vārdus vecākiem.
zermena
26.05.09. 14:34
Kāzu datums: 01.08.2009
Mammaam pasniedz isi pirms ieshanas aaraa no baznicas. Neatceros isti, kas veel peec sveikshanas seko.
lapsiiteee
26.05.09. 11:10
esmu redzējusi un pati tā darīšu, ka tētus tikai sabučo un mammām puķes!:) un par tām piespraudēm ļoti laba ideja!

Vilina kādas tās piespraudes tētiem būs? tādas pašas kā līgavainim?
briljantins
26.05.09. 10:40
Kāzu datums: 22.08.2009
neesmu par to vēl aidzomājusies, bet šķiet, ka mammām varētu pasniegt līgavainis, tētiem - līgava, ne? vai katrs savus vecākus sveic?
Kurā brīdī pasniedz tos ziedus mammām? Esmu bijusi tikai vienās kāzās, kaut kā nav palicis atmiņā. Pēc oficiālās daļas pirms viesi apsveic jauno pāri, vai kā?
smaidosa
26.05.09. 07:36
Kāzu datums: 18.07.2009
nu cik es esmu redzējusi, ziedus pasniedz tikai mammām, tētus tikai sabučo. Tā kā manam topošajam vīriņam tēta nav, ziedus dāvināsim tikai mammām un mans tētis būs priecīgs par buču (tāpat jau raudās:D)
Laurucis
25.05.09. 17:47
Kāzu datums: 08.08.2009
cik es esu redzējusi tad vienreiz tik dzimtsarakstu nodaļā pasniedza ziedus un tikai mammām tētus sabučoja. Mēs nepasniegzim ziedus, jo drauga mamma nebūs bet būs tikai mana mamma un viņa tiks apsveikta pie manas izpirkšanas.
kerija_ip
25.05.09. 17:43
Kāzu datums: 28.08.2008
Tēviem arī pasniedz ziedus...
Vienīgi esmu redzējusi, ka māmiņām dod līdzīgus romantiskus pušķīšus, bet tēviem rozes.
bellydancer
25.05.09. 17:24
A vot tāds stulbs jautājums - vai tēvus arī ar ziediem apsveic dzimtsarakstu nodaļā vai parasti tikai sabučo?
vilina
25.05.09. 17:01
Kāzu datums: 25.07.2009
Mēs mammām pušķu vietā arī dāvināsim aproces, tētiem piespraudes. Kur gan tos pušķus viņi vazās līdz :)

Līgavaiņa māsai, kura mums ļoti palīdzēs, arī aprocīti dāvināsim.

Pasūtījām vecāku auto pie spoguļiem dekoriņus, jo otras puses vecāki vedīs līdz baznīcai - mani vīra vecāki, viņu - manējie :)