FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Ziedi un dekorācijas

Floriste

i
ingiite 22.05.08. 11:32 | Kāzu datums: 23.08.2008

Sakiet,cik daudz man prasit no florista,lai tas puskjo sviniibu vietu? Tip - tur kur sedes jaunais paris, liigavas puskjis un masinas dekors,ko veel???!!

10 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
pucci 22.05.08. 11:35

piespraude pie krūtīm līgavainim....ziedi mātēm, ko pasniegt...Galda dekorācijas...

p
pekainite 22.05.08. 12:33

Atkarīgs, cik daudz esiet gatavi maksāt pa svinību vietas dekorēšanu, vismaz mums prasa pietiekami solīdas summas. Vēl jau dekorēšana būs atkarīga no svinību vietas kā tādas, atšķiras pils, muiža nu modernas banketzāles, arī guļbaļķu pirtiņas atšķiras.... Mums ir banketu zāle ar kamīnu, kolonnām, tad piedāvāja dekorēt tā- uz galdiem 3 dekori (galdi U veida formā, viens lielais priekšā mums un tad pa vienam mazākam uz katra no galdu sāniem), dekors uz kāmīna, aiz jaunlaulāto krēslim, ap kolonnām, pie durvīm, tas viss būtu ļoti skaista, bet katrai pozīcijai ir sava cena, bet atkarībā no ziediem mums tas izmaksātu no 210Ls uz augšu, tā, ka, iespējams, no kaut kā atteiksimies. Man šķiet, ka noteikti vajag galdu un aiz jaunlaulāto mugurām, bez pārējā var arī iztikt.

p
pekainite 22.05.08. 12:36

Nu jā, es sapratu, ka jautā tieši par svinību vietas dekorēšanu, jo mums ir 2vi floristi, viens dekorē svinību vietu, otrs, visu to, kas vajadzīgs jau no rīta. tātad floristei, kas gatavos pārējo, esam pasūtījuši- līgavas pušķi, auto dekoru, līgavaiņa piespraudi, ziedus mammām, izdekorēt jaunā pāra šampanieša glāzes.

i
ingiite 22.05.08. 12:37 | Kāzu datums: 23.08.2008

Paldies! mums ir pils,galdi ari drosi vien buus U veida.
Kada juusupraat buutu sapraatiigs atalgojums par liigavasp puskji,viram piespraudi,masinas dekoru,galda dekoru,ziedi vecakiem.??

i
ingiite 22.05.08. 12:40 | Kāzu datums: 23.08.2008

pekainiite
jums pa divi?
biju domajusi par diviem,pilii,lai dekoree viena un taa kas man tuvaak - visu parejo.Laba doma vispar. Bet kaadu cenu jums prasa katraa vietaa? es tagad visu laiku domaaju,lai baigi nenoplees,jo tiesam imaksas ir fantastiskas!

T
Taube 22.05.08. 12:54 | Kāzu datums: 28.06.2008

Man bus divi floristes! Viena, kas dekores visu viesu namu un vel baznicu sarunaju, lai dekore! Otra ir salona, kas taisis mammam ziedu pushkjus, man pushkji, auto dekoru un viram piespraudi! Nu cenas pagaidam ir aptuvenas, ligavas pushkjis virs 25Ls, auto dekors zp 50Ls, atkariba no musu velmem! Viesu nama dekoreshana ap 40Ls un tapat baznicas!

p
pekainite 22.05.08. 13:18

Jā, mums divi floristi, viena Rīgā, kur dzīvojam, mašīna, ceremonija, nezinu vēl konkrēti cik paprasīs, viss atkarīgs no ziedu cenām, ~120Ls, jo mašīnai būs 2as garas ziedu virtenes (veca amerikāņu mašīna ar ļoti garu purniņu :) ), pie durvju rokturiem pušķīši, un vēl 3 ziedu pušķi (man un mammām), tās glāzes..
Viesu namā pateica- galda dekori 3 gab ap 50Ls, pārējais, ko rakstīju atkarībā no ziediem, no 160Ls, man liekas daudz, lai gan zidi un darbs jau ar tur būs ieguldīts daudz, tomēr visdrīzāk ņemsim tikai galda dekorus un ziedu arku aiz muguras.

i
ingiite 22.05.08. 13:25 | Kāzu datums: 23.08.2008

paldies,nu ir vismaz kaut kaada nojausma. ir ko padomat! =)

Marčelo 22.05.08. 13:41 | Kāzu datums: 08.08.2008

Vēlējos uzzināt kāda summa tiek maksāta vedējiem pirms kāzām, lai visu sagatavotu. Lūdzu dalieties pieredzē.

E
Enki 22.05.08. 18:52 | Kāzu datums: 02.08.2008

mums sarēķināja ~230Ls-2 lielas kompozīcijas, 6 mazas kompozīcijas uz galdiem, rotājumi (dekors+vītne) mūsu galdam, izrotās tādu kāz vārtiņus, caur kuriem jāiet cauri. It ka jau nekas liels, bet summa gan iespaidīga. Bet tajā cenā ir arī uzstādīšana un novākšana.