FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Ziedi un dekorācijas

par ziediem a/m rotāšanai...

sigita123 13.05.08. 10:15 | Kāzu datums: 07.06.2008

esmu dzirdējusi, ka dzīvie ziedi slikti turās un krīt nost... padalieties, kā esat rotājuši vai rotāsiet savu a/m?

19 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
H
HERA 13.05.08. 10:21

Mums būs lenta un pušķis--kad prasījām vai labi turēsies mums atbildēja ka par to nav jāraizējas-- 1.kartām lai vini nenovitu vinus liekot tadas kā kapsuliņās un 2.kārtām viņus pieliekot ar speciāli paredzēto limi..Tāka mums atliek ceret ka viņas zin savu darbu :)

Z_&_M 13.05.08. 10:32 | Kāzu datums: 26.07.2008

Varu Tev pateikt vienu, tās ir muļķības, ka dzīvie ziedi slikti turas. Pagāšgad draudzenei uz auto bija ļoti smuks, liels pušķis ar dzīvajiem ziediem un turējās super. Tikai nevajag izvēlēties trauslus ziedus... Bet Tu jau vari parunāt ar tiem, kas Tev rotās auto, kuri ziedi būtu labāki, skaistāki un turētos stingrāk. Jo pat no visvienkāršākajiem ziediem var dabūt tādu skaistumu, ka vai....
Lai izdodās. :)

lienuxe 13.05.08. 10:34 | Kāzu datums: 24.05.2008

Mums būs dzīvie ziedi, un floriste garantēja ka ar ātrumu līdz 100 km/h varēs droši braukt!! Kas nav mazsvarīgi jo vedējtēvs ir "Šūmahers" :D cerams ka kamēr atbrauks no saolna līdz mājām ta būs viss oki!! :)

MIGLA 13.05.08. 10:52

Ziedu pušķus uz mašīnas parasti piestiprina ar speciālu karkasa palīdzību, kuram apakšā ir lipeklis, kurš ļoti labi piesūcas pie mašīnas virsmas, noņemšana arī vienkārša, tas nav jāplēš, jārauj to ļoti viegli noņemt. Ja florists nav pastāstījis kā lipekli nostiprināt var gadīties,ka pretvējš norauj, vai arī auto ir kārtīgi ievaskots:):):):):) Ja uztrauc pušķa aizlidošana, tad jāaprunājas ar floristiem....... vairākiem, tad sirdī "ieripos" miers:)

sigita123 13.05.08. 13:50 | Kāzu datums: 07.06.2008

Mums ir tā, ka floristi ziedu salonā paši liek virsū mašīnai rotājumus, tā kā uzlipinās gan jau ka labi...

z
zvirbulis 13.05.08. 14:42 | Kāzu datums: 15.09.2012

Ja floristi paši uzliek uz tā lipekļa, ja netaisa baigo bābeles torni, un ja neizvēlas ziedus ar dikti atvērtām un trauslām ziedlapiņām, kuras vējam pluinīt, un nebrauc virs 120, tad jābūt OK.

Nefertitti 13.05.08. 15:11 | Kāzu datums: 21.06.2008

mums floristi paši uzliks dekoru uz automašīnas : ) cik redzēts viņu darbs, neesmu redzējusi, ka kaut kas nokristu : )

a
anita_ziemele 24.05.08. 20:14

Cik apmeeram izmaksaa masiinas dekoreesana? mums kosi sarkana masiina un man bija ideja likt uz motora paarsega prieksaa dekoru no baltaam roziiteem.nu un veel kautko varbuut. cik juus maksaajaat par masiinas dekoreesanu? man pasai nav ne jausmas cik tas maksaa

kristine 24.05.08. 22:11 | Kāzu datums: 08.08.2008

nezinu cik maksā tieši mašīnas, bet kopā ar manu pušķi un visām piespraudēm man sarēķināja ap 100 latiem.. bet es autiņam, bez galvenā pušķa sūtīju dekorus uz durvju rokturiem, un arī mazu buntīti aizmugurē.. iespējams tapēc dārgāk..
man liekas, ja vienkāršu pušķīti uz motora pārsega = sākot no 35 Ls var sarunāt.. skatoties kas taisa un kādi ziedi vajadzīgi.

a
aijochka 25.05.08. 13:06

Floriste parādīja ka'di rotājumi ir. cena jau atkarīga no ziedu cenām...
Mūsu mašīnai būs mazi rotājumi pie spoguļiem(pušķīši), kurus uzliks floriste, negribam lielos rotājumus.
Kopā - līgavas pušķis+2piespraudes vīriešu cilvēkiem+ ziedu diadēma līgavai+auto dekors=50ls. Bet tas nav Rīgā...

Nefertitti 25.05.08. 13:09 | Kāzu datums: 21.06.2008

Mums mašīnas dekorēšanas maksā 25Ls, bet arī nav Rīgā, par pušķi un piespraudēm nezinu, jo tas būs man pārsteigums : )

Z
Zanciite 26.05.08. 14:38

Floriste aprēķināja, ka 60-70 LVL, mašīnas dekorēšana Rīgā, salonā, bet visi, kam tāda dekora fotoideju esmu rādījusi, saka - tādu nav redzējuši, un tad uzreiz var redzēt, ka latvieši precas. Negribas pat domāt, cik viss salona pasūtījums (visi pušķi, piesprades un šitais dekors) būs naudas izteiksmē, bet puķes šoreiz nav manā lauciņā, tas līgavaiņa prieks!

r
rutuxs 26.05.08. 14:55 | Kāzu datums: 20.02.1993

Es pasūtīju dekoru un samaksāju 10 Ls tikai par ziediem. Tas bija viņas pirmais mašīnu pušķis, tādēļ par darbu naudu neņēma. Pušķis bija no rozā neļķēm ar tādas pašas krāsas sīkneļķēm un zaļumiem. Ziedus sprauda speciālā autooāzē, kam apakšā ir lipeklis, bet drošības pēc, pušķi mēs ar baltām lentām vēl nostiprinājām.Paši ziedi, lai vējš nenolauž, bija papildus sastiprināti ar zaļu stieplīti. Izturēja ļoti labi. Neviens zieds nenolūza un nepazuda.

A
Amiga 26.05.08. 15:22 | Kāzu datums: 02.08.2007

Man kāzas nedēļu pirms tevis, bet man šķiet, ka to var pasūtīt kādas 2 nedēļas pirms pasākuma. Bet lasu, ka Tu jau pasūtīji ziedus - mašīnai, pušķism, u.t.t Tiešām vajag tik ātri?

Man vispaar vel nav sajūtas, ka ar kaut ko vajag steigties - viesu nams ir, baznīca ir, foto, video, muzika ir, klieta ir, parejais var gaidīt.
Kāda citām ir pieredze?

iveta25 26.05.08. 15:39 | Kāzu datums: 02.08.2008

Mēs arī puķu sakarībā neko vēl neesam darījuši:)

a
amnesia 26.05.08. 15:43 | Kāzu datums: 23.08.2008

mēs jau pirms mēneša izrunājām visu kas un kā
protams īsi pirms kāzām būs vēl viena tikšanās
bet pie tik laicīgas runāšanas vainīgi mūsu kāzu organizatori, citādi es arī to būtu darījusi kādu mēnesi pirms

Mīce 26.05.08. 15:55 | Kāzu datums: 28.06.2008

Es uzskatu, ka ir jārunā laicīgi. Nav jau uzreiz jāsarunā kādus ziedus konkrēti gribēsiet, bet tagad jau var izvēlēties ziedu salonu vai floristu un rezervēt datumu un laiku. Mēs arī tā darījām, un labi vien ir, jo kad pirms nedēļas gājām runāt jau daudz maz konkrēti par ziediem, tad uz mūsu datumu jau bija gandrīz pilns. Tāpat arī par frizieriem. Pāris dienas atpakaļ zvanīju, jo gribēju pārrakstīt izmēģinājuma frizūru uz citu datumu, bet man pateica, ka frizierei viss ir pilns, brīvi laiku ir tikai no jūlija vidus. Tā kā par ļaunu nenāks, ja viss būs laicīgi sarunāts un vēlāk nenāksies nožēlot.

a
aijochka 26.05.08. 20:02

Mums pasūtījums -mēnesi pirms kāzām, jo floristēm jāiegādājas manis izvēlētie īpašie ziedi, 2 nedēļas pirms kāzām aizgāju un izteicu paskaidrojumus par ziedu diadēmu, jo tad arī friziere bija izdomājusi ko un kā...(Laimīgā diena 7.06.)Uz augustu jau bija pilns pasūtījums...

sigita123 26.05.08. 22:57 | Kāzu datums: 07.06.2008

Mums dekors maksā 40 Ls...