FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Ziedi un dekorācijas

Ziedu pušķis vai ziedu aproce?

26.03.08. 20:48

Sveikas, meitenes! Es spriežu un analizēju, kas ir ērtāk un smukāk - tradicionālais ziedu pušķis rokās vai tomēr ziedu aproce tā sauktā, ko apstiprina ap rokas delnas locītavu?
Vai jums kādai ir bijusi šāda "aproce"? Kādas ērtības?
Kādās cenās ir pušķis attiecībā pret aproci?
Varbūt jūsu rīcībā ir kādi foto, info, kur var aplūkot ziedu aproces?
Jau iepriekš paldies! :)

6 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
P
Pecinja 26.03.08. 21:08 | Kāzu datums: 26.07.2008

Africai bijusi aproce :) rekur forumā bija: http://www.precos.lv/forum/?bid=5909&pid=752392
kkur pie beigām bildītes :)

27.03.08. 08:48

Africai tiešām smuka aproce. :) Nez kā bija ar ērtumu (nekrita nost, negrauza utt.)?

Africa 27.03.08. 08:55 | Kāzu datums: 21.07.2007

nost nekrita, negrauza, jo nepielocīju tā, ka asins neriņko, es par viņu vispār aizmirsu dienas garumā. Vakarā biju tā nogurusi, ka atstāju uz galda, no rīta brokastīs tikai - o, mans pušķis:)
pie fotogrāfēšanās tikai attiecīgi saķēru aiz ziedu kāta un viss. kad vajadzēja brīvas rokas rakstīšanai vai plātīties, tad palaidu vaļā un pušķis tā arī karājās man uz rokas. kleitu nesmērēja, ziedi nenovīta vēl pāris dienas pēc kāzām, jo apakšā bija maza oāzīte

Shuko 09.05.08. 13:45 | Kāzu datums: 02.08.2008

Kad mēs par vedējiem gājām, tad man bija šāda ziedu aproce, netraucēja nemaz un izskatījās ļoti jauki!

p
pelenss 06.06.08. 16:08 | Kāzu datums: 16.05.2008

Man bija pušķis un nekāda vaina - vismaz bija kur pieturēties, kad baznīcā laulāja. Nezinu, kur būtu likusi rokas, ja nebūtu pušķa, un kad vajadzēja kaut ko darīt - atdevu vedējmātei!

o
ototot 06.06.08. 16:53

un cik tāda maksāja?