FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Ziedi un dekorācijas

auduma puķes

v
viitamea 29.06.07. 16:19 | Kāzu datums: 18.08.2007

Mīļās laimīgās, vai kāda varētu man pateikt, kurā Rīgas kāzu/vai parastā veikalā ir vislielākā auduma puķu (mākslīgo puķu - gan mazu, gan lielu skaistu baltu-piena toņa puķu), ar kurām izrotāt matu sakārtojumu, piespraust plīvuru utt. utml. - nu Jūs jau sapratāt, ko ar tām darīt, izvēle! Man nebūs laika apskatīt visus veikalus, jo būšu Rīgā tikai sestdien un svētdien, arī pasūtīt kaut kā negribas, jo nebraucu uz Rīgu tik bieži!
Varbūt kāda zina, ir redzējusi, pirkusi meklējusi tieši šādas matu rotas? Dodiet ziņu, kur iet, lai operatīvi nopirktu šīs puķes - rotājumus - rožveidīgas vai citu formu skaistas puķes :)

3 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
dianam242_ 29.06.07. 16:33 | Kāzu datums: 11.08.2007

liela izvēle ir audumu veikalā pie sporta pils- zem autostāvietas. tur ir gan lielas, gan mazas, gan krāsainas rozītes un cita veida puķītes.

P
Palaidne 29.06.07. 16:33

Es pasūtīju individuāli pie meistares, man patīk Viņas rokudarbs, strādā labi un ātri. Vai arī vari paskātīties Martas ielas veikaliņā, šķiet tur kaut kādas puķes bija.

a
anminka 29.06.07. 16:30 | Kāzu datums: 21.07.2007

ja sestdienā, tad JŪLIJĀ redzēju- tik daudz vai maz nezinu, bet tādas lietas ir visos salonos!