FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Alkohola daudzums - cik???

m
melisa 04.03.08. 11:45 | Kāzu datums: 09.08.2008

kaa Juus apreekinat alkohola daudzumu uz viesiem? Man teica, ja jaareekinaas uz vienu viirieti 1 L degviina, uz daamu - 1 pudele martini. plus veel shampis un citi alkoholi. Man jau liekas, ka daudz, nu bet nezinu... Lielaakaa dala viesu it ka dzeroshi...

Viesu daudzumu veel konkreeti nezinam - max - 55, min - 33.

Es pareekinaaju apmeeram taa:

Degviins - 20
Martini - 25
shampis - 50
viins - 4
konjaks - 2

6 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
stirninja 04.03.08. 12:18 | Kāzu datums: 28.06.2008

nebūs par daudz?:)

stirninja 04.03.08. 12:17 | Kāzu datums: 28.06.2008

nu mums jau ir nopirkti 15 vīni.domāju, ka pietiks. degvīnu un konjaku pirksim pa kastei, + šampi.cilvēki apm.50.

Vikinja 04.03.08. 12:16 | Kāzu datums: 28.06.2008

es izrēķināju uz 55 cilvēkiem - 18l.degvīna, 30pud(0.7l) vīna (t.sk.arī martini) + 28pud šampanieša.

04.03.08. 12:14

Uz maniem 85 viesiem, no kuriem 75 būs dzeroši, jau nopirkām šādu alkohola daudzumu:
Vīns – 44 pudeles (30,8 litri) - 4 veidi
Šņabis – 78 pudeles (39 litri)
Šampis – 35 pudeles (24,5 litri)
Brendijs – 52 pudeles (36,4 litri)
Kopā 125,8 litri / 85 cilv. = 1,48 l/cilv.
Džeks, no kura pirkām, teica, ka būs par daudz. Bet labāk lai ir par daudz nekā par maz.
Galvenais, lai līdz kāzām enodzeram :))

m
melisa 04.03.08. 12:12 | Kāzu datums: 09.08.2008

man jau arii liekas, ka par daudz, bet sliktaas buus, ja nepietiks...
nu bet jaa, tas martini laikam par daudz....

e
ellochka 04.03.08. 12:02

nu, tas jau laikam no viesiem atkarīgs. manā gadījumā 4 pudeles vīna būtu katastrofāli nepietiekoši, jo viesi dzer praktiski tikai vīnu. un, manuprāt, pudele maritini uz sievieti ir nu ļoooooti daudz, tas pats par to degvīnu.