FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Alkohola daudzums - cik???

m
melisa 04.03.08. 11:45 | Kāzu datums: 09.08.2008

kaa Juus apreekinat alkohola daudzumu uz viesiem? Man teica, ja jaareekinaas uz vienu viirieti 1 L degviina, uz daamu - 1 pudele martini. plus veel shampis un citi alkoholi. Man jau liekas, ka daudz, nu bet nezinu... Lielaakaa dala viesu it ka dzeroshi...

Viesu daudzumu veel konkreeti nezinam - max - 55, min - 33.

Es pareekinaaju apmeeram taa:

Degviins - 20
Martini - 25
shampis - 50
viins - 4
konjaks - 2

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Noksi 04.03.08. 13:55 | Kāzu datums: 08.08.2008

Nu bet kā Jūs risināsiet lietu, ja alkohols tiešām beigsies? :)
Tikai ar vienu Jūsu vēlmi, lai cilvēki priecajas un dejo, nevis dzer, nepietiek...

j
jelenak 04.03.08. 13:45 | Kāzu datums: 05.07.2008

Bet tās taču būs kāzas kur vajag priecāties, dejot - nevis DZERT alkoholu tikai. Kas tad tie par cilvēkiem kuri ietu prom no kāzam, vai kazām ir jābeidzas - ja vairāk nav alkohols???

Mēs arī vel neko nenopirkam, tas būs pedejais ko pirksim, jo arī nav kur turēt.

P.S. man liekas vairāk dzer tur, kur nav interesanti. Ja būs labs vakara vadītājs, kurš spēs ieinteresēt cilvēkus - dzeršana būs mazsvarīga

I
IlonaSi 04.03.08. 13:31 | Kāzu datums: 16.08.2008

Jāķer momenti, kad ir akcijas veikalos.Mēs Maximā uz akcijam nopirkām par ļoti labām cenām Absolut un JimBim.

m
miledija 04.03.08. 13:27 | Kāzu datums: 11.08.2007

kā man teica viesu namā - stiprais alkohols tiek rēķināts apmēram 400 gr uz personu, pārsvarā tāpat uz kungiem, jo nu dāmas reti kad dzer stipros!!! šampanieti mums uz 60 viesiem bija apmēram 25 pudeles - pie baznīcas pa glāzei un viesu namā pie kūkas vai 12 naktī mičošanai vai ka tamlīdzigi! vīnu dzer visvairāk, pie tam vairāk sarkano nekā balto! bez tam jārēķinās ka jo ārā siltāks jo stipro dzer mazāk! un es personīgi ieteiktu to martini mazāk! bet nu ja sapirkt vairāk būs pēc tam visādiem tusiņiem, atkāzām, bilzu rādīšanai! mēs pēdējo degvīna pudeli likvidējām tikai mēnešu 5 pēc kāzām kādā jubilejā!

Coca 04.03.08. 13:27 | Kāzu datums: 02.08.2008

Kur jūs ieteiktu pirkt alkoholu?

I
IlonaSi 04.03.08. 13:27 | Kāzu datums: 16.08.2008

Protams, ka negribas lai ir pārdzeršanās, bet no otras puses, ja aptrūkstās dzeramais, ko tad viesiem teikt......vairs nedzersim, visi pa majam:))))

Ligavina_:)) 04.03.08. 13:27

Nu, tā jau ir, ka dikti riskanti, ja beigsies. Tur jau tā lieta, ka to piedzeršanos praktiski ir neiespējami izkontrolēt. Ai, kā būs būs - gan jau būs OK!

Noksi 04.03.08. 13:24 | Kāzu datums: 08.08.2008

vai būs izdzeršanās - tas jau no viesiem atkarīgs, un arī na vakara vadītājiem. Kas gribēs piedzerties - tas piedzersies tā vai tā. Bet ja vakara pusē izbeigsies dzeramais - arī nav labi, es domāju - uzreiz sāksies - kurš brauks pakaļ, ar ko, un nedod Dievs vēl dzerumā kaut kur brauks pa nakti meklēt.

Ligavina_:)) 04.03.08. 13:21

Mēs vēl neesam pat par alkoholu sākuši domāt, bet tik ļoti negribas, lai būtu tāda izdzeršanās... :(

S
Saulite23 04.03.08. 13:20 | Kāzu datums: 18.08.2007

Iesaku paņemt arī pāris Martin pudelēs, mums kāzās tās labi aizgāja, daudz palika pāri konjaks, to nevajadzēja tik daudz pirkt. Vīrieši vairāk dzēra šņabi, sievietes šampanieti, vīnu, vai martini. Daudz palika pāri arī alus (kaut bija karsta vasaras diena):))

Noksi 04.03.08. 13:17 | Kāzu datums: 08.08.2008

es arī domāju, ka atkarīgs no viesiem - kas ko dzer utt. Mums, piemēram, vairākums dzers šņabi, bet brāļa kāzās izdzera visu viskiju, bet šņabis palika, biju vēl pie draugiem kāzās - tur arī pārsvarā gāja šņabis, abās kāzas vīnu gandrīz nedzera, šapmanietis gāja tikai pirmajam tostam. Uz vīriešiem noteikti var rēķināt 0,7-1 L šņabja.

M
Maijuks 04.03.08. 13:10 | Kāzu datums: 07.06.2008

Domāju, ka tāpat cilvēks dzer, cik viņš grib, nevis ar domu piedzerties un izdzert pēc iespējas vairāk.Labi, varbūt ir izņēmumi.Un arī, tu taču visus alkahola krājumus neliksi uz galda, viesi jau nezin cik ir.Piekrītu tam viedoklim, ka labāk vairāk nekā mazāk.Mēs vēl ierēķinājām, ja piem.ir vārti, lai ir par ko atpirkties.

Africa 04.03.08. 13:09 | Kāzu datums: 21.07.2007

ir varbūt par daudz, BET mums bija 40 pudeles šampja uz 40 cilvēkiem, aizgāja pa tīro, šņabis bija rēļināts 0,7 uz cilvēku, palika pāri 1 pudele, Bonaparts laikam 2 pudeles, Martini 6 pudeles, to dzēra vismazāk. Tā kā ar 0,7 uz cilvēku + pudele šampja bija trāpīts desmitniekā

m
melisa 04.03.08. 13:06 | Kāzu datums: 09.08.2008

mums jau tas bankets it kaa paredzeets no 17.00 liidz apmeeram 01.00... it kaa tad jau vajadzeetu pietikt...

j
jelenak 04.03.08. 13:05 | Kāzu datums: 05.07.2008

Manas domas tādas, ka alkoholu noteikti vajag, bet manuprāt labāk lai pietrūst nekā par daudz. Ļoti negrības lai viesi pārdzeras. :)))

Karolina 04.03.08. 12:52 | Kāzu datums: 28.07.2007

tas jau atkarīgs no tā kādu alkoholu viesi lieto (mums daļa sieviešu tikai stipro dzēra)... mums uz 50 visiem bija kāda 20 pudeles šņabis (0.7), 20 pudeles brūnais, 5 pudeles vīns, 5 pudeles Martini un šampanietis... šņabis pietrūka, jo jau pēc pusnakts tika meklēts vēl, brūno dzēra diezgan maz, vīns palika neskarts, jo neizdzēra nevienu pudeli, Martini pāri palika 4 pudeles, bet šampis kādas 10 pudeles palika pāri... secinājums viens - mūsu viesiem visejošākais bija šņabis un jāsaka, ka piedzēries neviens nebija un visi visu nākamajā dienā atcerējās (cerams, ka neviena nepadomās, ka mūsu viesi bija kaut kādi alkoholiķi)...

e
ellochka 04.03.08. 12:37

es arī par to šņabi īsti nevaru saprast... Nē, nu es varu saprast, ka gribas, lai visa kā ir pietiekoši, bet vai tiešām vajag tik daudz šņabi? Man jau liekas, ka tagad cilvēki nemaz tā nedzer to šņabi, vairāk jau vieglāku alkoholu, piemēram, vīnu.

Mīce 04.03.08. 12:30 | Kāzu datums: 28.06.2008

78 pudeles šnabja ir šausmīgi daudz! Ja to visu izdzer, tad no kāzām viesi neko neatcerēsies. Mums būs viesi ap 35 un pirksim 10 pudeles vīna, pusi sarkanu, pusi baltu, kasti šampanieša un varbūt vēl drusku. Par stiprajiem dzērieniem vēl neesam izlēmuši, bet būs šnabis un vēl kaut kāds krāsainais, bet no katra līdz 10 pudelēm.

j
jelenak 04.03.08. 12:29 | Kāzu datums: 05.07.2008

Nu jums gan pārdzeršana vien sanāks :))) Kāpēc vajag TIK daudz, it īpaši šņabis???????

m
melisa 04.03.08. 12:21 | Kāzu datums: 09.08.2008

nu tu man liekas riktiigi paarspiileeji.. ;) kaut gan, ja kaazas ir 2 dienas, tad mosh normaali.. :))