FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu galds

viesu sēdināšana pie galda

pecis
22.04.07. 19:17
Kāzu datums: 04.08.2007

Klau, gribētos uzzināt, kā jūs plānojiet sasēdināt viesus pie galda... Variants Nr.1 - līgavas puse un līgavaiņa puse. Variants Nr.2 - miksēti, lai sapazīstas...
Bet kā ir labāk??? :((

Skatīt ziņojumus:
sauliite
28.04.07. 23:09
Kāzu datums: 21.07.2007
Man gan arii viesu buus ap 75,bet mees bez galda kaarteem:)Lai seezhas,kur katrs grib:))
Serskabe
23.04.07. 21:37
Kāzu datums: 28.07.2007
man bus jaunieshi vienaa galaa un otraa vecie. bus jautri abiem.
zhagata
23.04.07. 16:24
Kāzu datums: 30.06.2007
Ak nu es jau neesmu teikusi, ka lielas balles - tas ir slikti :) Ja būtu lielāka rocība labprāt saaicinātu visus radus un draugus, kurus labprāt aicinātu :)

Man pašai sanāk ap 60 viesiem, un tas vien, ka telpa svinībām nav tik liela, lai visus sasēdinātu (~70m2 plaša garāža). Svinības būs radu mājā Jūrmalā.

Ashele - ar to gatavošanos arī ir kā ir - notiek viss ļoti lēni, jo ir jau arī citi darbi - man mācības un līgavaini 2 darbi + studijas.

Man nav kleitas, kurpes, un pašai sev nekā, toties mums ir svinību vieta, fotogrāfs, cilvēki, kas taisīs ēdamos, noorganizēts alkohols,pamazām top ielūgumi (pašu darināti).

Šķiet, ka maijā nāksies tā pamatīgāk arī pieķerties visai tai organizēšanai, vēl jau nemaz neesam tā īsti sakontaktējuši ar vedējiem, kas noteikti daudz ko labprāt palīdzēs izdarīt :)

Ja godīgi, nav ne jausmas, vai līdz kāzām maz paspēsim, bet tāpat jau nekas dižs nav iecerēts - pēc cermonijas kkur pabraukāsim ar vedējiem, bez viesiem, tad dosimies uz svinību vietu un pēc mičošanās visticamāk, ka uz kādu viesnīcu nakšņot.

Vistrakākās galvvassāpes man sagādā izdomāt, kur lai atrod frizieri un vižāzisti... Tādu cilvēku gan nav mūsu paziņu lokā...

Nu bet kopumā izskatās ka pasākums kā tāds mums galvassāpes nesagāda, viss norit savu gaitu un pamazām. :)
pecis
23.04.07. 16:18
Paldies par pārdomām!!! Es laikam izdomāju. Man iepatikās saulites23 doma, jo tiešām pie galda taču ēd, bet iepazīšanā var notikt caur spēlēm un dejām :)) Paldies!
Man vēl jāizdomā, ko maziem bērniem darīt...
Palaidne
23.04.07. 16:15
Mums arī būs galda kartes 75 viesiem, muzikanuts un fotogrāfu ieskaitot...
Domāju viesus dalīt, tāpat būs visādas izdarības un spēles, lai sapazītos tuvāk, būs tikai omulīgāk sēdēt starp savējiem...
Saulite23
23.04.07. 16:08
Kāzu datums: 18.08.2007
Mums ap 80, un arī tikai tuvākie :))
Lena
23.04.07. 16:06
Arī man 70. Lielākā daļa ir tuvākie radi no kuplām ģimenēm :)
puuks
23.04.07. 16:03
Kāzu datums: 04.05.2007
ashele un zhagata
es Jums mazliet nepiekrītu, ka, ja daudz viesu tad uzreiz baigi lielā balle ar baigo izēšanos. man sanāk 70 cilvēki gribot negribot tikai tuvākie, jo pati esmu no lielas ģimenes un arī no otras puses sanāk ļoti daudz tuvie radi un vēl draugi, kurus noteikti gribam redzēt savās kāzās. un, ja es aicinu viesus un viņi no mājām izbrauc jau no rīta, tad uzskatu, ka man ir jānodrošina, lai viņi nedzīvotu pusbadā un nevis uzreiz visi pieēdīsies, ka pakustēt nevarēs, bet paēdīs normālas vakariņas.
un vēl piebilst gribēju, ka gatavošanās un saspringums nav atkarīgs no viesu skaita, bet gan no tā, ko līgava ir izdomājusi, ko grib un negrib savās kāzās. es piemēram ar visiem 70 cilvēkiem neesmu šausmīgi skrējusi, kaut ko darījusi vai nervozējusi.
saulje
23.04.07. 16:00
Kāzu datums: 07.07.2007
Beidz, kadas balles ar simc viesiem. Es ierakstishos cilvekos 40, bet galda kartes gribu. Patik vienkarshi taa :)
ashele
23.04.07. 15:55
Kāzu datums: 14.07.2007
zhagata, paldies!!! ja tu zinaatu kaa es priecaajos ka neesmu taada vieniigaa - bez balles, simts viesiem un taa taalaak. man jau likaas ka es taada vieniigaa un kaut kaa diivaini, it kaa taas nemaz nebuutu kaazas...vismaz ja saliidzina ar to kam gatavojas citi.
bet saliidzinaat jau laikkm nedriikst - kaazaam jaabuut tieshi taadaam kaa veelas liigava un liigavainis. :)

pastāsti kā tew sokas ar gatavošanos! man liekas, ka tew tāpat kā man darāmā varētu būt krietni vien mazāk kā citām līgavām..
zhagata
23.04.07. 15:48
Kāzu datums: 30.06.2007
Man ar, līdzīgi kā ashelei - negribam baigo balli, bet vienkārši jaukas svinības ar tuvākajiem radiņiem un draugiem, un man nu noteikti nešķiet, ka uz ēdienu jāliek tas galvenais akcents - kurš ta pieēdies līdz ūkai gribēs piedalīties jelkādās izklaidēs un atrakcijās? Man pēc pamatīgām viesībām velk uz miegu - nu negribētos lai viesi ņem un aizmieg :D

Maniem vedējiem kāzās arī bija zviedru galds - visi bija apmierināti un bij foršas, jaukas kāzas :)
saulje
23.04.07. 15:40
Attiecibas visiem normalas, kontaktus uztur, ta ka laikam jau kaut kas uz to pusi bus jadoma, ka raksti. Protams, esmu pamanijusies visu vel vairak sarezhgjit ar to, ka nebus tadu istu vedeju klasiska izpratne - bus liecinieki un vakara vaditaja, kas izklaidi organizes. Ta ka sanak bik rosols ar visam tam "chinaam" un tituliem :)) Vienigais, kas mani mierina - mani vira radi, kas visu uztver tik jau nu viekarshi un viegli, ka atliek vien pabrinities. Oi, miilu es to gjimeni jau tagad, kad vel dizhi daudz nepazistu :)
Lena
23.04.07. 14:12
Domāju, ka var tā - blakus vedējmātei sēž īstais vīratēvs, tad vīramāte un viņai blakus audžutēvs (tas ir tādos gadījumos, ka Tavam mīļumam ir kontakti ar savu tēvu).
Manai draudzenei bija tā - vīra vecāki sen šķīrušies. Bet pie galda attiecīgi sasēdināti, ka pirmā bija vīramāte, tad nāca viņas tēvs (vīra vectēvs), tad vīratēvs. Bija normāli, nekādu problēmu... :)
ashele
23.04.07. 14:06
Kāzu datums: 14.07.2007
man būs tikai ap 30 viesi un uzkodas, torte, shampis.
netiks klāti nekādi gari galdi un tamlīdzīgi, jo nevēlamies savās kāzās milzīgus banketus, balles, pūļus - tikai mūsu ģimenes un tuvākie draugi! :)

saulje
23.04.07. 14:01
Piekritu par galda kartem, kas rada mazliet vairak kartibas, ja ta var izteikties. Bez tam - tas ir labs vieds, ka "samikset" viesus ta, lai sava starpa sapazistas un netuse tikai sava jau zinamaja barinja. Omes ar holandieshiem kopa sedinat gan ir mazliet extremi (tacu - kapec gan ne, gan jau bus visiem interesanti :) ), bet var jau piedomat, kas ar ko labak saprastos un attiecigi viesus sasedinat.

Man ir mazliet citas pardomas par sedinashanu - vira vecaki ir skirushies, viramate precejusies otrreiz, tad nu jautajums - kurs tad, pie galda sedinot "skaitas" viratevs? Un ka vinus labak sasedinat, lai nesanak nesmuki? Tiesa, tur nekadi kara cirvji netiek vicinati, visi ar visiem ir spejigi normali un zolidi komunicet, bet nu tomer - ka skaitas "pareizak" pec priekshrakstiem? Ir kada ideja?
Laurita
23.04.07. 13:56
Ja ir vairāk par 50 viesiem, tad gan vajadzētu galdakartes. Mums būs ap 80 un vēl pie durvīm kaut kur uz sienas būs piesprausts viesu izvietojums pie galda. Kamēr viņi mūs gaidīs, varēs jau laikus izpētīt, kur sēdēt.
Ja nav galdakaršu, rodas baigais bardaks.:)) Jo parasti kaut kur pa vidu parādās atsevišķas brīvas vietas, bet malā stāv, piemēram, pāris, kuram jāsēž kopā. Un ko tad? Kādam bariņam cilvēku jāceļas augšā un jāpārvietojas. Nepatīkama situācija.

To es visu pēc pieredzes saku - ir būts vairākās kāzās - gan ar, gan bez galdakartēm.
Lena
23.04.07. 13:56
Pūk, es Tev pilnībā piekrītu!!! :) Vai Tu ņemsi Peča pirmo variantu???
BizBiz
23.04.07. 13:55
manuprāt, ja viesu skaits ir virs 50, haoss būs tik un tā, bet tas neilgs pat 10 minūtes, tāpēc nav vērts par to uztraukties :)
puuks
23.04.07. 13:51
Kāzu datums: 04.05.2007
man ar U, bet es baiditos, ka nesanaks labi visiem sasesties, ja nebus galda kartes, jo var gadīties, ka kaut kur pa vidu kāda viena vieta paliek neaizņemta un tad visiem jāpārbīdās vai arī kādam vienam jāiet kautkur svešiem pa vidu sēdēt un tādā garā. nu man liekas, ka tas būtu lieks haoss. nu tas, protams, tikai manas domas:)
natre
23.04.07. 13:42
Kāzu datums: 25.08.2007
Mēs ar paļausimies uz to, ka katrs pats atradīs savu īsto vietiņu,kur savu dupšeli piemest.