Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk
Esam noīrējuši restorāna telpu un pasākuma dienā maksāsim oficiantiem stundas likmi. Jautājums - vai šādos pasākumos (kāzās, ballītēs) ir jāatstāj vēl papildu dzeramnauda?