FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu galds

Svinības kafejnīcā Ziemeļblāzma

a
anton.se1008 09.10.18. 22:40 | Kāzu datums: 03.12.2018

Labdien!

Vai kāds ir svinējis kāzas kafejnīcā "Ziemeļblāzma"? Ko Jūs varētu pateikt par ēdienkarti, vai ēdiens bija garšīgs? Varbūt kāds no jūsu draugiem ir svinējis šajā vietā.
Pateicos iepriekš un gaidu jūsu komentārus. Jauku visiem dienu :) 

2 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
B
Blanko 10.10.18. 14:29

Esmu bijusi tur korporatīvā pasākumā - svinējām Ziemassvētkus. Ēdiens bija normāls - nevaru teikt neko sliktu un neko labu. Nekas atmiņā paliekošs. Taču, tas, kas man palika atmiņā ir zāle - ļoti nepatika - auksta. It kā grezna, bet tā greznība ir falša. Pieņemu, ka tur ļoti daudz jāiegulda dekorācijās un ziedos, lai telpu padarītu mājīgu. Taču tas ir gaumes jautājums. 

O
Olīvija 16.10.18. 10:50 | Kāzu datums: 09.02.2019

Sveika! Es plānoju svinēt tur kāzas februārī'19. Ja nezinat par ēdienu, tad piesakieties uz degustāciju. Šāda iespēja pastāv. Piezvaniet menedžerei, un sarunājiet, tad arī paši zināsiet, kā garšo :D Mēs noteikti šo iespēju izmantosim, jo pārlasot ēdienkarti ne vienmēr ir skaidrs, kas tas tāds ir? Jauku dienu! Noteikti gribēšu dzirdēt atsauksmes no jūsu svētkiem, lai arī zinu, kas bija labi, un par ko būs jāpiedomā īpaši :)