FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kāzu galds

Šampanietis un tā pasniegšana

katiens
22.04.18. 00:35
Kāzu datums: 04.08.2018

Sveikas!

Pašlaik esam liela apmulsuma priekšā, jo vecāki saka vienu, bet mēs domājām savādāk. Kad obligāti kāzās jālej un jādzer šampanietis?

Pirmā reize - skaidrs, ka pēc ceremonijas. Mēs pie tā arī gribējām palikt un pieturēties, kā arī vairāk neieplānot šampja dzeršanu. Argumenti - šampanietis ir bliezējs, lielākajai daļai nākamajā būs nenormāli slikti (vakara gaitā taču tiešām notiek arī citu alkoholu dzeršana).

BET - vecāki saka, ka svinību vietā arī jādzer, kad sagaida jauno pāri, kā arī obligāti pie kūkas griešanas arī jādod viesiem šampanietis, jo tā esot pieņemts un dara visās kāzās. 

Kā tur īsti ir? Kā lai atrod zelta vidusceļu, jo pašlaik šis iet diezgan augstos toņos.

Skatīt ziņojumus:
grieta
22.04.18. 09:21
Sveika!

Nedomāju, ka obligāti jādara kā visi citi...
​Cik atceros, nevienās kāzās pie kūkas šampanietis nav pasniegts, bet gan kafija.
​Arī sagaidot jauno pāri- nav obligāta šampanieša pasniegšana- var pasniegt jebko...
​Vecākiem bieži ir tas niķis visu koriģēt pa savam pēc tā - ko domās citi, ko dara citi... žēl, bet vajag viņiem paskaidrot, ka precaties jūs, ne viņi un jūs darīsiet kā vēlaties...
Kotibe
22.04.18. 21:55
Mums būs šampanieties pēc ceremonijas (bet ar opciju, ka arī bezalko), viesu namā sagaidīsim ar welcome drink (kokteili), un pie kūkas arī būs šampis, ja nu gribēs, lai gan stipri šaubos, ka kāds tiešām viņu dzers tad
Ehz_forshaa
22.04.18. 22:06
Nekas nav obligāts, arī pirmais tosts var būt tikai viesu namā sagaidot Jauno pāri. Tas viss atkarīgs no jums!
Par bliezēju... atkarībā, kas par šampi! Mums kāzās viesi šampi dzēra visu dienu/nakti... uz galdiem bija rums, viskijs, šņabis un šampis! Viss ok! Nevienam galva nesāpēja! Pati arī dzēru tikai šampi :) Trakāk, ja ir ļoti liela dzērienu izvēle, un no visa pa druskai - izdzer vienu, tad jāķeras pie kkā cita un tad gan ir auzas :D
LiepinaLiga
22.04.18. 22:18
jārēķinās, ka daudz daļa dāmu dzer tikai šampanieti. mums kāzās šampanietis bija uz galda visu laiku un tas arī bija vislietotākais alkohols, beigās savelkot bilanci :) 
Jesy
22.04.18. 22:23
Kāzu datums: 02.06.2018
Mēs sākumā bijām plānojuši tikai pēc ceremonijas. Būs arī Mežezers, jo visi nedzer un šoferi tāpat nedzers arī to glāzi. Bet tad vakara vadītājs mūs pierunāja, ka sagaidīšanai arī vajag to šampi. Pie kūkas gan tiks piedāvāta kafija un tēja ( manliekas, ka tas ir vienīgais brīdis, kad nedzērāji un vecāki var baudīt to kafiju, jo tie, kas dzer tāpat dzers tos savu glāzi). Es gan cik esmu bijusi pie kūkas  vienmēr dod to kafiju un parasti viesu nami to arī piedāvā. Neklausaties, ko saka vecāki, vedēji un vēl "gudrie" darat kā paši vēlaties. Manuprāt, divreiz šampis ir ok. Sen jau nav tie laiki, ka kāzās "tā"dara. 
katiens
24.04.18. 00:37
Kāzu datums: 04.08.2018
Sirsnīgs paldies, dāmas! :)