FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Reliģija un baznīcas

Laulību datuma un laika rezervēšana

P
Puciite 24.01.23. 13:34 | Kāzu datums: 14.07.2023

Sveiciens!

 

Abi ar līgavaini esam mazliet satraukušies par vienu svarīgu jautājumu- laulības datuma un laika rezervāciju pie mācītāja.

Esam uzsākuši iesvētes kursu luterāņu baznīcā pie mācītāja, kas mūs laulās, taču cik noprotam, iesniegumu par laulībām var iesniegt tikai, kad baznīcā ir pabeigts iesvētes kurss un iegūta apliecība par to. 

Mums kāzas plānotas 14.07.23, taču iesvētes kurss ies vairākus mēnešus, līdz ar to iesniegumu visticamāk varēsim iesniegt tikai uz vasaras pusi.

Kāda Jums pieredze ir šajā jautājumā, ja nav vairs tik ilgs laiks līdz kāzām un gribētos drīzumā izsūtīt ielūgumus viesiem, taču nav šobrīd konkrētas skaidrības par precīzu ceremonijas laiku.

Izsūtījāt ielūgumu tikai ar datumu, bez laika un laiku paziņojāt vēlāk viesiem vai tomēr izdevās ar mācītāju vienoties par laika rezervāciju bez iesnieguma dotajā brīdī?

Paldies par atsaucību! :))

0 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši