FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Reliģija un baznīcas

Iesvēte/pirmslaulību kursi - dzīvojam ārzemēs

R
Ramce 29.03.20. 16:11 | Kāzu datums: 06.08.2022

Sveiciens visām topošajām līgavām!
 

Gatavojoties šim skaistajam notikumam, esam pašā plānošanas sākuma stadijā. Vēlamies laulāties baznīcā (Latvijā, protams), esmu katoliete, un mans topošais vīrs - luterānis.

Protams, skaidrs, ka, laulājoties baznīcā, nepieciešams iziet šīs mācības, taču dzīvojam ārzemēs un viss plānošanas process notiek no šejienes, līdz ar to būt klāt katru svētdienu ilgāku periodu no vietas, īsti nav variants. Sāku pat apdomāt ceremoniju ārpus baznīcas šī iemesla dēļ, bet baznīcā precēties liekas, kas svēts un skaists, vienmēr izssapņots, tāpēc šo domu neesmu atmetusi, bet gribētos atrast kādas alternatīvas.. Vai kāda ir saskārusies ar līdzīgu problēmu? Varbūt variet padalīties ar kādiem mācītājiem un baznīcām, kas varbūt šis mācības neņem tik stingri/ilgi un ir fleksibli, respektīvi, vai ir kāda iespēja, ka varētu šo atļauju precēties iziet īsakā laikā? Kā arī, kāda vispār ir jūsu pieredze ar mācītājiem/baznīcām, kuri ir tādi orģināli, atraktīvi, lai ceremonija arī būtu tāda? 

0 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši