FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Reliģija un baznīcas

Laulības baznīcā

s
sofijaprecos 29.06.17. 19:41 | Kāzu datums: 18.08.2018

Sveiki! Sākam plānot kāzas, ir doma par laulībām baznīcā , bet līdz šim brīdim nav izdevies nokristīties un iesvētīties. Varbūt ir kāda/kads kas var pastāstīt cik ātrā laikā to iespējams sakārtot un varbūt ir kādās konkrētas vietas, kur ir pretīmnakošs mācītājs! Konkrēta vieta nav noteikta ,varbūt kādam ir kāda informācija kur labāk plānot gan šīs kristības un iesvētības , kā arī tur pat laulības noslēgt. Ideālā variantā Rīgas rajons vai tuvākie rajoni , bet labprāt uzkalusītu arī citu pieredzi un ieteikumus par laulībām baznīcā.

2 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
k
krik 30.06.17. 14:12 | Kāzu datums: 17.08.2017

Mēs šogad laulāsimies katoļu baznīcā. Vajadzēja iziet Alfas kursu (apmēram 2 mēneši katras brīvdienas), jo neesam iesvētīti un līgavainis nav kristīts. Un laulību kursi - 9 nodarbības reizi nedēļā. 

Mēs visas iesvētes, kristības un grēksūdzi veiksim īsi pirms kāzām, kaut gan mēs jau to varējām darīt pirms pāris mēnešiem, kad beidzās Alfas kurss. 

E
Elis 30.06.17. 17:24 | Kāzu datums: 26.08.2017

Ligavainis nebija kristīts tāpēc gājām Alfas kursu, bet to mēs neizgājām pilnībā jo līgavainis pārsvarā strādā ārzemēs, bet ar mācītāju mēs sarunājām, ka iziesim cik varēsim (bijām uz kādām 5 nodarbībām). Viņam papildus vajadzēja izlasīt mazo Katehēzi. Gājām arī pirmslaulību kursus (katoļiem obligāti) reizi nedēļā, piecas nedēļas kopā.
To visu izgājām jau sen, bet maijā tikai bija kristības un iesvētības. 
Iesaku priesteri Andri Kravali (Rīgas Marijas Magdalēnas baznīcā), ļoti pretīmnākošs un ar individuālu pieeju, bet viņš ir ļoti noslogots.