FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Reliģija un baznīcas

SOS - laulāšana

L
Latviete 22.03.17. 10:32 | Kāzu datums: 03.08.2017

Sveiki! 
Mums ir radusies vērā ņemama problēma.
Esam sapratuši, ka vēlamies mainīt kāzu ceremonijas veitu, kā rezultātā nepieciešams mainīt arī dzimtsarakstu nodaļu. Kāzas paredzētas augustā. Šodien, iesniedzot jaunu iesniegumu, uzzinājām, ka dzimtsarakstu nodaļa šajā dienā nav pieejama, tāpēc radusies sajūta, ka esam bezizejas situācijā. Ko lai dara? Kas mūs var laulāt, izņemot dzimtsarakstus (jāņem vērā fakts, ka neesam kristīti un neesam draudzē. Mācītāju labprāt gribētu, taču neesam ar mieru stāties draudzē). 

Ļoti ceru uz atsaucību un kādu noderīgu ieteikumu.
PS - kāzu cereminijas vieta un laulātājs nepieciešams Jelgavas rajonā (Elejas tējas namiņā).

4 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
B
Blanko 22.03.17. 14:32

Varbūt varat izskatīt iespēju, ka oficiāli reģistrējaties citā dienā, bet Jūsu izvēlētajā vietā un laikā noturat simbolisko ceremoniju ar jauku pasākuma vadītāju. Tas,ļautu Jums mainīt pasākuma scenāriju, proti, no oficiālās dzimsarakstu nodaļas ierastā uz svinīgā zvērasta došanu, kas varētu būt emocionāli piesātinātāka kā zīmogs uz dokumenta. 

E
Ehz_forshaa 24.03.17. 20:22

Piekrītu Blanko teiktajam, sareģistrējaties pirms tam un uz ceremoniju paaiciniet vadītāju.

r
rutuxs 24.03.17. 20:35 | Kāzu datums: 20.02.1993

Cik es sapratu Jelgavā ir Jelgavas rajona un Jelgavas pilsētas dzimtsarakstu nodaļas. Abas nevar tai dienā reģistrēt? Par kaut kādu simbolisku reģistrēšanu nemaz nerunāšu. Murgs.

r
rutuxs 24.03.17. 20:41 | Kāzu datums: 20.02.1993

Nu ja galīgi ir tā, ka mutē smeļas un vietu ne par kādu naudu netaisies mainīt, tad laulību var reģistrēt jebkurā Latvijas Dzimtsarakstu nodaļā, bet teātri lai vada Korālis, kas man arī uzdzen šermuļus.