FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūlijs, 2011

2011. gada jūlija līgaviņas, sanākam!

presiosa
22.07.10. 16:50
Kāzu datums: 07.07.2011

2011. gada jūlijs ir klāt! :)

Savu īpašo dienu svinēsim:

01.07.2011.
lituce

02.07.2011.
apelsiine
Beea
bettux
Bi-bii
catch_me_if_u_can
cucurits
Fairy
keriaprecas
Lindukiii
Mazaakika
Mi-mii
santak89
ze_me_ne

07.07.2011.
burkaninjsh
presiosa
zuksidija111

08.07.2011.
aryka
butterfly2011
Eleonora88
Eva&
Kristihs
kronisx
Signe&Jānis

09.07.2011.
Alicante
ativex
daieniite
drankke
Ilze76
gocha2
kamosova
Linda-B
Miky
minka152
minka87
monta111
Olj4ik84
Zane&Mārtiņš

13.07.2011.
mazaa_35

14.07.2011.
i&&g

15.07.2011.
Agneskaa
aigo
Lauwens
Zhagatinja

16.07.2011.
Caroll
Drusill
Inesezeibolde
Ooga
Pifucis
Sindzha

22.07.2011.
Letiicija
līgava:)
mikans
Morenita27
palma2

23.07.2011.
ammarita
baibba23
Basa
dunchuks
Elinami18
guna_hi
inesiite19
Inga_Andris
Kri6e4ka
LadyVii
MiiunMii
ru-uta
Sintija B.

27.07.2011.
Aijiņa-Paijiņa

29.07.2011.
AAAZ
Alexa29
daciite85
lellelle
Mis_maita
riekstins3
Seene
sfinksa

30.07.2011.
aigasa
AlfaRomeo
Aurina
binemaija
Daiļaviņa
Dandy
DudinjaDE
Lasma4ka
meitens
Mendija25
Mezjone
nicola
Rozīte10
Sandame
sinfree
Zanitta

Endzelina
Ewe_
kikooo
Lena2009
missis
SlinkSpiitniec

augustā, bet ar mums - Ievuxs :)

Skatīt ziņojumus:
greymouse
23.07.10. 08:45
Kāzu datums: 11.06.2016
Tas gads palidos nemanami ātri :)
Lindukiii
25.07.10. 19:56
Kāzu datums: 02.07.2011
mani var pievienot sarakstinam:)
Lindukiii
25.07.10. 19:59
presiosa, ko jau esi no daramajiem darbiniem paveikusi?! vai ari tikai tagad sac domat ko un ka organizet?!
presiosa
25.07.10. 21:18
Lindukiii, nu, tad beidzot vēl kāda! :) man jau sāka likties, ka par agru tēmu sāku... neesmu neko paveikusi, tikko tik bildinājumu saņēmu :D no sākuma gribam saprast, kādas kāzas vēlamies, lai aptuveni sarēķinātu izmaksas un kaut ko vēl piekrātu, bet palasoties te forumā galva griežas no tā, cik daudz tomēr ir jāizdara, lai kāzas uzrīkotu!

kā Tev? cik tālu esi tikusi?
Lindukiii
25.07.10. 21:44
apsveicu ar gaidamo priecigo notikumu!!!!
ai, es jau ar organizesanu nemos kadus 2 vai 3 menesus:D bildinajumu sanemu aprila sakuma un esmu jau parakstijusi ar viesu namu ligumu (svinesim malpils muiza), frizieris un vizazists ari jau sarunats, baznicina ari aizrunata, bet reali papirus parakstit tur vares tikai sakot no marta...edinataji bus no kalku vartiem, jo malpils muiza tikai ar viniem sadarbojas un ar muzikiem ari paslaik notiek parrunas:)aaa, un ari vakara vaditaji jau sarunati.
tik loti talu esmu jau ar visiem darbiniem tikusi, jo ar toposo virinu nedzivojam lv un negribas ari stresainu pirmskazu laiku...ta,ka ceru,ka lidz martam viss bus paveikts un nekadi lieki stresi nebus:)
presiosa
26.07.10. 12:47
paldies! :) un Tev arī apsveicieni šajā sakarā!

oo, nu, malači gan jūs - šitāds menedžments un vēl neesot Latvijā! mēs pagaidām vien esam sapratuši, ka paliekam pie viesu skaita ~ 30. sākumā vispār domājām 2-vatā svinēt, bet visi tik ļoti priecājas par mums (nu, tad beidzot! :D), ka nolēmām labāk tā. esmu sākusi skatīties svinību vietas, bet nu grūti man iet...un vispār es tik sen neesmu bijusi kāzās, ka kāzu norisi kā tādu neatceros :D
Lindukiii
26.07.10. 13:17
paldies:)
mums ari bij lidzigi..gribejam tikai divata aizlidot uz kadu smuku vietu un tur ari appreceties, bet tad jau sakas no radiem pukstesana un mila miera labad nolemam rikot tadas kazas,lai gan mes,gan ari radi ir apmierinati:)
ja, ar svinibu vietu atrasanu var but gruti..varbut samekle vietu kur velies preceties un tad tas 100-150 km radiusa paskaties kadas smukas svinibu vietas ir:)
vedejus jau izvelejaties?!
presiosa
26.07.10. 15:50
kaut kas man beigās būs jāizvēlas tā vai tā. varbūt jāatliek šis jautājums uz vēlāku laiku, kad nebūs vairs laika kaprīzēm ;) mani nodarbina vēl viens jautājums - svinību ilgums. it kā ir skaidrs, ka tās būs 2 dienas, bet nevaru saprast par to otro dienu, tikai ar brokastīm vai vēl kaut kādas izklaides piemest klāt. no otras puses, daudzos viesu namos "izrakstīšanās" ir līdz 12 (un to var saprast) un tā tik vien sanāk paēst brokastis... kā Tev ir plānots?

vedējus jau sen zinājām - tā būs mana draudzene ar vīru, bet es apsveru domu par vakara vadītāju arī. negribas apgrūtināt draugus un es negribu daudzas tradīcijas, tāpēc varētu būt pagrūti izdomāt kā mūs visus savādāk izklaidēt un kā jums ar vedējiem? un kas būs vakara vadītāji?

man tas viss vēl tādā fantāziju līmenī...
Lindukiii
26.07.10. 16:24
nu mums svinibu vieta ir ta,ka jaizrakstas lidz 14:00 nakamaja diena, bet ja nakamaja diena nav paredzetas kazas, varam k-vai lidz vakaram dzivoties..bet mes domajam,ka forsak ir ,ja var normali svinibu vieta izguleties, nevis mosties jau 8:00 vai vispar bez gulesanas iztikt un tad lenam pabrokastot un tad pasakumu parcelt uz musu maju, kur teritorija ir pietiekami liela, lai visi varetu forsi brivi justies un pagrillet, uzspelet tur kadas speles un vnk jauki atpusties, bez k-kadiem scenarijiem:) te, domajams, k-ko interesantu varetu izdomat musu vedeji, jo kzu dienai viniem galva nav jalauza:)
vedeji mums bus 6 - 3 ligavas masas un 3 ligavaini draugi. respektivi man bus toposa vira masica, mana brala ligavina un mana vacijas draudzene, bet draugam bus bralis, labs draugs no lv un 3ais vel nav izdomats. dabujam taisit tadu mix, jo bus mums gan vaciesi, gan krievi , gan ari latviesi un lai vedeji var ieklaut kazas kadas katrai tautibu grupai atbilstosas speles, tradicijas.
vakara vaditaji bus baiba sipeniece un valters krauze. domaju,ka vini spes iekustinat visus un pasakums bus jautrs:)
presiosa
26.07.10. 16:44
jā, tas ir labs variants par mājām, bet es tieši negribu mājās, kaut gan mums arī teritorija to atļauj. gribas prom un lai visu pienes :D tāpēc man uz otro dienu ir vīzija par pirtiņu ar āra džakuzi vai baļļu, piemēram.

o, internacionālais variants jums, manuprāt, ar to vien jau būs interesantas kāzas :) un Valters ar Baibu, īpaši jau Baiba tiešām spēj iekustināt ikvienu :)

Lindukiii
26.07.10. 17:01
bet zin ka ir ar to pasakumu majas!? tur tacu ari var panemt oficiantus un pasutit uzkodas,li viss ta smuki un nav pasam jaskraida un visu javac....mes ari tiesi ta darisim:) turklat tas nemaz nav dikti dargi....mes pat kuku atseviski nakamajai dienai pasutisim un ari fotografs bus..tiesa ne tik dargs un ipass ka galvenaja diena, bet ari loti labs:)

ka ar kleitu?! ir jau kadas idejas kadu velies?! un ka doma darit - susi vai pirksi jau gatavu?!
presiosa
26.07.10. 17:11
fakts, ka var. nez kāpēc par to netiku iedomājusies, bet ideja apsverama.

par kleitu... :) idejas ir, vai nu grieķu stilā vai ar mežģīnēm, bez kuplas apakšdaļas (nu, varbūt tikai nedaudz) nezinu tik kā būs ar piedāvājumu te LV, bet domāju pirkt, kaut kā tā šķiet drošāk. draudzene pagājušogad tieši Vācijā pirka, kleita ļoti skaita! ja šūtu, tad tikai plīvuru, bet tā kā to galvā nelikšu, tad problēma atkrīt pati no sevis :)

un Tu?
Lindukiii
26.07.10. 17:23
par kleitu vispar ideju nav...tik zinu,ka ja bus vnk taisna kleitina,tad liksu greznu , garu plivuru, bet ja bus kupla versija, tad tikai kadu smuku matu rotinu, bet laikam lv nepirksu, jo cik paskatijos neta, tad vacija ir lielaks piedavajums un labakas cenas...
presiosa
26.07.10. 17:47
par to vari nešaubīties, ka lielāks piedāvājums un adekvātākas cenas :) es pastaigāšu pa veikaliem te, bet ja neko prātīgu neatradīšu, tad Tev būs mani jānoinsturē par kāzu kleitu saloniem Vācijā :) vēl jau variants, piem, caur ebay un tā.

nez, kaut kā kleita mani vismazāk uztrauc, vairāk citas lietas - viesu nams, fotogrāfs, frizieris, ielūgumi... un vispār kāds tas pasākums beigās sanāks.
Lindukiii
26.07.10. 19:11
tiesam apsver nopietni iespeju caur ebay iegadaties?!
man tas liekas k-ka baigi riskanti, jo var beigas atnakt kleita ar spidigu audumu, nosmuleta un vispar sliktas kvalitates...varbut labak patiesam staigat pa veikaliem tik ilgi,lidz k-kas sirdij tikams iekrit acis:)
starp citu, par fotografiem runajot, ieteiktu jau pec iespejas atrak izveleties un parakstit liguminu,jo vini parasti ir diezgan aiznemti un beigas var but problema dabut labu profesionali,kas ari fantastiskas bildes jums par lielo dienu sameistaros...ta,ka tiko busiet atradusi un parakstijusi ligumu ar viesu namu, ta iesaku uzreiz kerties klat fotografa meklesana:)
deMiss
27.07.10. 17:58
Kāzu datums: 21.08.2010
Ooo, jau 2011. gada līgaviņas rosās! :) Eh, cik ātri viss mainās un iet uz priekšu - man taču liekas, ka vēl pašai tikai nesen, nesen bildinājums tapa... :) Mhm... :)) Cik daudz skaistā Jums vēl priekšā... :)) Tāpat kā tām līgaviņām, kuras atvērs jaunu tēmu par 2012. gadu, kad Jūs, mīļās, nākamgad jau būsiet gandrīz tikušas finiša taisnē! :)) Cik skaistiiii! :)
Apsveicu! :)*
presiosa
27.07.10. 22:18
deMiss, paldies! Tev jau lielā diena arī vairs aiz kalniem nav :) Siltāko sauli un zilākās debesis Tavā īpašajā dienā! :)

Lindukiii
es jau ar esmu bailīga, bet man ir draudzene, kas šad un tad no ebay iepērk kaut ko un vienmēr viss ir kārtībā, tā ka bezizejas gadījumā tas ir variants. vakar atradu iespējamo fotogrāfu, jāsakontaktē.
bfly
30.07.10. 01:04
presiosa iesaku ziemas mēnešos pastaigāt pa kāzu saloniem Rīgā, jo tad tur ir atlaides un var ļoti skaistas kleitas ar labu atlaidi nopirkt, piemēram Alma Nolle un De Lukss uz Blaumaņa ielas, arī Bellē (Purvciemā) bija ļoti labs piedāvājums:)
Par svinību vietas izvēli - mēs svinējām Nītaures dzirnavās. Izmaksas - LVL 10 no personas par telpām, tai skaitā gulēšanu un LVL 14,50 no cilvēka par ēdināšanu, tai skaitā brokastis. Ēdienkarte ļoti laba, viss bija super garšīgi!!! Mums laikam bija vienošanās, ka otrā dienā jāizvācas līdz 13:00 un katra nākamā stunda ir +LVL 20, mēs aizbraucām pēc 14iem vai 15iem un mums pat neuzrēķināja neko pa virsu :) turklāt Nītaures dzirnavām ir laba sadarbība ar mūziķiem "Baltā māja", kas sevī ietver vakara vadītāju, jo kā viņi tiek pie vārda vedēji var atslābt un vi
niem vairs nekas tajā vakarā nav jādara :) Baltā māja mums izmaksāja LVL 220 vai LVL 250 (no 18:00-2:00 ar visu vakara vadīšanu!) mēs palūdzām, lai viņi uzspēlē vēl kādu stundu pa virsu un rezultātā viņi spēlēja līdz pat pus5iem no rīta un paprasīja par to papildus LVL 30 :)
visi viesi bija sajūsmā, spēlēja visas dziesmas, ko pajautājām, ja zināja, ja nezināja, tad laida mūsu džekus pie mikrafona un deva arī ģitāru spēlēt :) ja ir vēlēšanās, varu iedot kontaktinformāciju :)
ceru, ka kaut kā noderēs ši informācija :)
presiosa
30.07.10. 15:50
bfly, paldies, tiešām noderīgs info! un Baltās mājas kontaktiņus arī, lūdzu, iedod. :)
mums šobrīd ir padomā viena skaista svinību vieta netālu no Rīgas, bet lēti nav, jābrauc klātienē apskatīt un noskaidrot sīkāk. ja svinējāt Nītaures dzirnavās, tad kur bija ceremonija?
Lindukiii
01.08.10. 19:02
presiosa, kadu fotografu izvelejies?!