FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Septembris, 2008

20. septembris, 2008

simija
19.04.08. 21:04
Kāzu datums: 20.09.2008

Meitenes...ko esat izdarījušas jau pa šo laiku! kas palicis darīt?
dalieties un gaidisim kopa šo notikumu!

Skatīt ziņojumus:
kristilla26
21.04.08. 21:55
Jā, mums viss ar baznīcu un viesu namu ir saskaņots. Jo sapratām,ka tas ir problemātiski un jādara laikus. Mēs jau sākumā gribējām uz augustu, bet februārī jau vairs nevarējām dabūt viesu namu,tā kā beigās ar vedējiem nolēmām, ka viņi varētu uz 20.septembri.
Šodien ar ielūgumu pirkšanu nekas nesanāca, jo arī Rīgā ir tādi paši ielūgumi kā Jelgavā, skaistus var nopirkt Jāņa Rozes grāmatnīcā par 2,10Ls.Bet vēl nesaņēmāmies tik dārgus pirkt, jo mums vajag ap kādiem 30-35 gb. ;););)Vēl laiks ir,tā kā paskatīsimies un padomāsim vēl kaut ko.
Sarunāju muzikantus, kādas Jums izmaksas pateica par mūziku?Mums pateica no 20.00-2.00 250Ls un ja ilgāk, tad par nākamo stundu 50Ls.
Jā, es arī sarunāju profesionālu fotogrāfu-200Ls.Tā kā tā ir normāla summa, šeit skatos, ka citi maksā krietni vairāk.
Runājot par kleitu, tas man vēl ir sāpīgs jautājums, jo nezinu ar ko sākt skatīties.Saprotu, ka kleitas tagad maksā ap 500-600Ls.Kur tev sanāca nopirkt?Daudz braukāji un meklēji?
simija
21.04.08. 19:38
Nu es skatos šeit- pie sadaļas ielugumi-pec tam adresem ari domaju iet skatities! Ari es ipasi nezinu Rigas tas vietinas...... Kad tuvak zinasu par laulasanas vietu un laiku tad ari es saksu domat par ielugumiem! Jums jau laulasanas vieta ari ir sarunata-baznica,dzim.nod? mums vel sis jautajums top!
sodien iegadajos kleitu :))))) varbut pa atru bet iegaju ieraudziju un nevareju nepanemt! :)))
sodien ari sazvaniju dazus fotografus-bet nu jareikinas uz 200ls! sanemu ari uz rokas piedavato edienkarti-tiri feina skiet-domaju visi bus apmierinati! kad doma ielugumus nosutit?
kristilla26
21.04.08. 08:09
Ielūgumi vēl ir meklēšanas procesā, jo tie kas ir pieejami dzimtajā pusē-nelikās īpaši pievilcīgi-standartielūgumi ;););)Šodien brauksim meklēt uz galvasspilsētu, varbūt Tev kā rīdzeniecie ir kādi ieteikumi, kur meklēt?Varbūt Jūs paši taisat?Lasu, ka daudzas pašas veido ielūgumus.
Mums par ēdināšanu un torti rūpējas viesu nama saimnieki, tā kā kad nāks tuvāk, tad tik jāsaskaņo ēdienkarte.
simija
20.04.08. 19:20
Dzivojamies pa Rigu bet viss mums notiks cesu puse :)
ja ta kartigi padoma laicins jau lena gara arvien mazak paliek!
tagad lena gara domajam pa gredzeniem, interesejos pa ziediem, torti, edinasanu utt....
ka jums ar ielugumiem?
kristilla26
20.04.08. 17:08
Mums būs ap 40 viesu. Svinamies un laulājamies Zemgales pusē-Jelgavā. Pagaidām vēl neesam saspringuši-liekas, ka laika vēl daudz ;)No kuras puses Jūs esat?
simija
20.04.08. 14:09
Hei! skaitos jus ari 20.09 :)
mes ari esam jau sarunjusi viesu maju, iemaksajusi dalu naudas,sarunati muzikanti,vedeji un it ka jau ari vakara vaditaja....... lena gara meklejam fotografu(gribas labu fotografu)
cik jums bus viesu? kur svinesiet? tad jau dod zinju un gaidisim so dienu! :)))
kristilla26
19.04.08. 23:04
Esam sarunājuši viesu namu un fotogrāfu, fotosalonu, par ko ir iemaksāta arī daļa nauda. Sarunāti vedēji.Pārējais ir procesā. Un kā Tev pašai?