FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Septembris, 2008

20. septembris, 2008

simija
19.04.08. 21:04
Kāzu datums: 20.09.2008

Meitenes...ko esat izdarījušas jau pa šo laiku! kas palicis darīt?
dalieties un gaidisim kopa šo notikumu!

Skatīt ziņojumus:
liigag
20.06.08. 11:11
Zinu ka kādreiz Walking bija Alfā, a kur tagad to var atrast? Alfā neredzēju, varbūt citā stāvā un vietā?
Sabux
20.06.08. 12:57
Kāzu datums: 13.09.2008
Tagad viņi ir Dominā un Alfā (atvērās pa jaunam citā vietā).. Pirms tam bija Spicē, bet tagad vairāk ne...
es biju pieradusi iet pie viņiem uz Spici, bet beigās šie izvācās... tad nu arī pati priekš sevis meklēju kur ir tagad.. Tas ir viens no retajiem (ja ne vienīgais!!!) veikals, kur meklējot apavus es vienmēr varu atrast no kā izvēlēties savam 41. izmēram :) turklāt šis 41ais man der atšķirībā no daudziem citiem :D
leontine
20.06.08. 14:12
sveikas meitenes! ari mes planojam musu laulibas 20. septembri, bet pagaidam vel tikai svinibu vieta aizrunata un parejais tikai ideju limenii. Juutu, ka esmu stipri atpalikusi no parejaam, bet tomer ceru, ka gan jau visu paspesim! Vel jau veseli 3 menesi! :)))
Priecajos, ka no jusu komentariem varu smelties idejas! Paldies Jums, ka padalieties ar tam!
simija
20.06.08. 14:25
Prieks man tevi seit beidzot redzet! nekas visu uzspesi :) bus jau labi!
simija
20.06.08. 18:02
kur mana sauliite pazudusi???? auuuuu..... :(
kristilla26
20.06.08. 23:17
Caviņa,es jau tepat-gaidam atvaļinājumu, lai varētu kaut kam vairāk pievērsties. Mums te pa vidam vedējmātei operācija sanāca,tā kā mazliet kreņķi, jo viņa jau nezin cik ilgi viņai tas atveseļošanās process būs, bet mūs mierināja, ka viss būšot ok līdz tam laikam ;))
Tu gan esi šeit bieži-redzu ,ka piedalies aktīvā sarakstē,feini,ka var padalīties ar citiem pieredzē.Skaista Jūsu kāzu lapa.Droši vien jau viss lielums Jums ir apdarīts?Mums vēl daudz kas vēl jādara, bet gan jau ;)
Skatos,ka mūsu pulciņa ir pievienojušās vēl līgaviņas :)
simija
21.06.08. 08:35
apsveicu-bus atvalinajums.. :) man gan tikai uz kazam.....un tad uzreiz gandriz 3 nedelas!!!!
mums kazu vaditajai ari gaidama operacija-ceresim ka bus vesela lidz kazam un viss bus kartiba!
Lai Jusu vedejmate ari veselojas un bus jau labi!!!!!
nju nav ipasi daudz izdarits bet lena gara iet uz prieksu.......lielie darbi apdariti-taka parak nesaspringstam!!! :)
simija
10.07.08. 15:26
tāds liels liels klusums :(

jaunumi: pagajuso nedel beidzot sagerbu savu toposo virinju...taka sagerbti esam abi! :)
sodien tipinasu pirksu audumu plivuram :)
lena gara domajam pa alkohola iegadi....
jau pirmie apstiprinajumi pa ierasanos jau ir-taka visi citigi gatavojamies....
ka tu? kas jauns pa so laiku? ka macibas-pabeidzi? :)

ka ar uztraukumu? es ka pa brinumu pavisam mieriga :)

neatceros vai teicu-bet uztaisijam suer glazites-iegravejam vardus +datumu-idealas sanaca :)
simija
10.07.08. 15:26
ka parejam iet? kas labs izdarits? :)
kristilla26
11.07.08. 08:55
Čaviņa,es jau neesmu pazudusi,vienīgi tāda slinka rakstītāja ;)))
Man ir daži jaunumi-nopirku kleitu Timilā.kur plīvuris tika iedots kā dāvana.Sanāca man nopirkt riktīgu princešu kleitu un baltu.Man topošais vīrs dikti vēlējās,lai esmu kā īsta līgaviņa ar kuplu baltu kleitu,nu tā arī iznāca,lai gan pati biju iedomājusies,ka būs daudz vienkāršāka kleita ;))Viņš protams nav redzējis kleitu.Man vīriņš vēl nav apģērbts.
Esam pasūtījuši un izdalījuši ielūgumus,par apstiprinājumiem laikam,kad nāks tuvāk,tad aptaujāšu,jo speciālas apstiprinājuma kartiņas mums nebija.Pasūtījām arī galda kartes.
Ir pasūtīti visi pušķu pušķi un dekorējumi.
Bijām visu aprunāt ar vedējiem par kāzu norisi,lai gan viņi neko nestāsta,tik apskaidrojām,ko mēs gribētu,ko nē.
Piesūtīju klāt arī filmēšanu,jo no sākuma biju pasūtījusi tikai fotogrāfēšanu.
Nopirkām arī glāzes,kuras ir vēl jāiegravē.Kur Tu gravēji?Cik maksāja?
Šodien iešu runāties ar ceļojuma konsultantu par kāzu ceļojumu,ko esam ieplānojuši pēc 2 nedēļām-oktobra sākumā un nākamā nedēļā tiksimies ar juvelieru saistībā par gredzeniem,jo negribam tradicionālus.Tā kā kaut kas ir izdarīts ;)))
P.S.Nu vēl abi apmeklējam fitnesa klubu,lai esam smuki un slaidi.Es arī kosmetalogu apmeklēju,lai savestu kārtībā ādu-darba stress un darbs ir atstājis savas pēdas.
Kursus veiksmīgi beidzām 11.maijā,tā kā viss ir sagatavots,lai laulātos,tik tagad nesanāk laika aiziet mierīgi uz baznīcu ;(
Kāzu stresa man nav pilnībā,jo visu plānojam ļoti laicīgi,lai nav skriešna un ķeršana pēdējā sekundē.
Kas Jums vēl jauns saistībā ar kāzām?
simija
14.07.08. 15:47
es glazas iegraveju vnk superigas +man vinas iegraveja.....vnk idealas sanaca biju sajusmaa :) uzzvani 26777849.....vina super taisa tik tiesam!
a jauns sobrid nekas :) otrai dienai sapirkam ko vilkt....tagad domaju ar puskiti un auto dekoru....
ooo timilaa jau greznas kleitas un tadas savdabigi interesantas :) es an pa to galu neatlavos -likas nedaudz pa dargu.
es ari savejam izdocu fotografu profesionalu-teicu ka man vajaga :D
ceru ka musu dienina bus saulaina un silta :) savadak nevar but!!!!!!
ka ir jaunumi dod zinju !
simija
14.07.08. 15:47
kur sutiji dekorus? riga?
kristilla26
14.07.08. 21:42
Runājot par laiku-ļoti ceru par siltu un galvenais ne drūmu un lietainu dienu ;))Vienīgi šā kā tā ir jādomā par apmetnīša nomu.Ko Tu domā par to?
Visu dekorēšanai un līgavas pušķi sūtījām Rīgā,gājām uz konkrētu ziedu salonu Bruņinieku ielā 49,jo mums ieteica to salonu firma,kur sūtījām Limo.Tas arī ērtības pēc,jo Limo brauks uz konkrētu salonu,sapušķosies un atvedīs mums visus pārējos ziedus un piespraudes.
Cik Jūs par divu glāžu gravēšanu samaksājāt?
Par otrās dienas apģērbu,es pat nezinu,ko pirkt,jo nezinu,kāds būs laiks.Ko Tu sev sapirki?
simija
15.07.08. 19:22
nu pa gravesanu un sapuskosanu samaksaju 35ls bet tas bija to vets patiesam-zel ka nevaru paradit savejas jo nu esmu aizvedusi vinas uz vecaku majam! re ku atradu majas lapu vinas http://fotki.lv/svetiks777/comments_14951096/ paskaties! vina pat atbrauc vinam pakal (es biju pati glazes nopirkusi)+ atved ariii! bet glazes ir super!
Jau kazu salona paskatijos apmetniti nevaru izlet vai tadu pukaino vilkt vai ari parastu! laikam jau tomer bus kazocina veida apmetnitis-skatijos salona, bet ta ari palika domaju un domaju nevaru izlemt, bet noteikti vajadzes kaut ko! nesen sadzirdeju ka runaja ka augusts busot pasilsts ,bet rudens auksts, ziema silta :( bet galvenais ceru ka 20.21 bus ideals spides saulite un pasaule, laicins un visi parejie priecasies ar mum un Dievins mums davas jauku laiku! )
nu otrai dienai tagad ir liela iavele-pats labaikais uz atlaidem :) es Bruninieku iela veikala Vigo nopirku sev feinu sarkanu kleitinju + sarkanu zaketiti :) toposam virinam ari jauna state bikses, tums krekls + sarkana shlipse :) ta luk!
pasutiju sev aubiti un prieksautinju-ilgi mekleju nevareju ameklet, beigas suvejai pasutiju-tai pasai kur man suj plivuru-kuru ari nevareju atrast.....
vakar bijam pirmaja nodarbiba uz valsa macibam :)
Ellina
15.07.08. 21:09
Kāzu datums: 26.09.2009
Visiem, sveicieni kazas diena! :)
bedigaa
15.07.08. 21:21
arī mums ir šīs pats datumiņš! izlēmām par nopietno soli pirms mēneša, bet gatavoties sākam tikai tagatiņ!!! Ielūgumus isticamāk pirksim - vismaz tā sanāca lētāk! Muzikantu arī esam dabūjuši!!!! viesu nams it kā ir aizrunāts, bet vēl šaubāmies!!!Bet darbu vēl ir daudz!!!
simija
15.07.08. 22:07
esi sveicinata musu pulcina! nu lai tev veicas ar darbiniem-darba tev tik tiesam daudz! :)
atrauga
06.08.08. 14:26
hi, mees arii 20.09 :)mums jau ir sarunaata viesu maaja un iemaksaata naudinja, atrasti vedeeji, sarunaati muzikanti, gandriiz gatavi ieluugumi... nju un paareejais pamaziiteem tiek domaats...apmeeram jau zinam,ko daavinaasim vecaakiem un vedeejiem... veel jaapeerk kleita utt...
simija
14.08.08. 19:12
Cik ātri tuvojās mūsu diena- tu nepamani un jau teju ,teju pavisam tuvu tā būs klāt!
vedēji jau sāk vairāk kratīt, uzdevumus dot.....sāc saprast viss tuvojās :)
valša solis iet uz priekšu :)
Šodien atnāca otra diadēma un tad jau sapratīšu kāzu dienā kura nu man piestāv labāk :D

Esmu jau izdomājusi kāzu pušķi un dekoru....spraiga cīņa iet ar mašīnas modeļa izvēli....
nopirktas dāvanas vecākiem un vedējiem :)

kā jums sokas????? ka tev kristilla26???? ka parejam?
mona2222
20.08.08. 11:22
DROŠI VIEN JUMS MĪĻAS TAGAD IR TIK JAUKA SAJŪTA,ATLICIS TIEŠI MĒNESIS LĪDZ JŪSU LAIMĪGAJAI DIENAI...VĒDERĀ SĀK LIDINĀTIES LAIMES TAURIŅI:):)