FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Septembris, 2018

Ceremonija

Madzis
06.03.18. 16:49
Kāzu datums: 27.12.2016

Sveikas, līgaviņas. Vai jūsu kāzu ceremonija tiek plānota zaksā, baznīcā vai brīvā dabā? Septembris (patiesībā jau tāpat kā jebkurš cits mēnesis pie mums Latvijā) ir tāds gana šaubīgs laikapstākļu ziņā. 
Mēs šobrīd vairāk sliecamies uz ceremoniju zaksā. Bet rodas jautājums - kā pēc tam organizēt pirmo šampanieša glāzi, uzkodas un fočēšanos? Liekas kaut kā jocīgi - turpat pie zaksa :). Taisīt pārbraucienu uz vietu, kur būs uzkodas un tad atkal pārbraucienu uz viesu namu ..hmmm 
Kā jums šis viss process plānojas?

Skatīt ziņojumus:
Ehz_forshaa
06.03.18. 16:59
Atkarībā, kuru zagsu esat izvēlējušies, ļoti daudziem ārā ir ļoti skaisti, vai netālu ir kāda vieta priekš pirmā šampanieša.
Blondadamina
07.03.18. 02:42
Mes vel ludz galam neesam izlemusi par baznicu vai dzimtsarakstu nodaļu. Ja bus zagsa, tad sampanietis un uzkodas tur pat zagsa blakus telpa un bildes zagsa darza..Ja baznica tad sampanietis un uzkodas bus netalaja muiza kur planota ari kāzu pieturvieta.
Lovesunday
13.03.18. 09:13
Kāzu datums: 19.07.2019
Pagājušo gadu bijām vedēji kāzām zagsā, tur palaimējās ar vietu, jo blakus bija bārs/ krodziņš, kur smuki uz terases bija saklāts uzkodu galds un pirmais šampanietis. Mums pašiem plānotas kāzas brīvā dabā, pirmo šampanieti plānojam tur pat arī uz vietas. Par laika apstākļiem runājot, noteikti jāplāno kaut kāda telts, lai sliktākā gadījumā to pirms ceremonijas var uzsliet.
Nija-Mija
13.03.18. 15:17
Svinību vārti un ziedu galdi, kuru baltās koka mežģīnes izskatīsies lieliski pļavā, pie dzimtas mājām vai citā īpašā vietā.
katiens
17.03.18. 22:07
Kāzu datums: 04.08.2018
Mums pašiem arī plānojas āra ceremonija, bet uzkodas gan būs lapenē (tur jau tāda ir, nebūs jāceļ telts vai kā citādi). Par B plānu lietus gadījumā esam domājuši - mums tāda nebūs, neesam no cukura. Vien pasūtīšu caurspīdīgos lietussargus...
Viesus arī esam ielūgumos informējuši par atbilstošiem apģērbiem, apaviem, kā arī aksesuāriem, ja nu tomēr līs.