FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Septembris, 2018

Septembra līgavas 2018

Precos.lv
18.10.17. 17:02
Kāzu datums: 15.12.2019

2018. gada septembra līgavu sarunas

Skatīt ziņojumus:
Prieks92
28.02.18. 12:53
Kāzu datums: 21.09.2018
Radās interese, meitenes cik aktīvi Jūsu topošie vīri iesaistās idejās utt.par kāzām? Interesanti zināt...

Ehz_forshaa
01.03.18. 23:43
kuti-kuti
Man gan šķiet, ka burgundija (bordo) krāsa rudenim ļoti piestāv, dālijas, mārtiņrozes ir šajos toņos, kopā ar koka ripām un ķirbjiem super saderēs. Varbūt Tava dekoratore vnk ir iedomājusies ko citu... ieteiktu nevis atkāpties no savas ieceres, bet parunāt vēl ar kādu dekoratori ;) 
ancene91
02.03.18. 11:05
Kāzu datums: 08.09.2018
Prieks92 - mums ar līgavaini ir darbiņi, ko darām, kopā un darbiņi, ko darām, atsevišķi.
Piemēram, es vairāk uzņemos jautājumus par dekorēšanas lietām, mūsu apģērbiem utml. Viņš - par kāzu auto, alkoholu utml. Katrs atrodam piemērus/variantus, kopā apspriežam, vai, ja nepieciešams, aizbraucam klātiene apskatīt un pēc tam izlemjam, kas mums abiem patīk un ir piemerots. Vēlāk vienojamies par tālāko procesu (kurš veiks rezervāciju, iegādi vai vēl kaut ko citu).

Kā Jūs organizejiet savus darbiņus? :)
Skudra
02.03.18. 14:30
kuti kuti
arī mēs plānojam burgundy/ bordo salikumu kopā ar rustic tēmu, bērzu ripas un burciņas ar lina audumu un bordo lentītēm, un kā galvenos ziedus tumši sarkanās gladiolas. Manuprāt pareizi darīji, ka nomainīji floristi, jo es arī sākotnējo versiju floristei nomainīju, un tagad esmu uz viena viļņa.

Prieks92
Topošais vīrs iesaistais diezgan. Parasti es atrodu kādus 2-3 variantus kas man patīk un tad atrādu viņam, kopīgi vienojamies pie kā paliksim. Ja es ko lūdzu sameklēt, tad viņš to arī izdara. Es viņam ik pa laikam atgādinu, ka mums kopīgi jāpieņem lēmumi, jo precamies taču abi. Ja viņam kautkas nepatiks kāzās, pats būs vainīgs, ka neizteica savu viedokli laicīgi :D :D :D. Tas uz viņu iedarbojas :)
Skudra
02.03.18. 14:35
Kādas ceremonijas Jūs esat paredzējušas?
Mēs pēc ilgām diskusijām nolēmām, ka laulāsimies tikai divatā ar lieciniekiem, jo vēlamies, lai šis mirklis ir tikai mums, bez stresa un domām par citiem cilvēkiem. Viesi mūs sagaidīs svinību vietā.
Vienīgais, kas mani satrauc ir manu vecāku un tuvu radinieku reakcija. Bet būs jāparvar savas bailes. Varbūt jūsu viedoklis - to teikt laicīgāk vai pietiks, ja informēšu par to, izdalot ielūgumus.
Libby
02.03.18. 21:26
Kāzu datums: 22.09.2017
Meitenes, cik dienu kāzas rīkosiet? Jums būs pasākuma vadītājs? 

Blondadamina
03.03.18. 00:35
Skudra mes ceram uz baznicu bet macitajs ta ari nav devis gala atbildi par datumu loti ceru ka bus brivs. Noteikti aicinasim visus uz ceremoniju.
Libby mums bus 2 dienas..bus ari vakara vaditaja vina uznemas vadit visu kas saitas ar viesu namu un izlaidem tur,, Otra diena saksies ar mantu izpirksanu,un paris aktivitatem un tad ir iespeja apskatit dzirnavu muzeju ko vada viesu nama saimniece un pec tam lenam pa majam
Kii
13.03.18. 16:57
Kāzu datums: 21.08.2018
Sveicieni visām līgaviņām! 
Es vēl šoka par bildinājumu, bet nu jāsak organizēt kāzas, septembrī. :) Vai ir kādi ieteikumi viesu namam Vidzemes pusē? Saprotu, ka esmu diezgan iekavējusi...oops...un vēl nezin ko dabas māte piedāvās septembra beigās - bez lietus jau laikam neiztik! :)
Kotibe
13.03.18. 18:31
Kii neapsverat domu svinēt, piemērm, ceturtdienā? Noteikti daudziem viesu namiem būs vēl brīvi datumi :)
Kii
13.03.18. 19:45
Kotibe, domājām par ceturtdienu, bet tad visi viesi varētu netikt. Bet ir arī doma par piektdienu/sestdienu 28/29.sept, ja nu gadījuma 29/30.sept nekā. Trakums ar tiem viesu namiem! Atsauksmes kā nu kuram...
Kotibe
14.03.18. 10:24
Kii - apdomājat, vai tiešām ir cilvēki, kas netiktu piektdienā, ja laicīgi paziņotu?... mēs svinēsim 4dienā, un visi tiks, neviens pat nav ieminējies, ka sagādātu grūtības :)
Blondadamina
14.03.18. 18:03
Kii zinu ka paris nedelas atpakal viesu nams Rendas un Spāriņu kalns cesis bija brivs uz septembra beigam;)
Kii
15.03.18. 13:17
Paldies, Blondadamina, uzzvanīšu. :)

Blondadamina
19.03.18. 20:50
Kii viesu namu izdevas sarunat?
Ehz_forshaa
20.03.18. 14:38
Kii 
neuztraucies par ceturtdienu, pagājušo gad draugi devās uz trīs dienu kāzām, kas notika trešdien, ceturtdien, piektdien :) visi viesi tika! 
Tikpat labi kāds var netikt arī sestdien, par to domājiet vismazāk ;) 
Kii
10.04.18. 19:25
Paldiesinj, bushu LV nakoshnedelj, tad ari skatishos. Bet pareizi sakiet, kas gribes, tas ari pirmdien atbrauks. :) 
Prieks92
13.04.18. 14:52
Sveikas, meitenes! Kā Jums iet? cik tālu esat? 
Mums viss svarīgākais ir gatavs, saņēmu niekus no alīša, dekorācijām.:) (Dekorēsim paši)
Man tāds jautājums-vai domājat par kādu jaku, kažociņu ko uzmest-tomēr jau var gadīties,ka pavēsi.
Nesen FB biju redzējusi, ka velk augšā ādas jakas-bildē izskatījās, pat forši, bet pati par tādu nebiju iedomājusies..
Vēl manīju par vilnas jakām ar rokotu mežģīni-likās skaisti, domāju par tādu, jo kažoku man negribas..Kā jums?
Blondadamina
13.04.18. 16:12
Prieks93 mums viss mazliet apstajies. Bet nu top ielugumi un citigi mekleju dekoretajus pa sapratigam naudinam. Man kazocini nepatik apsveru domu par lakatu vai pledinu draudzenei kazas bija dikti smuki..Adas jacinas ar smuki izdkatas bet tad jabut tadam stilam..man laikam nederes soreiz
Skudra
15.04.18. 12:53
Prieks92 un Blondadamina

Viss pamazām notiek. Drīz būs gatavi ielūgumi, tad varēsim maijā izvadāt viesiem. Es arī no aliexpress pasūtīju rotu matiem. Drīz būs jāmeklē kurpes, pagaidām nav ne jausmas kādas! Kediņas fotosesijai es izdekorēšu ar pērlitēm pati, bet uz papēža kurpītes tomēr būs jāsameklē.

Paklau, ko jūs plānojat uz mičošanu?
es ar savu topošu vīra kungu parunāju, izdomājām, ka būtu jautri, ja mūs kronētu par sievu un vīru, jo tradicionālo mičošanu nevēlamies, bet nu kautkādai aktivitātei jānotiek!
Prieks92
15.04.18. 23:08
Mēs ieūgumus dalīsim jūnijā, jo tālu radu nav un zināms,ka pārsvarā būs visi.:) Ražens skaits cilvēku beigās sanāk-69..
Bijām satikušies ar juvelieri Kotinu, nu skaisti viņam tie darbi, neko teikt-foršs cilvēks..bet ņemot vērā, ka mums savs zelts-vienalga izmaksas sastādīja 500 euro, neņemot vērā ka gredzeni-klasiskie..likās padārgi...vēl esam pārdomās..ko darīt.
Vienojos par kūku...būs red velvet + ar aveņu džemu, cerams būs laba (jaunajam pārim lielā,viesim pa porcijām identiskas kā mums tik maziņās) liekas ērti..
 Runājot par mičošanu- mums laikam vairāk uz klasisko, bet mazliet savādāk-mēs mīļosim vecākus.:) Vadītāja visu noorganizēs, tāka par to ļoti necepos, zinu,ka galvā likšu vainagu pēc plīvura noņemšanas.:) 
Nezinu, varbūt man ar to uztveri kkas nav tā, bet neredzu jēgu lentei ap kāju, līdz ar to, man visdrīzāk tādas nebūs..Kā jums? varbūt man kāds izskaidros tās nozīmi,lai es apdomāju?:) Pušķi īsto nemetīšu, bet kopiju..draugs metīs kaklasaiti draugiem ar uzrakstu-next..:)
Padalieties arī Jūs idejās kādās?:) Atslēgu karināsiet?:) Par to arī esmu pārdomās...:)