FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu mēnesis

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Augusts, 2018

Dienas scenārijs

k
kristaaash 27.10.17. 14:23 | Kāzu datums: 03.08.2018

Sveiki, topošās un esošās līgaviņas :)
- Man kāzas plānojas 03.08.2018. Sākšu ar to, ka laulību ceremonija baznīcā būs plkst.16:00. Nebūs vedēji, būs mums tikai liecinieki. Pēc laulību ceremonijas ir doma, kad visi viesi brauc uz kāzu svinību vietu, tur viņus izklaidē vakara vadītajs, tikmēr es ar līgavaini aizbraucam aši kautkur un uztaisam fotosesiju. Kad skaistas bildes sataisītas, braucam pie viesiem, uztaisam kopbildes, iemūžinam pirmo tostu - un turpinam svinības. 
Ceru, ka nebūs jāņem tomēr talkā kāds kāzu organizators, jo būs liecinieki nevis vedēji, kuri parasti plāno visu

Vai arī jums kādai ir bijis tā vai plānojas līdzīgs scenārijs kā man? (visticamāk arī liecinieki nebūs ar mums mūsu fotosesijas laikā un ar kāzu auto brauks pats līgavainis) 

Varbūt ir kāds padoms, ka tomēr nevajadzētu tā darīt un kautkādi + un - tādam scenārijam :)

Paldies jau iepriekš par atbildēm, 
Krista 

3 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
eifeleprecos 07.03.18. 21:58 | Kāzu datums: 18.08.2018

Mums ir līdzīgi.
Viss sāksies ar gatavošanos, pucēšanos sākot no pulkstens 12 ar fotogrāfa un videocilvēka klātbūtni. Mana vizāžiste/friziere teica, ka nesteidzoties un akurāti visu darot, process prasa apmērām 2,5h (30min rezerve)
Pēc tam pauzīte, iespējams pāris foto, gan aksesuāriem, gan mums, tikko kā svaigi saposušies.

Plkst.16 ceremonija (ierodamies laicīgi) dzimtsarakstā- tur viss norit 50min.

Tagad diskutējam vai kaut kur doties ar viesiem kopā vai arī mēs ar lieciniekiem dodamies fotosesijā, bet viesi uz viesu namu, kur tos sagaida vakara vadītājs un tos izklaidē.
Viesu nams it kā no plkst.18, bet noteikti, ka var kadas minutes atrak. Vispar dzimtsaraksts no viesu nama ir 10-15min braucienā.

Gribētos izdomāt tomēr kaut kur ar viesiem aizbraukt vai aiziet un kaut uzsaukt pirmo tostu. Lai nesanak, ka viesi no sēdēšanas zagsā brauc pa taisno uz viesu namu. 

Mums viss norisinās Valmierā. Kompakta pilsēta. Pati nāku no turienes, bet jau gadus desmit esmu rīdziniece un turp tik ciemos aizbraucu, ka esmu piemirsusi visādas skaistas vietas un nostūrīšus tajā pilsētā. 
Bija ideja par mīlestības rituālu vienā saimniecībā, bet pagaidām kāds jau rezervējis to datumu. 

jāģenerē vēl idejas :)

Kotibe 26.01.18. 14:07

Mums līdzīgs scenārijs būs
Cikos jūs pie galdiem? nesanāks ļoti vēlu?

E
Ehz_forshaa 30.10.17. 23:51

Es Jums ieteiktu skaistu fotosesiju uztaisīt pirms ceremonijas :) nesteidzoties ;)
Arī pēc ceremonijas varat, jo bieži vien vadītājs prasa, lai jaunie atbrauc vismaz stundu vēlāk, bet tur jau tīri simboliski. Droši varat uzrakstīt pm