FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
laura.saulite
04.09.18. 08:46
Kāzu datums: 24.08.2018
Sveikas visas mīļās augusta līgviņas, tagad varu apsveikt visas. :* 
Diena bija satriecoša, ne galvas sāpes, ne karstums +32 grādi, ne sliktā dūša, nekas netraucēja man šo dienu izbaudīt. Manuprāt, viss izdevās lieliski, skaisti un sirsnīgi, vēl tagad dzirdam labas atsauksmes, ka ballīte ir bijusi vareni jaura. :) 
Mazliet pārņem tukšuma sajūta, tik ilgi gatavojāmies, bet tagad viss. Esmu sapratusi, ka organizēt šādus pasākumus man ir iekšās, man tik ļoti patīk to darīt. Noorganizēju savai māsai kāzas, tagad pati sev, saprotu, ka tas pt varētu būt mans sirds darbs. :D Tik ļoti gribētos vēlreiz šo dienu, tas bija tik skaisti. Bet nekas, tagad varēsim svinēt kāzu gada dienas ar lielām ballītēm. :D
eifeleprecos
31.08.18. 15:58
Kāzu datums: 18.08.2018
Par mūsu kāzu svinībām ir pzitīvas atsauksmes. Ģimene, radi un draugi ļoti augsti novērtēja mūsu radošumu un ieguldīto darbu. 
Priecājās, ka spējām radīt feinas kāzas bez visām ierastajām aktivitātēm. Vienīgais, kas bija, tā bija tradicionālā kūkas sagriešana. :)
laurensija2018
30.08.18. 10:17
Sveikas, mums arī viss jau pagājis, esam tagad sieva un vīrs, bija jaukas un sirsnīgas, daudz komplimentus dabūjām par apģērbiem, par lielo darbu iegūldīto visu smalki pārdomājot, un kad ir kas novērtē to visu tad ir vieglāk pārdzīvot tās negulētās naktis un pirms kāzu stresiņu ir liels gandarījums.
muzikanti bija ok
fotogrāfs ok
video montiers ok
vakara vadītāja super
bet ēdinātājos biju iegrābusies, ar visām labājām atsauksēm ko lasīju
mums bija 80 viesu un izmaksas bija 7000 eiro
Lauricija
23.08.18. 14:23
Kāzu datums: 08.09.2018
Kotibe -

Es pilniba speju Tevi saprast. Ta nenovertibas sajuta manuprat ir tapec, ka teoretiski Tu balli taisi sev, bet praktiski sanak ka viss ir viesiem. Viss ir par to, ko vinji edis, ko redzes, ka bus - un tikai maza, loti personiga dala ir par sajutam un procesu.
Tomer atceros, ka citu kaazaas - tiek piemirsts, ka paaris ir centies viesiem. Viegli piesieties par to, kas nepatik, lai gan gruti aizdomaties, cik daudz ir darits, lai butu labi.
Par to - ka tik daudz naudas neteretu - es ari dzirdu. Ne tikai no draudzenem, bet ari no ligavainja teeva, kas doma, ka ta varetu but jau laba dala maksas par maaju...vai celojums apkart zemeslodei. No otras puses, maaju mes varesim pirkt lidz muza galam - bet sho dienu izdzivot tikai vienreiz. Tapec - nepardzivo par citu domam - atceries, cik skaista Tev bija diena, un ka sirdsapzinja - viesu sakara ir tiraka par kaazu kleitu :D
Kotibe
23.08.18. 11:20
Meitenes, tām, kurām lielā diena jau aiz muguras, gribēju parunāt... nav tāds mazliet rūgtums, mazliet .. es pat nezinu... nenovērtētības sajūta? Man šķiet, ka mūsu diena izdevās ļoti skaista, izdevās viss, kas plānots, bet.. neesmu saņēmusi tās pozitīvās atsauksmes no viesiem. Daži cilvēki pienāca, bija sajūsmā, palielīja, un tas tik patīkami... Bet no vairākiem tiešām tuviem cilvēkiem esmu saņēmusi tikai - viss bija labi! un - nebija, kur piesieties... nu, kas tas par komentāru?... gribās jau dzirdēt to labo, tos sīkumus, ko pamanīja, kas tieši patika... kaut kāds tiešām tāds rūgtums mazliet sirdī, ka ir palikusi nenovērtēta darba sajūta :( līgavainis mierina, ka pašiem tuvākajiem jau grūti novērtēt, kā viss notika, jo bija paši daudz iesaistīti.. un ka citiem viesiem mūsu kāzas jau nav nekas tāds un tāds gadsimta notikums kā mums pašiem... :) turklāt no dažām neprecētām draudzenēm esmu saņēmusi komentārus par to,ka tādu naudu jau nu viņas savām kāzām netērētu... nezinu - skaudiba, vai?...
Ehh, gribējās mazliet sirdi pakratīt... :D jo šobrīd tiešām pat asara nobirst, ka no sirds centāmies, domājām par viesiem, lai viss skaisti... pašiem šķiet, ka tā jau arī bija, bet to pozitīvo atsauksmi tā arī nesaņēmām... 
laura.saulite
22.08.18. 15:37
Kāzu datums: 24.08.2018
Sveikas!
Man pēdējo dienu uztraukumi, Kopš pagājušās piektdienas esam skriešanā, neticu, ka palicis tikai 1,5 diena līdz lielajam Jā vārdam. Stresiņš, stresiņš, bet tāds patīkams, un protams ļoti liels nogurums, jo katru vakaru aizeju gulēt pēc 00:00, visu laiku kaut ko taisu, daru, braucu, meklēju, printēju. Es ļoti nevaru sagaidīt!!
Mīļās, kas jau sievas kārtā! Bučas Jums sveicu ar šo skaisto notikumu Jūs! Rūgts!
Mums diemžēl ir ļoti daudz viesi un mums izmaksā tas viss dārgāk nekā plānojām :/ 
dižkleita
21.08.18. 19:51
Kāzu datums: 18.12.2017
He, nu jau kā sieva šeit rakstu arī es! Mūsu diena bija tik ļoti fantastiska, ka vēl aizvien esam tajās emocijās. Prieks, ka atmetu visus uztraukumus un baudīju visu, kas vien bija plānā. Pat viesi teica, ka tik jautrās un foršās kāzās nekad nav bijuši, arī mūziķis tā teica, un tas, manuprāt, ir labs rādītājs :) mums bija vienkārši fantastiski vedēji, kas izdarīja vienkārši nenormālu darbu. Arī deja galu galā izdevās skaista, mums pat jautāja, vai gājām kursos :D eh, tām, kurām kāzas vēl priekšā-baudiet, baudiet, baudiet!! :) un jā, mums arī tadas līdz 5000 eur kāzas ;)
eifeleprecos
21.08.18. 19:12
Mūsu skaistā diena nu arī jau ir garām. Bija tik fantastiski, ka pietrūkst! Rezumē - mūsu kāzas iekļāvās piecos tūkstošos (5000€)! 
eifeleprecos
21.08.18. 19:10
Katiens var pasūtīt, lai uzšuj pēc nepieciešamā izmēra https://simpleplus.lv/par-mums/
katiens
18.08.18. 02:48
Kāzu datums: 04.08.2018
Aizmirsu piebilst, ka mūsu ģimenes izvēlētais kāzu vīns bija sarūpēts arī mūsu vecākiem. To vedēji viņiem pasniedza mičošanas laikā.

Jautājums: Kur Rīgā var iegādāties lielus maisus, kurā var uzglabāt lielo kāzu kleitu? Es sapratu, ka veikalu čehols man ir krietni par mazu. 
katiens
18.08.18. 02:46
Kopumā kāzu diena pagāja ļoti ātri, bija, protams, klasiskā kavēšanās it visur, kā arī asumiņi viesu starpā, jo, ja ir alkohols, tad, protams, ir arī sekas. Un es vēl varu silti ieteikt - neaiciniet kāzās viesus, kuri dzērumā paliek kā idioti. Tas nekas, ka viņi ir tuvi cilvēki, bet, ja neprot uzvesties un sevi kontrolēt, tad labāk nevajag. Es šo kļūdu pieļāvu, kā rezultātā manas kāzas pabojāja divi tuvi radinieki, kuri pašlaik ir izslēgti no mana dzimtas koka+totāls ignore.

Tāpat varu ieteikt atvēlēt laiku aktivitātēm ar rezervi. Tai pašai fotosesijai, jo skaisto mirkļu iemūžināšana nav iespējama pāris minūtēs, tāpēc labāk visu dienas scenāriju/plānu taisiet ar laika rezervi. Mēs kavējām savu ierašanos viesu namā 1 h un 30 min (jopcik).

Te nu mans skaistās dienas mazs izklāsts:

Pucēšanās man bija viesu namā no pulksten 10 līdz vismaz 12 ierēķināta. Pati cēlos ap septiņiem, jo manā istabā (es kāzu nakti gulēju viena pati) pucējās māsas, mammas un vedējmāte (viņas visas tur krāsoja, veidoja matus). Es tikmēr pārcēlos citā istabā pasnaust, bet nu dižā snauda man nesanāca, jo piezagās mini stress (visvairāk stresoju par runu savam vīram, ko teikšu ceremonijas laikā, jo nezināju to tik labi no galvas) + man vēl bija kūka jāizdekorē (jā, es biju tā trakā līgava, kas bija izcepusi alternatīvu kūku kāzu kūkai, jo ne visi viesi mīl biskvītenes). Tad es vēl sapildīju visu salātus groziņos, lai manām pucētājām, fotogrāfiem un video čalim būtu kāds ēdiens brokastīs (es vēl biju pāris eklērus salikusi un vēja kūkas, kā arī ķiršus un mellenes), kā arī iegāju dušā un izžāvēju matus, lai esmu totāli gatava uzreiz pucēties.

Sapucēja mani ļoti raiti, fonā biju uzlikusi savu pus 2 iepriekšējā naktī izveidoto mīlas pilno plejlisti. Visus apģērbus, apavus un aksesuārus jau biju iepriekšējā naktī sakārtojusi un vajadzīgo izgludinājusi. Tāpat istabā biju salikusi krāsu toņos atbilstošus ziedus (man mamma atveda iepriekšējā dienā no sava dārza), saliku uz galdiņa smaržas, kāzu avīzi, "Līgavām" plānotāju un kāzu ielūgumus. Tā teikt - piedomāju par fonu un lietām, ko parasti iemūžina fotogrāfijās un video, kad pucē līgavas un līgavaiņus. Teicu, lai foto un video čaļi ņem un visu kārto pa savam. Pucēšanās man nekavējās, mamma man vilka kleitu un palīdzēja kurpes uzvilkt. Tad gan es sāku raudāt ka traks, aizķēra pa emocionālo. 

Tad jau arī es beidzot dabūju līgavas pušķi (man nebija ne jausmas, ko sagaidīt, jo biju aizsūtījusi vairākus variantus), bet kopumā bija ok, man patika. Tad jau klasika... kāpšana kāzu auto ar vedējmāti un došanās uz ceremonijas vietu (mums bija Volkswagen ķiršu krāsas busiņš). Tad sekoja šaize. Zvana vedējmātei līgavainis (mans vīrs) un prasa, kur ir ziedi vecākiem, kurus dos kā pateicību ceremonijas laikā. Izrādās, ka floriste tos nebija sataisījusi. Nu neko, es, protams, jau paliku pūķī un nikna, bet situāciju nekādīgi nevarēja izlabot, jo bijām jau krietnu gabalu prom no pilsētas (nevarējām pat parastā ziedu veikalā ieskriet un nopirkt). Vienojāmies, ka tad būs vienkārši apskāvieni un bučas.

Pie ceremonijas vietas sagaidīja mans tētis (līgavainis tikmēr mani gaidīja pie "altārīša" - mēs precējāmies brīvā dabā). Gājām abi solītī, šis tik vislaik man saka, lai es neuztraucos. Un tad tālāk kā jau klasikā - skan dzīvā mūzika (mums bija grupa), dzimtsarakstu nodaļas vadītājas runas un atkal dziesmas, bet es tik raudu un raudu (šķiet, ka kāzās izraudāju visu gada normu). Un vedējmāte man tik dod vislaik salvetes bimbas savaldīšanai. Un tad sekoja runa. Izrādās, ka mūsu runas ar vīru bija pārsteidzoši līdzīgas (solījumi, kaut kas jauks, ko gribējām viens otram pateikt). Un es atkal raudāju, jo tas bija tik emocionāli un skaisti. Pat savu runu bez raudāšanas nevarēju norunāt. Tad jau baltā zelta gredzeni (mums bija ielikti stikla lādē, kas piebērta ar mellenēm), skūpsti, bučas un esam salaulāti.

Tālāk jau klasika - šampji vaļā, salejam, tad visi nāca pie mums pa vienam/pāriem/ģimenēm, saskandināja un, ja gribēja, tad ko labu pateica (neliela atkāpe - mēs viesiem lūdzām nedāvināt ziedus, bet grāmatas (tās un dāvanas, protams, visi nolika viesu namā), tāpēc saskandināšanas process bija ziedu došanas vietā. Protams, mēs jau rēķinājāmies, ka būs ļaudis, kas dos ziedus tāpat (tā arī bija).  Tad visi uzkoda gardumus un sāļos, kā arī cienājās ar augļiem, bet pa to laiku paralēli sākās turpat netālu fočēšanās ar visiem viesiem (kopbilde), kā arī atsevišķās (ģimenes, draugi, radinieki utt.). Vedēji izsludināja arī konkursu "kāzu aculiecinieks", kurā viesi var dokumentēt kadrus dažādās kategorijās (smieklīgākais, mīlas pilnākais utt.).  Beigās tas viss tika sūtīts uz vedēja numuru, apkopots, bet otrajā dienā parādīts (mēs ar viesiem otrajā dienā pamatīgi izsmējāmies) + balvas sadevām. Tālāk mēs viesus atstājām pašplūsmā (vedēji mudināja izstaigāt ceremonijas vietu un ierasties viesu namā tikai no pulksten 17.30 vai 18. Atkāpe -  mums bija paredzēts, ka ierodamies 19. Patiesībā sanāca, ka bijām 20.30). Mūsu tuvākie novāca ceremonijas vietas dekorācijas un kā pirmie devās uz viesu namu, jo katram bija dots savs uzdevums ar atbildību (atbildīgais par mūziķiem, par komunikāciju ar vakara vadītāju, par alko, par ziedu salikšanu vāzēs, par aplokšņu paņemšanu vēlāk no galdiem utt). Tikmēr mēs ar vedējiem kopā ceremonijas vietā sākām procesu, ko sauc par septiņu tiltu staigāšanu/pāriešanu. Tas pat bija ļoti jauki, jo to mēs darījām tikai četratā+foto un video. Nebija tās lielās gūzmas+pie reizes turpat bija arī fotosesija, kura ievilkās. Šeit arī izmēģinājām mūsu kāzu deju. 

Tālāk vedēji mums bija sagādājuši pārsteigumu - devāmies uz mājas vīna darītavu, kur izvēlējāmies savu ģimenes vīnu, kuru baudīsim 1. kāzu gadadienā. Tā mēs tur bišķiņ apreibām, bet tālāk devāmies uz pilsētas centru, kur mūs sagaidīja nākamie uzdevumi - pūķa palaišana, nākamais mini tilts. Vedēji mums arī uzdāvināja grāmatas, kuras mums bērnībā ļoti patika (tur šie konsultējās ar vecākiem). Es tiku pie "Cepu, cepu, kukulīti", bet vīrs pie "Pifa piedzīvojumiem". Pilsētā mums arī vieni kafejnīcas/krodziņa pārstāvji fiksi sataisīja kāzu vārtus, jo iežogoja mūsu auto. Bet mēs par visu bijām parūpējušies - bija piknika pītais groziņš, kurā bija šmiga ar piesietām krāsainām lentām. Kuru izvilks - tā šmiga būs (tur visādus pigoru dzērienus salikām). Tālāk devāmies uz nākamo tiltu, kuru šķērsojām, bet tad jau fotosesija ziedošā pļavā un esam kāzu svinību vietā (aka viesu nams). 

Ko darīja mūsu viesi šajā laikā? Viņi devās uz viesu namu, iekārtojās istabiņās, nolika dāvaniņas uz dāvanu galda, tur arī blakus bija uzkodu galds ar bolēm, bezalkoholisko mohito un citiem dzērieniem. Tad vēl viņi aizpildīja mūsu viesu grāmatu (mums bija atmiņu klades stilā ar jau sagatavotiem jautājumiem), fočējās ar polaroid, jo tā bilde bija jāielīmē viesu grāmatā. Tad vedēji bija sagatavojuši vēl vienu viesu grāmatu jeb koka plāksni, kur visiem jāuzraksta vārdi. Tāpat viesi vēl varēja doties braucienos ar laivu vai ūdens velosipēdu. Izrādās, ka viņi vēl visi pa to laiku dziedājuši dziesmas ar mūsu mūziķiem un mācījušies īpašos pantiņus.

Lai gan sākotnēji bija domāts, ka ierodamies ar laivu pāri ezeram - šis plāns izgāzās, jo māsa ar savu draugu, kuriem bija uzticēts nogādāt mūsu izpušķoto laivu līdz vietai, kurā mēs iekāpsim, uzsēdās uz sēkļa (ūdens daudzums nebija pietiekams kanālā), tad mēs vienkārši piebraucām ar busiņu. Tur mūs sagaidīja vēl vieni kāzu vārti, ko draugi bija sarūpējuši - nācās dejot mūsu iecienītu tautu deju. Tālāk jau visu vadībā pārņēma superīgā vakara vadītāja, kura mūs sagaidīja ar dziesmām (tandēmā ar mūziķiem). Tad sekoja vēl viena šaize, jo nebija uz galda salikts vīns (bija tikai karafēs stiprie dzērieni). Šo ķibeli ātri vien izlaboja māsas draugs, vīra māsa un vedējs, kuri nesās uz pagrabu pēc vīna pirmajam tostam (vēl viena atkāpe - mēs negribējām pudeles uz galda, bet to visu pārlējām karafēs vai caurspīdīgās pudelēs). 

Bija vēl viens kaunpilns ups, jo izrādās, ka es nebiju aiztaisījusi labierīcību franču balkona durvis (aiz mūsu jaunlaulāto galda bija stikla siena, kurā bija redzama māja. Mājas sānā varēja redzēt tieši mūsu istabiņas logus un franču tipa balkoniņus. Tur rēgojās pods). Šo misēkli mūsu viesi uztvēra kā joku, bet es jums toč silti iesaku paskatīties, kas allaž ir  jaunlaulāto galda aizmugurē (kāds fons), lai nesanāk tā, ka jums aizmugurē rēgojas pods. 

Tālāk jau emocionālas runas (mēs neko neteicām vecākiem, bet mūsu rakstīto par tuvajiem cilvēkiem nolasīja vadītāja). No runām bija tikai vecāku runas un viens viesis uzņēmās iniciatīvu (viņa runa tālāk veda vienkārši uz aktivitāti). Pirms kāzu dejas uzvilku ērtākus apavus, kā arī uzspraudu šlēpi un nostiprināju ap roku trīs vietās plīvuru (ar matu gumijām). Deju nodejojām tik labi, cik vien varējām, jo neko nesajaucām (mums bija iestudēta deja - bačata). Tad jau viss aiziet klasikā - dejas, dziesmas un mičošana klāt. 

Mičošanā visiem viesiem bija lāpas (vai uz ģimeni/pāri viena). Mums nācās nedaudz uzgaidīt, kad viņi visi sastājas, bet tad tikai doties laukā. Pirms tam sākās vēl viena šaize, jo viesu nama floristi nebija sagatavojuši līgavas pušķa alternatīvu. Man, protams, stress, dusmiņa, bet atrisinājām situāciju, jo izņēmām no vienas vāzes (kurā bija floristu liktie ziedi) pušķi. Tas, protams, nebija sasiets, tāpēc es kātu aptinu ar matu gumiju (praktiskais latvietis, he). Kad ķibeli atrisinājām, tad devāmies ar lukturīšiem laukā no viesu nama. Omg, cik tas bija skaisti. Mūziķi akustiski spēlēja spogulīt, spogulīt (mēs to nebijām prasījuši), mēs gājām pa izgaismotu lāpu aleju, bet aiz mums gāja mūsu vecāki. Tā kā es visu kāzu dienas laiku raudāju, tad arī mičošana pusnaktī nebija izņēmums, bet šoreiz vien šaize bija tā, ka man nebija salvešu pa rokai, tāpēc mans vīrs man slaucīja asariņas. Mičošanu vadīja kāzu vadītāja. Pats rituāls notika ezera malā, mežā. Mēs iepriekšējā vakarā bijām tur sastiepuši lampiņu virtenes un krēslu ar atzveltni. Savukārt vedēji bija salikuši burciņās sveces. Izskatījās maģiski. Viesi dziedāja līgodama upe nesa, bet es tikai raudu un raudu. Mičošanas laikā es savu plīvuru nodevu glabāšanai mammai, bet līgavainis savu piespraudi savai mammai atdeva glabāt. Tālāk sekoja uzņemšana jaunajās ģimenēs - vīramāte man uzlika mirdzošu kroni, bet mani vecāki iedeva līgavainim portfeli (portfelis oriģināli bija līgavaiņa tēva, kurš, kā izrādās, tajā bija salicis iekšā celtniecības instrumentus un potenciālo mūsu mājas skici uzzīmējis. Portfelis bija aizslēgts, tāpēc saturu redzējām tikai pēc kāzām, bet tā skice bija aizkustinoša līdz sirds dziļumiem). Tālāk sekoja pūriņa izdalīšana un mūsu pateicības runa visiem viesiem un individuālajiem mīļajiem cilvēkiem. Dāvaniņas bija saliktas manas mammas pūra lādē (vai nav  jauki, ka pūra lāde no paaudzes paaudzē). Dāvanas vedējiem, vecākiem - 100 eiro dāvanu karte spa kompleksā muižā (kopā 300 eiro). Māsām, pusmāsām - fotorāmītis ar bērnības bildi, kur es vai līgavainis maziņi ar savu māsu. Dāvana krustmātei - fotorāmītis, kurā man ir bērnības svētki, bet viņa mani šūpina +kristāla vāze. Omītēm un opīšiem dāvanas nav, jo viņi manas kāzas vēro no mākoņu maliņām. Tālāk jau jauno iecelšana sekoja - mēs izvēlējāmies savus vedējus. Es uzliku savas vecmeitu ballītes plīvuru, nodevu mini pannu, bet vīrs vedējam iedeva āmuru. Tad jau sekoja fake līgavas pušķa mešana un kājas lentas mešana. Lai saprastu, kurš ir neprecētais - kāzu vadītāja izsauca cilvēkus + par viņiem tika nolasīts tas, ko mēs par viņiem domājam (mēs iepriekš jau bijām sarakstījuši, piegājām visam ar humoru). Kāzu pušķi un līgavas kājas lentu noķēra pāris, kas bija diezgan rēcīgi, jo tā meiča stāvēja pašā tālākajā stūrī. Pušķis viņai ielidoja burtiski klēpī (tā man vismaz visi saka, ka tas izskatījies episki).

Pēcāk ar lustīgu dziesmu visi gājām uz viesu namu, kur sekoja kūkas griešana. Te nu bija vēl viens misēklis, jo izrādījās, ka man visa kūka jāgriež viesiem (es biju domājusi, ka pārējo viesiem sadalīs oficiantes, bet paši vainīgi, ka nenokomunicējām). Visi slavēja, ka tā ir gardākā kūka, kas jebkad ēsta (pačukstēšu - sarkanais velvets ar svaigā siera krēma pildījumu). Tad jau tālāk dejas līdz rīta gaismai. Aizgājām gulēt abi pirms kādiem pieciem (tusējos ar visu savu milzu kleitu). Citi mūsu viesi vien ap deviņiem rītā aizgājuši čučēt.

Tad ap 10tiem rītā bija paredzēta modināšana, bet viesi mūs pārsteidza ar to, ka ieradās 9:40. Viņi istabiņās nenāca, bet gaidīja pie logiem (mēs otrajā stāvā bijām). Dziedāja mums dziesmas kopā ar mūziķiem (mūziķi mums bija abas dienas), bet nepacietīgākie viesi pa mūsu balkonu sāka mest čiekurus, jo mēs nevarējām izpindzelēties. Lejā sekoja rīta rosme jeb dancis pie "Kur tu teci, kur tu teci, gailīti mans". Tad visi devāmies uz viesu namu,, kur bija atkal saklāts smuki galds, gaidīja kūpoša soļanka, kā arī dažādas aktivitātes. Šajā dienā bija dažādas spēles, kur viesi varēja minēt par mums info, saņēma par to bonuspunktus jeb valriekstus, bija vedēju runa, kāzu aculiecinieka bilžu apskate, video iemūžināts sveiciens mūsu nākotnes bebikiem, kā arī balviņas aktīvākajiem viesiem (galvenā balva bija escape room ar mums), kā arī visi viesi ieguva kāzu avīzi. Ja viesi jutās pārāk saguruši, tad tie varēja izbraukt ar ūdensvelosipēdu, laivu vai doties pirtī (pirtī gribētāju nebija, tāpēc nekurināja, jo nav īsti vērts 2 cilvēku dēļ). Tusējāmies ar viesiem līdz kādiem četriem, pieciem, tad krāmējām visu nost, devām līdzi viesiem kūkas, gaļas, kā arī ziedu oāzes, jo paši nākamajā dienā braucām ceļojumā. Savukārt mūziķiem, viesu namam, floristēm (ēdinātāji jau bija prom), devām vīra tēta paštaisīto vīnu un paša grebtās karotes.

Kaut kā tā mums tā diena pagāja. Jau pirmdien no rīta devāmies kāzu ceļojumā uz nedēļu. 
katiens
18.08.18. 01:14
Čau, dāmas!

Sveiciens tām, kuras jau ir sievas kārtā, kā arī tām, kurām lielais notikums vēl priekšā! Jāteic, ka laiks paskrēja vēja spārniem, pat ļoti skumji, ka skaistā diena tik ātri ir pagājusi.

Man pat šķiet, ka mani un manu vīru ir piemeklējusi pēckāzu depresija un skumīgais, jo abi gandrīz divus gadus visu organizējām paši (nebija mums nekādu aģentūru vai kāzu organizatoru), bet nu tas viss ir beidzies. Vismaz jauki, ka ir jau pirmās kāzu bildes no viena fotogrāfa, tad var nedaudz gremdēties atmiņās.

Kate K.
16.08.18. 14:19
Kāzu datums: 08.08.2018
Mūs mičoja folkloras kopa un godīgi sakot,es beidzot,beidzot saskatīju jēgu šim rituālam. Tas bija kas spēcīgs:)
Un pēc mūsu senču tradīcijām mičoja tikai meiteni,vīrieti nē.
Kate K.
16.08.18. 14:18
Ja ir laiks,uztaisi vienkarsu vainadzinu no mētrām,vai ko tādu,ko uzlikt galvaa mičojamajai meitenei.
Puisim var dot piespraudi,pīpi,cepuri kādu foršu uzlikt.
dižkleita
16.08.18. 10:01
Jana.precos - savulaik, kad mūs “kronēja” par jauno pāri, viņiem bija sagatavota pilnīgi cita matu sprādze un krūšu piespraude puisim :)
šodien precizējām pēdējos sīkumus gan ar mācītāju, gan floristi. Šovakar jāizrotā gredzenu kastīte, rīt viesu nama un baznīcas rotāšana, un tad jau tā lielā, svarīgā diena :) šis vakars arī jāpavada intensīvā dejas mēģinājuma atmosfērā :D
jana.precos
15.08.18. 16:23
Meitenes  palīdziet ar padomu,es vēlos iecelt mičošanā jauno pāri, savus tuvus draugus kuri vēl nav precējušies, bet ko lai viņiem pasniedz? Savu matu rotu negribu dot, jo bus no dzivajiem ziediem,  mazums kā ņems ārā man no matiem vēl izjuks visa frizūra, ko varētu vīrietim pasniegt?
Kate K.
15.08.18. 12:45
Mums arii nebija,vnk dejojaam un izbaudiijaam:)
eifeleprecos
14.08.18. 23:27
Līdz kāzām 3 dienas. Kāzu dejas principā īsti nav....
Gigi.l
14.08.18. 15:02
Kāzu datums: 17.08.2018
Sveikas meitenes. Prieks par jums visam. Apsveicu tas meitenes kuras jau precejusas. Mums bus sarakstisanas dzimtsarakstu nodala, ar lieciniekiem ta teikt pa kluso. Apdzerbs ligavainim un man sagadats. Gredzenus pagasnedel nopirkam. Pedejie pirkumi ari sagadati apavi man un ligavainim.
dižkleita
13.08.18. 12:45
Jā, vecmeitu ballīte garām, bija forši, baļļuks gan izvērtās daudz garāks, kā sākotnēji domāts :D
Līdz lielajai dienai pavisam maz, bet esmu beidzot atslābusi un ļaujos visam, kas notiek, uztveru visu tā pozitīvi! No šampja dzeršanas gan kāzās neatteikšos, saprātīgos daudzumos, protams, bet tāpat- svinēšu un baudīšu visu, kas notiek! :))