FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
Kotibe
20.03.18. 21:13
Meitenes, tām, kurām pasākums bez nakšņošanas, kā un kurā brīdī Jūs ar jauno vīru plānojat pamest svinības? 
Di- Dī
21.03.18. 08:50
Kāzu datums: 18.08.2018
Sveikas :) Kādas aktivitātes jums plānojas viesiem tajā periodā, kamēr jaunais paris brauks īpašajā fotosesijā? Gribam kaut ko īpašu, bet nav ideju :(
laura.saulite
21.03.18. 10:11
Kāzu datums: 24.08.2018
Man draudzene, kad tikko kā uzzināja, ka esam saderinājušies, pirmais ko viņa pateica - Es rīkoju vecmeitu ballīti! :D Nevis apsveicu vai kā, bet vecmeitu ballīte. :D Es nezinu, kas būs, kā būs, to visu rīko meitenes un priecāšos par visu, ko viņas būs sarīkojušas man. :) Man draudzne teica, ka vēlēsies ar mani vēl dažas nianses izrunāt pirms tiekās ar citām meitenēm, lai visas respektētu, to ko es noteikti nevēlos. :)
Noteikti negribu, neko ekstrēmu, pārdot citiem kkādas mantas, kā arī man ir liels NĒ vecrīgai. 

Di- Dī, mums pagaidām ir izdomāts, ka būs kāda fotoorjentēšanās spēle vai kāds cita veida spēle ar selfijiem vai ko tamlīdzīgu. Kad viesi ieradīsies viesu namā, mums būs foto būda, kur viesi varēs fotogrāfēties, vienu ekspemplāru atstās mums, ielīmējot viesu grāmatā un otrs paliek viņiem. Tiem kam būs bērni līdzi, tur būs liels spēļu laukums, tā kā bērniem arī būs ko darīt :) Cerams ka viņiem būs interesanti līdz brīdim, kamēr mēs atbrauksim. 
Kotibe
21.03.18. 14:43
Mums no izklaidēm viesiem būs pikniks (ceps jēru uz ugunskura), būs ekskursija pa muižu.
laurensija2018
23.03.18. 20:16
vecmeitu ballīte laikam top, jo vedējmāte jau pajautāja manu draudzeņu tel.nr
Ceru, ka vedējmāte neliks laisties uz Rīgu.......
laurensija2018
23.03.18. 20:18
mums tikko šovakar noslēdzās laulību mācības pie priestera
tagad mums tikai vairs jāaiznes iesniegums un tad 17.augustā uz grēksūdzi
Ehz_forshaa
24.03.18. 10:14
laurensija2018 es atceros savu un manu draudzeņu vecmeitu ballītes... pirms katras līgavai tika noprasīts, ko noteikti negribētu - un mums visām principā doma sakrita - nekāda Vecrīga, nekāda tirgošanās, nekādas krāniņkūkas utt.
eifeleprecos
24.03.18. 11:52
Kādu torti parasti izvēlas kāzām? Domāju pildījums utt. Es pati jau gadus 20 neēdu tortes un kūkss, tadel tumša bilde par to.
Ehz_forshaa
24.03.18. 15:18
eifeleprecos
Mēs izvēlējāmies medus kūku, jo tā praktiski ir vienīgā, kas garšo vīram. Man gan garšo ļoti, gan šķiet, izskatās super, ņēmām naked variantu, ka varēja skaisti redzēt kārtas.
Bet tā - var izvēlēties da jebko, kas patīk garšo, ļoti daudzi konditori piedāvā pirms tam degustāciju + protams arī cena. 
Ja pasaka kāzu torte, cena ir uzreiz lielāka, jo domā, ka būs mastika, sarežģīts dekorējums. Mums, kaut arī bija kāzu torte, cena bija klasiskā, jo negribējām neko pārspīlētu, bet vnk gardu medustorti dekorētu ar zemenēm. Bijām ļoti priecīgi par gala rezultātu un garša bija vnk bomba, torte pusnaktī vnk pazuda :D
Kate K.
25.03.18. 10:06
Kāzu datums: 08.08.2018
Jeeeei,vakardien iegādāju savu kleitu:))
laura.saulite
26.03.18. 08:40
eifeleprecos, Mums būs šokolādes ķiršu kūka, naked stilā un dekorēta ar ogām.
Bet es varu teikt, ka cena ir vienkārši kosmosā. Mums ir nepieciešama kūka 80 cilvēkiem, ja mēs ņemtu pēc tā kā mums vajag uz cilvēku, tad mums vajadzētu 12kg un cena būtu vēl lielāka, bet mēs paņēmām 9 kg, kūka ļoti salda un griezīsim mazākos gabalos. 
Bet jā, man bija ļoti grūti atrast 1. kas man piegādās un 2. par sakarīgu cenu. 
Cena atkrita, atradu, kas piegādās uz 23:00 :/
spozasaule
26.03.18. 09:51
Kāzu datums: 30.08.2018
Meitenes, kā jūs saņēmāties uz īstās kleitas pirkšanu? Es esmu atradusi kleitu, bet nevaru saņemties nopirkt, jo bail, ka pēc nopirkšanas ieraudzīšu kaut ko labāku :D Varbūt jāaiziet uz vēl kādu salonu un jāsaprot, ka neko labāku nevaru atrast? Šis jautājums mani pēdējās dienās nomoka.
laura.saulite
26.03.18. 10:26
spozasaule, Es biju izstaigājusi ļoti daudz salonus un Ingrida Bridal bija mans pēdējais salons uz kuru es aizgāju, man kleita, ko izvēlējos uzreiz ļoti iepatikās un arī mammai un māsām bija pirmais wow. Pēc tam es pārskatīju bildes no iepriekšējiem saloniem, kuras kleitas man patika un šo kā man izskatās un tad es sapratu, ka ir īstā. :)
Es arī tagad šad tad paskatos kāzu kleitu katalogu, bet nav tādas kas man patiktu vairāk. Tā kā zinu, ka tā, ko esmu pasūtījusi ir īstā. + man patīk, ka kleitu šuj manam augumam, 6.aprīlī man ir pielaikošana un 20 aprīlī ir jābūt gatavai. :)
Elfa
26.03.18. 11:51
Tas gan pirms vairākām lapām, bet - paldies par atsauksmēm par teltīm. Pašlaik ir doma īrēt kādu nojumi, lai lietus laikā (bet visam augustam jābūt saulainam :D ) patvertos, tā jau telpas ir arī zem jumta, tikai tur varētu visiem nepietikt vietas.
Par torti arī sāku satraukties; varbūt ir kādi ieteikumi par konditoru Tukuma pusē?
Man nebūs baltās kleitas, tāpēc par šo mazāks satraukums. Lai gan tik un tā drīz jau jāsāk meklēt, ko uzvilkt.
Ingaciite
26.03.18. 14:49
Skatos 18.08.2018 datums iet uz URRĀ :) par to prieks, es ar šajā bariņā ;)  pa lielam savas kāzas +- esmu jau saplānojusi, atliek tikai tas kas atlicināms līdz ceremonijai ;) man gan ir vakara vadītājā, kas lielo noslēpumu atstās lielajai dienai, bet visas pārējās nianses jau pa lielam gatavas... Kad plānojat izsūtīt ielūgumus?
Ingaciite
26.03.18. 14:51
Par kleitu- esmu uzšuvusi savu kleitu pie izslavētās Ingas Ezergales, esmu ļoti apmierināta, pa starpai viņa ir ieguvusi diezzgan lielu popularitāti ar baltic wedding expo, domāju, ka tāda kleita ko uzšuvu nākamgad drošvien maksās pie viņas 3 x dārgāk, dēļ izslavētā vārda :)
Kate K.
26.03.18. 15:29
Es pirms tam izstaigaaju gandriz visus Avota ielas salonus un iegaajaam peedeeja,kuraa tad arii savu kleitu atradu. Ir taa,ka kleita ir loti skaista,bet es nevarejubizveeleeties starp to un velvienu,bet domaju,ka izveeleejos pareizo:)
Kate K.
26.03.18. 15:31
Aa un ieluugumi mums ir gatavi,jau pirmajiem esam iedevusi. Visu daraam laiciigi,taa kaa muusu kaazu diena ir darba diena.
principaa viss ir gatavs,gaidu,kad saaksies siltais laiks,lai varam aaraa taisit dekoraacijas,samekleet iisto mežu fotosesijai:)
Ingaciite
26.03.18. 16:03
Mēs šobrīd esam izsūtījuši tikai ziņu watsappā ''SAVE THE DATE'', ar tekstu, lai azņem datumu utt., ielūgumus plānoju sūtīt ap maiju vai jūniju
laura.saulite
26.03.18. 16:31
Mēs ar ielūgumus jau esam saņēmuši un esmu sajūsmā, negaidīju, ka būs tik skaisti un tie kas jau ir saņēmuši no mums, arī teica, ka laikam līdz šim skaistākais ielūgums, kas ir saņemts :)
Tagad mums priekšā ir trīs piesātinātas nedēļas, brauksim pie visiem radiem un draugiem, jau plānojam kad un ar kuriem vislabāk tikties.