FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
Jesy
16.03.18. 20:00
Kāzu datums: 02.06.2018
Meitenes, kuras pērk alkoholu jau tagad. Kur Jūs viņu uzglabājat?
Kotibe
16.03.18. 20:59
Jesy mēs vedam uz laukiem pie vecākiem, mājā :)
mēs arī neprecēsimies baznīcā, bet gan būs izbraukuma ceremonija
eifeleprecos
16.03.18. 22:07
Kāzu datums: 18.08.2018
Mums par alkaholu paeupējas mans tēvs. Tad aeī mājas pagrabā turēs līdz tai dienai.

ielūgumi gatavi - pēc iespējām tiek nogādāti katrai ģimenei personīgi. Vai ar pasta balodi uz pilsētām, kuras neesam plānojuši apmeklēt tuvākajā laikā. Līdz šim essm saņēmuši labas atsauksmes par ielūgumu izskatu un jautājumus, kas tik skaistus radījis.. te nu mulstu, jo principā tas viss ir mans dizains un ališa vāciņi :) forši, ka patīk. 

eifeleprecos
16.03.18. 22:07
Kādas izklaides viesiem jums plānotas vakara daļā?
Kotibe
17.03.18. 16:41
eifeleprecos mums būs polaroid fotoaparāts, viesu grāmata, fotostūrītis, saldumu galds. Par aktīvajām izklaidēm rūpēsies vakara vadītāji, tur nu man nav ne jausmas, kas mūs sagaida :D
eifeleprecos
17.03.18. 17:30
Es arī gribētu polaroid fotoaparatu, bet pagaidām nevaru saņemties iegādāties. Šķiet, ka tie krāsu kārtridži un papīrs maksā daudz. 
eifeleprecos
17.03.18. 17:34
Vai jums šampanieša glāzes būs kā īpašāk izceltas kā pārējiem? 

saskatījos pinterest un šodien tieši nopirku visu nepieciešamo, lai izskaistinātu mūsu glāzas. Ceru, ka sanaks tas, ko esam iecerējuši. 

fotostūrīti arī gribētu.
viesu grāmatai izvēlējāmies netipisko. Šķiet pat šeit kāda jau bija ieminējusies par to burciņas variantu. Tad nu saposīšu šo arī. Tik vien skaists papīrs jānogana
eifeleprecos
17.03.18. 17:35
Saldumu galds - tas ir kā? 
Kotibe
18.03.18. 16:12
saldumu galds - galds, uz kura skaisti būs izkārtoti dažādi saldumi ar atbilstošu noformējumu un tekstiem :)
Polaroid mums aizdos draudzene, jāpērk tik papīrs. Bet vispār viņus tagad daudz kur var iznomāt par nedārgām naudām! ;)

mēs šodien sākām dalīt ielūgumus, bet man panika, ka nesanāca tā, kā bija iecerēts :( uhh.. bēda.. it kā šodien atdevām 3.. apsveru pārējos pārtaisīt... lai cik stulbi tas nebūtu...
belly
18.03.18. 18:56
Kāzu datums: 25.08.2018
Es tik lasu un lasu, un kamēr saņemos pieiet pie kompja, lai arī ko uzrakstītu, aizmristu jau kādas tēmas tiek pārcilātas ;D

par pušķi - es metīšu savējo droši vien.

par mičošanu - mums būs, bet neliela. Vedēji par to padomās. Tā tīri simboliski. Kaut kādas speciālas kopas vai mičotājus galīgi negribam - mums nepatīk.

Par cereomijas laiku - vēl neesam pieteikuši, jo vēl nevaram izlemt, kur gribam ceremoniju. domas mainās - nevar saprast labāko variantu. Nākošās nedēļas laikā būs jātiek skaidrībā un tad uzreiz sūtīsim ielūgumus.

šodien bijām tikties ar dekorētāju - viņa bija priecīga par mūsu krāsu izvēli un ļoti labi saprata, ko gribam. Iepriekš nemaz nešaubījos par viņu, bet tagad, kad parunājām dzīvē visu ko, tad 100% zinu, ka esam izvēlējušies pareizi.

par polaroid - mums arī tāds būs. mums pašiem jau ir nopirkts divus gadus atpakaļ un izīrējm citiem. Tāpēc priekš sevis nav jāmeklē vairs, kur dabūt. :)
laura.saulite
19.03.18. 09:00
Kāzu datums: 24.08.2018
Mums ceremonija būs baznīcā. :) Lai gan līgavainis nav liels ticībnieks, viņš bija tas, kas pateica, ka precēsimies mūsu baznīcā, jo 2016 gadā gājām iesvētes kursus, lai varētu kļūt par krustvecākiem. 
Mums ir pavaicies, ka baznīca pati par sevi ir ļoti skaista un liekas dekorācijas tur mums nebūs vajadzīgas. 

Par alkoholu, mēs sāksim pirkt tagad pa drusciņai, jo mums ir nepieciešams diez gan daudz un glabāsim mēs laukos pie līgavaiņa mammas. 

Ielūgumiem man vajadzēja būt gataviem jau pagājušā nedēļā, bet būs šonedēļ. Es nevaru sagaidīt :)

laurensija2018
19.03.18. 12:43
sveikas šodienā.....
Glāzes un viesu grāmatu mums gatavo vedēji kā pārsteigumu apmēram un viņas būs savādākas kā citiem viesiem
Sākumā mums bija domāts saldumu galds, bet to domu atcēlām, jo uz galda uzliksim minimāli saldumu trauciņus un būs arī saldais un torte un tad vasarā to saldumu tik daudz arī negribas

laurensija2018
19.03.18. 12:45
Arī esmu iedomājusies par Poloroid fotoaparātu, tik neesmu painteresējusies par  to izmaksām, ja varat padalieties kāda, un arī kur var iegādāties...
laurensija2018
19.03.18. 12:48
Jesy viss alko tiek uzglabāts pagrabā, lai gan viss vēl nav nopirkts, jo ar vīra kungu (topošo) ir atšķirīgi viedokļi par alko markām
laurensija2018
19.03.18. 13:06
laura.saulīte mēs, lai savu budžetu taupītu atteicāmies no viesu nama, bet paņēmām kūltūra namu, kur ieekonomējām gandrīz 5reiz vairāk naudas
uzkodas un pirmais tosts mums nebūs pie pašas baznīcas pagalmā, bet gan kādi 50m tālāk parciņā kur jāpāriet pāri tiltiņam un tur ie skaista taciņa kas ved uz tādu skaistu placi kur arī būs pirmais tosts un uzkodas, to visu jau būs sanesuši mani palīgi un arī visu novāks mani palīgi (viesi ) kuriem tas būs uzticēts
laurensija2018
19.03.18. 13:08
Pika.sniega  kurā baznīcā laulāsieties? 
laurensija2018
19.03.18. 13:21
Elfa  telts, mmmm jā tur ir smacīgi, jan nav iespēja atvērt kādā brīdī  divas durvis, un to sutīgumu var izjust tad kad sāk dejot , kad nāk negaiss virsu( un ja līst lietus, troksni ir liels), kā arī otrajā dienā. Tas nav neizturami, bet jūtami .
Teltī vajadzēs grīdu, kas ir diezgan padārgs, jālīmeņo un jādomā ko klāt virsū uz dēļiem lai neķertos kājas.
apm, uz 100 cilvēkiem lai būtu galdiem vieta un dejošanai utt vajadzēstu apm 20*35 tāda telts izmaksā apm uz 800 nomajot
pika.sniega
20.03.18. 09:45
laurensija2018
Gramzdas luterāņu baznīcā :) 
SaivaEinars
20.03.18. 15:44
Kāzu datums: 03.08.2018
Es ļoti gribēju svinēt lielā baltā teltī, kur visur ir ziedi un griesti uztaisīti no ziediem- tad atcerējos, ka neesmu Anglijas karaliene un sapratu, ka tas ir ļooooti dārgi. Kā jau minēja- tikai telts ar grīdu jau uz viesiem 50 ir dārgi. Plus jādomā visi galdi, krēsli utt.... Otrs variants man bija kādā ļoti smukā lauku šķūnī, bet neatradu tādu kas man patiktu tuvumā.
Mēs lēnām pērkam alkoholu, bet tam ir viens mīnuss- tas izžūst jubilejās un nedēļas nogalēs :D :D :D

Par vecmeitu/vecpuišu ballīti kaut ko esiet domājušas? Man druškas laikam ļoti gaidīja šo brīdi - jau mēnesi atpakaļ uztaisīja whatsapp grupiņu un čatojās :D man tik izmet kādas frāzes un viss- traka varu palikt- gribu visu zināt :D Bail nedaudz jau paliek, ko šīs būs izdomājušas :D

eifeleprecos
20.03.18. 19:09
Vecmeitu ballīte top. Kā draudzenem pazinojam, ka precamies, tā jau kopš tā laika (2017/08) viņām ir sava whatsapp grupa. Cik nu no kādas dzirdu tad tur tādas grandiozās idejas ejot gaisā. Ceru, ka manis ieceltā barvede spēs tur valdīt pārējās! Principā cenšos neko neprašņāt, lai tomer man ir tas pārsteiguma efekts. Zinu tik vien to, ka zverests gan kaut kads būšot jādod