FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
SaivaEinars
28.02.18. 15:24
Kāzu datums: 03.08.2018
pika.sniega Es arī darīšu tā, ka došu ielūgumus dažiem tiklīdz būs gatavi un pārējiem, tad laika gaitā, jo gribam iespēju robežās iedot personīgi rokās. Topošajai vīra mātei es labprāt dotu ielūgumu dienu pirms kāzām :D Bet ja nopietni, tad maijā domāju pabeigt dalīt ielūgumus.
pika.sniega
28.02.18. 15:58
Kāzu datums: 18.08.2018
Man laikam ir nenormāli paveicies ar topošo vīra māti. :)  Man jau draudzenes to ir teikušas,ka ir forši ja labas attiecības ar vīramāti, kā tas manā gadījumā. Es varu vienkārši pie viņas viena pati aizbraukt kaut nebrīdinot brauciens uz aptuveni 100km (arī kad topošais ārzemēs) vienmēr priecāsies, nekad neesam neparko kašķējušās, mēš varam pat stundām runāt pa telefonu, esmu pat līgo braukusi pie viņas pavadīt, kamēr topošais pa ārzemēm un nav noskaņa nekur doties ar draugiem, aizbraucu tur un viss foršī. Varu pat nedēļu pie viņas nodzīvoties, nekādu problēmu gandrīz kā pašas mamma. :) 
laurensija2018
28.02.18. 21:13
SaivaEinars  mums būs karogs uz smalkā lina un mums taisis Mārīte Bernāne, man ļoti patīk viņas roku darbi
un tas karogs mums būs aizmugurē pakārts un apkārt būs uzvīts smalka zaļa sirds. Uz galda būs balti galdauti pa vidu rupjais lins ar zaļu mežģīni pa galdu būs koka ripas uz kurām būs labības kūlīši, jo esam lielzemnieki.
un priekšā būs ziedu-vārpu kmpozīcija un 3 sveces un viena svece būs blakus atsevišķi priekš klusuma brīža tētim un krusttēvam kuri man ir miruši, un uz kapiņiem aizbraukt nevarēsim jo ir 150km attālums.
tāpēc arī pie altāra iesim mēs abi kopā vedēju pavadība, jo mani nav kas ved pie altāra
Ehz_forshaa
01.03.18. 23:36
Par viesu aicināšanu - viesiem (radiem, draugiem, paziņām) ir jāsaprot, ka tā ir Jūsu diena, nevis viņu un Jūs izvēlaties ar ko vēlaties šo dienu kopā pavadīt.

No pieredzes, es neuzaicināju nevienu savu tanti vai onkuli, no brālēniem un māsīcām tikai tos, ar ko kontaktējos ikdienā, nevis reizi gadā un viss ok. Visi saprata, ka kāzas ir dārgs pasākums (mums jau tāpat bija 75 viesi), telpas arī nav bezizmēra utt. un apsveica mūs pēc tam. 
Tāpēc aicināt krustmātes bērnus neredzu jēgu, nu ok... uzaiciniet tikai uz ceremoniju, ja jau ir rezervējuši to datumu.

+ iespējams kāds tomēr netiks un draudzeni var uzaicināt pie galda kaut pēdējā dienā! :) 
Di- Dī
02.03.18. 11:43
Sveikas, dāmas- sen neesmu bijusi sinī portalā un esmu patīkami pārsteigta, ka ir tik daudz jaunu ierakstu un domu (ideju)- tiešām supper :)
Beidzot (20.02.2018.) datumā arī mēs uzrakstījām iesniegumu Liepājas dzimtsarakstu nodaļā. Un tagad viss ir skaidrs, ka kazas tomēr varēs notikt maģiskajā datumā 18.08.2018.
10 stundas stāvējām rindā, lai panāktu to, ka varēsim sarakstīties izvēlētajā datumā un laikā :))
Di- Dī
02.03.18. 11:59
Mēs arī vēl ielūgumus neesam izsūtījuši. Pgaidām zina tikai daži paziņas un vecāki. Vēl tikai "jāsacer" ielūguma teksts un tad jau jāsāk domāt par izdali.
Gribētos tā, lai darbā vispār neviens neko nezina, bet gan jau kāds (laikam) izpļāpāsies :(, jo no darba kolēģiem nevienu negribu aicinat- savādāk pēc tam būs tā muļķīgi- kāpēc kādu aicinu un kāpēc kādu neaicinu... jo kopumā kolektīvs esam draudzīgs, bet ļoti liels.
eifeleprecos
02.03.18. 20:02
Jautājums.

ielūgumos norādām informāciju, lai par savu ierašanos informē pa tel., bet jautājums KĀ NOSAKA TO DATUMU LĪDZ KURAM IR JĀDOD ATBILDE PAR SAVU IERAŠANOS?
belly
02.03.18. 22:06
Kāzu datums: 25.08.2018
Mums karogs nebūs.
Par dekorācijām uz galda īpaši neesmu domājusi vēl - par to vienosimies ar dekorētāju, bet pa lielam uzticos viņas gaumei un domāju, ka būs skaisti.

Mēs šobrīd izdalām "save the date" nozīmītes.

Man ar vīra māti arī paveicies :)

Par vadītāju bija runa. Par E.Rūsi. Kāpēc neiesaku? Tāpēc, ka vakars bija novadīts haotiski, angļu valoda bija briesmīga, viņš kavēja, spēlē Līgava bija nosaukta citas sievietes vārdā... pirms kāzām bija daudz dažādas problēmas viņam, kas lieki satrauca līgavu un, kas viņai pat nebija jāzin... varētu turpināt vēl... ja vēlies zināt sīkāk - varu privāti uzrakstīt, jo negribu vēl tiešāk minēt ko... turklāt, ne mūsu pieredze vienīgā tāda saistībā ar viņu... Ir daudz ko pateikt.

Ehz_forshaa
03.03.18. 00:45
eifeleprecos
mēs lūdzām sniegt atbildi mēnesi pirms, jo 1. viesu nams prasīja precīzu viesu skaitu, lai varētu prognozēt ēdienu, gultas vietas. 2. paši varējām pasūtīt mini dāvaniņas, gatavot galda kartes, rezervēt programmu starp ceremoniju un viesu namu utt.
eifeleprecos
06.03.18. 16:38
Hei! Nu cik tālu ar plānošanu un darbiem jau esat, augusta Līgaviņas!??
laura.saulite
07.03.18. 08:43
Kāzu datums: 24.08.2018
Oh, Augusta līgaviņas ir ļoti aktīvas. Ļoti daudz jauna lasāmā. :)
Ar plānošanu uz doto brīdi viss ir apstājies. Liekas, viss ir saplānots. :)
Tagad lēnām sāku pirkt aksesuārus un mazās lietiņas, labāk, lai viss jau ir, nekā pēdējā brīdī meklēt. Tagad mums priekšā ir atrasts līgavainim uzvalku, jo mēs abi negribam uzvalku melnā vai zilā krāsā. Ideālā variantā uzvalkam ir jābūt tumši sarkanam vai marsala tonī. 
Kā pārējām līgaviņām? :)
eifeleprecos
07.03.18. 20:34
Meklēju, kur NOPIRKT nevis iznomāt caurspīdīgus lietussargus! Vismaz 2gb.
laura.saulite
08.03.18. 09:39
eifeleprecos, ierakaksti google meklētājā caurspīdīgs lietussargs. 
Man uz reiz salidzini.lv vai kurpirkt.lv met ārā kur var iegādāties dažādus veidus. :)
Piparsz
08.03.18. 15:13
Kāzu datums: 11.08.2018
sveikas dāmas, griežos pie jums pēc padoma, kur pasūtīt kāzu ielūgumus. Stilistiski man ļoti patīk šie - wonderfulpastels.mozello.lv/kazu-ielugumi/aploksnes-ielugumi/ tikai man par nelaimi šodien izlasīju, ka meitene, kas viņus taisa šobrīd ir dekrētā un pasūtījumus nepieņem. Gribētos atrast kautko līdzīgu, varbūt kāda kur ir redzējusi un var ieteikt? 
laura.saulite
08.03.18. 15:45
Piparsz,
Es Tev varu ieteikt AnnaKande paskaties viņai Instagram darbus - annakande/
Es pasūtu pie viņas, tagad gaidu maketu :) Nevaru vien sagaidīt savus ielūgumus, jau zinu, ka būs ļoti skaisti. :)
spozasaule
08.03.18. 21:16
Kāzu datums: 30.08.2018
Es kāzu ielūgumiem esmu pasūtījusi tikai maketu, kuram vajadzētu būt gatavam līdz nākamās nedēļas beigām. Drukāšu pati tipogrāfijā. 
Šobrīd meklēju make up + hair meistaru. Lūdzu padalieties, vai arī jūsu atrastais meistars kopā ar izmēģinājuma make up un frizūru maksās virs 100eur? Jau atkal šai pozīcijai sākotnēji biju plānojusi mazāku summu. 
pika.sniega
09.03.18. 09:52
Nē, man frizieris + makeup  abas reizes kopā būz zem 100eur. :)
spozasaule
09.03.18. 13:12
Kāzu datums: 30.08.2018
pika.sniega, vari padalīties? :)   
SaivaEinars
09.03.18. 14:13
100 EUR???? :O Ok ja es apsveru pirkt pieaudzētos matus uz klpšiem, tad 100eur būs tikai mati, bet tā- frizūru man taisīs pa 25eur un make up- 15eur (max20eur)- bet tas ir Bauskā.
Rīgā noteikti šīs cenas x4 un ir normāla cena :D
SaivaEinars
09.03.18. 14:15
Es esmu neizsakāmi priecīga un satraukta- saņēmu ziņu, ka mēs drīstam dejot pirmo valsi Rudāles pilī +fotogrāfēšanās pilī un dārzā ar visiem viesiem :)))))))
Pārējais viss apstājies.
Plānoju braukt uz bāzi aiz Ķekavas, kur varot dabūt visādas lentītes un tādus aksesuārus - ņemšu līdzi savu floristi/dekoratoru un iepirksim vajadzīgo :)