FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
eifeleprecos
23.02.18. 14:53
Kāzu datums: 18.08.2018
Mēs šobrīd meklējam gredzenus. Vieni dikti iepatīkās, bet cena tikai par vienu bija 900eiro. Diemžēl, budžets neļauj lidināties mākoņos. 

Gribētu baltā un sarkanā zelta apvienojumu. Musm abiem īsti nepatīk standarta zelta krāsa. Pati zeltu nevalkāju, jo kaut kā slikti jūtos, ja tas man ir ķēdītes formā vai tamlīdzīgi. Esmu sudraba cilvēks, bet sudraba gredzenus kā laulību gredzenus nevēlos, tādēļ priekšroka baltajam zeltam. :) 

eifeleprecos
23.02.18. 14:57
Kādas aktivitātes un tradīcijas plānotas Jūsu skaistajā dienā? 
Ko Jūs plānojat dāvināt lieciniekiem/vedējiem un vecākiem?
Kotibe
23.02.18. 15:22
eifeleprecos mēs laikam sūtīsim gredzenus, arī pie Arvja Kotina. Man tik krāsa jāizdomā. Es arī it kā gribu balto zeltu, jo nēsāju sudrabu, bet vēl neesmu droša..
mums divatā būs tikai bildēšanās, vairāk nekas īpašs nav plānots. 
No aktivitātēm - kamēr mēs bildēsimies, viesiem būs ekskursija pa muižu un pikniks ar uz ugunskuru ceptu jēru.
Vakarā nekā baigi special nebūs. 
eifeleprecos
23.02.18. 15:27
Kotibe kādās cenās apmēram svārstās pie tā juveliera Arvja Kotina?
Melisa
23.02.18. 15:36
Kotibe Grūti pateikt, pēdējā gada laikā ir mainījies viedoklis par  to, kādu kleitu gribu, neizslēdzu, ka mainīsies arī atlikušajā laikā līdz kāzām. Bet ceru, ka rīt uzmērot pāris kleitas iegūšu kādu skaidrību, jo IR bail atlikt uz pēdējo. Par gredzeniem runājot - mums juviliera portfelī iepatikās gredzeni, kur pusīte no dzeltenā zelta un pusīte no baltā. Manam gredzenam pa vidu neliels briljants. Abi gredzeni kopā maksā ap 1000 EUR, bet tā kā mums bija savs zelts, tad nācās šķirties tikai no 500 EUR.

eifeleprecos Mums ir ap 50 viesiem, pie tam, savstarpēji nepazīstami, kā dēļ izvēlējamies par labu pasākuma vadītājais. Viņai ir padomā dažādas aktivitātes un mēs vairāk pasakām ko jā un ko nē. Pie tradīcijām īpaši nepieturos, bet baltu šķīvi sitīsim, pušķi metīšu, līgavainis metīs kājas lentīti, vecāki aizdedzinās mūsu ģimenes sveci. Vadītāja vakara sākumā iepazīstinās savā starpā viesus, pēc tam vakara gaidā būs spēle, kur viesiem jāatbild uz jautājumiem par jauno pāri. Šobrīd aktīvi meklējam dziemsu pirmajai dejai. Mičošanu gan negribu.

Liecinieki ir precēts pāris, mums labi draugi - domājam viņiem uzdāvināt SPA atpūtu. Omēm pa puķu podiņam un vecākiem vēl neesam izdomājuši. Bet noteikti kaut ko simbolisku.

Kotibe
23.02.18. 20:27
eifeleprecos mums būs pavisam vienkārši gredzeni, un cena būs līdz 600 par abiem gredzeniem (atkarīgs no svara, kāds beigās sanāks), mums būs no viena zelta un bez akmeņiem. Bet draugam būs diezgan masīvs, pasmags gredzens. Man patīk, ka gredzenus viņš taisa pilnībā ar rokām, viņi ir tiešām kalti, nevis izlieti formītē. Tas ir gan izturībai, gan arī vnk man šķiet vērtīgāk, labāk, grūti paskaidrot :) 
laurensija2018
24.02.18. 21:36
Sveikas, hei man tāds prieks, ka jūs jau tik tālu tikušas, es gan kavējos, bet martā katrā brīvdienā ķeršos klāt saviem darbiņiem.

Es kleitu šūšu, jo salonus izstaigāju un neatradu tādu kādu esmu iedomājusies.

Gredzeni nezinu vēl kā rīkoties, ir mums sakrāts zelts vai iet, lai uztaisa juvelieris, vai pirkt gatavus, bet noteikti standarta, jo vedēji mūs pat pierunāja uz parastajiem, viņiem ir ļot smuki gredzeni ar ailītēm un viņi saka, ka tagad arī sanāk dzīvot vairāk attālumā kā kopā, jo vedējmāte vairāk pa Rīgu un vedējtēvs vairāk pa laukiem pa savu biznesu un medības un zveja.
Maismel
26.02.18. 09:58
Kāzu datums: 18.05.2018
Mums ar gredzenus taisis Arvis Kotins
Kotibe
26.02.18. 19:54
Meitenes, vai jau domājat par telpu rotāšanu un galdu noformējumu? 
Man visu laiku šķiet, ka man visa ir par maz.. uz galdiem (apaļajiem) būs centrā ziedu pušķis uz koka ripas. Un viss.. mani cenšas pārliecināt, ka vasarā svečturus nevajagot. Bet gribas vēl kaut ko. Citu galdu (saldumu galdam, piemēram) būs foto rāmīši ar attiecīgiem uzrakstiem tematiskiem. 
Kas jums padomā? Padalieties! 
SaivaEinars
27.02.18. 12:44
Kāzu datums: 03.08.2018
Laikam tas tagad daudzām modē- uz koka ripām puķītes :D Man arī būs- ideja mums ir smalkais stils apvienojumā ar lauku/ latvisko stilu.
Man būs garais galds- balts galdauts uz galda, pa vidu (laikam tomēr tālākajā malā) josla ar rupjo lina audumu virs kura koka ripiņas ar burciņām un ziediem, latviešu etnogrāfiskajām zīmēm. Pārāk piebāzt negribas, lai paliek vieta arī ēdieniem un šķīvjiem :) Es domāju, ka vajag apmēram uzmest uz lapas to galdu ar izmēriem un tad varēsi apmēram saprast cik lielu to koka ripiņu likt uz galda- varbūt uzliec lielāku un divas vāzītes/burciņas- (kas nu tev būs) ar ziediem, varbūt kādu plāksnīti ar jūsu ģimenes simbolu blakus.
Mums sveces nebūs nekur- tikai trīs mums priekšā.
Par saldumu galdu vispār esmu piemirsusi :D bet noteikti kaut kas tajā pašā stilā. Varbūt viesu dāvinātie ziedi tiks sakārtoti kaut kur vēl- jāpārrunā ar floristi/dekorātori.

Jautājums- Ģimenes karogs- jums būs? Kur pasūtīsiet, ja būs? Uz zīda laikam īsti negribētu- neies stilā, bet uz smalkā lina varētu būt smuki- kāds zin, kur tādus taisa?

Kotibe
27.02.18. 13:19
SaivaEinars mums līdzīgs stils, rustic kopā ar "smalko", tikai bez latviskajām zīmēm :) mums ēdiens un pudeles uz galda nebūs (silto atnesīs, uzkodas pēc tam kā zviedru galds būs, pudeles pie bārmeņa), tāpēc tieši uztraucos, lai nav par pliku galds.. gribēju likt celiņu pāri, bet mani atrunāja, ka nebūšot labi, ka sanāk, ka celiņš ir tikai diviem cilvēkiem zem šķivjiem. Man gan tas nešķiet tik būtiski, bet nu ok :D

šodien pasūtīju mežģīni kāzu kleitai, uhuuu... :))
pika.sniega
27.02.18. 13:32
Man gan nebūs svinības, bet es jau domāju par dekorācijām ceremonijas vietai un uzkodu galdam. 
Es izmantošu sapņu ķērājus noskaņas radīšanai, gribētos izmēģināt uztaisīt, bet laikam vēl par ātru, kur tad pus gadu to glabāšu pēc tam :D 
SaivaEinars
27.02.18. 14:57
Kotibe es, iedomājoties kā izskatās, arī nesaskatu, ka celiņš pāri apaļajam galdam būtu kas slikts un ja kas, var arī darīt tā,ka celiņu liek starp šķīvjiem... Ja tev nebūs ēdiens, tad gan var sakombinēt smuku kompozīciju - pielikumā bilde ko uz ātro atradu- visu sakārto aplītī un būs smuki (manuprāt). Varbūt vienkārši neliec vienu pušķi, bet sadali mazākos un pa vidu tāds kā bildē svečturītis ar mazajām svecītēm, kuras nav arī obligāti jādedzina- dekoram.
Kotibe
27.02.18. 17:30
SaivaEinars prieks, ka kāds mani atbalsta par galda celiņiem :D floristei tas šķita galīgi garām... :D jauka doma par mazākām vāzītēm, bet man kā reiz jau sagādātas lielās vāzes, ehh :D
eifeleprecos
27.02.18. 20:50
Mums plānotas minimalas dekoracijas. Principā būs stikla pudelītes dažāda izmēra, kurās ielikti dzelteni ziedi. Vēl būs arī stikla burcinas ar led lampiņām iekšā. Vienigi tagad domāju vai vispar redzes, ka tur kas spīd. (Ideja -burciņas piepildit ar zaļām sūnām un tajās ieripināt LED lampiņas)

Gar malām kaut kur būs vāzes ar viesu dāvinātajiem ziediem. Ārā uz terases arī plānotas burcinas, kas dekorētas no ārpuses ar lina^mežģīņu lentām, kur kādās arī dzelteni ziedi. 

ir tā, ka ar galda dekorācijām neko dikti laikam aizrauties nesanāks, jo no viesu nama ēdinātājiem sapratu, ka tur atnes ēdienu un tur atstāj uz galda, tik vien kā viesmīle nomaina silto galdu pret auksto. 

eifeleprecos
27.02.18. 21:02
Kā rīkoties? IELŪGUMUS VĒL NEESMU IZSŪTĪJUSI

Situācija. Uz mūsu kāzām aicinām ģimenes un tuvākos radus, Kā arī abu kopējos draugus. Man ir tā, ka aicinu arī savu tanti(krustmāti), bet viņas dēlus negribeju aicinat, jo nekad neesmu ar viņiem runājusi (nav nekadu kontaktu, nav tuvas attiecibas). Bet mana mamma jau bija runājusi ar manu tanti, kura  maniem brālēniem nodevusi ziņu, lai tajā dienā neko neieplāno. Mana mamma saka, ka nevarot neaicināt. 

nu lūk.. ir tā, ka svinibu vietā ir vietas 40 cilvēkiem. ar plānotajiem viesiem arī aizpildās visas vietas. 
bet ir viena mana draudzene, mas palikusi aiz svītras. Viņa būs manā vecmeitu ballītē, arī ceremonijā, bet diemzel uz svinibu vietu vinai vairs nav vietas. Viņu vienu es vēl varētu mēģinat iespiezt, bet viņa minēja, ka viņai ari draugs nāks līdzi uz cereminiju (saprotams, jo pāris). 

tad nu lūk, ja man tie brālēni nebutu obligati jāaicina, tad viss būtu ok. Ā un vēl nezinu vai 3g.v un 2g.v bērniem arī jāierēķina vieta pie galda

Tai manai draudzenei ielūgumā noradits teksts, kas nevēsta par svinībām.

Šķiet, ka ļoti haotiski izklāstīju situāciju, bet ceru, ka sapratāt un varēsit sniegt kādu padomu.!!!??!
SaivaEinars
27.02.18. 21:38
Kā man "patīk" tā situācija, kad citi it kā labu gribēdami izpļurkst visai pasaulei par šo pasākumu. Man lielākā daļa radu vēl pat nav informēti par mūsu kāzām :D Zin tikai draugi, kuri iesaistās ar saviem padomiem un nedzīvo tuvumā un mani vecāki- visiem ir piekodināts klusēt. Kad iedosim ielūgumus, tad arī uzzinās. 
Es domāju, ka tev nav jāaicina "pieklājības pēc" un galu galā tu jau neesi uzaicinājusi vēl. Pasaki mammai, lai tagad labo radušos situāciju- viņus neaicināsi un viss (ja tiešām pati nevēlies un nav nekādu attiecību) Man ļoti daudz radi nebūs- es aicinu vairāk draugus ar kuriem man ir saikne nekā radus, kuri neliekas ne zinis un velns viņ zin kur dzīvo un kā izskatās :D (Nav tava vaina ka viņi ir tavi radi :D )
Man pat ir pārdomas vai aicināt krustmāti- krusttēvu noteikti aicināšu, bet krustmāte ir diezgan riebīga sieviete, kurai ļoti svarīgs ir statuss, nauda, smalkums ik visā. Es pilnīgi dzirdu kā viņa visiem visu vakaru stāsta kā viņas dēls precējās - cik viņam viss kruti bija. Bet nu šajā gadījumā laikam nav varianti- galu galā viņa ir mana krustmāte. (mana mamma teica ka drīkstu neaicināt, ja negribu- laikam zin iemeslu kāpēc negribu :D )
eifeleprecos
27.02.18. 21:56
SaivaEinars es vel ceru, ka varetu atteikt ierašanos
Kotibe
27.02.18. 22:33
eifeleprecos uz 40 cilvēkiem arī divi cilvēki pa virsu ir daudz! es noteikti neaicinātu! vai nu lai mamma labo radušos situāciju, vai nu arī pati piezvani tantei. Nejauki vispār sanācis :( bet aicināt tikai tāpēc "ka tā vajag" nudien nevajag...
pika.sniega
28.02.18. 14:13
Par mūsu kāzām zin mani abi vecāki, un līgavaiņa mamma. Tā arī domāju, kad došu ielūgumus tad lai visi kas aizcināti uzzin. ;)
Bet ir vēl cilvēki par kuriem es vēl neesmu izdomājusi, itkā vajadzētu, bet vai tiešām? :D  Par cik nav to svinību , tas pie uzkodām jau tie pāris cilvēki neko īsti nemaina.
Vai būtu nesmuki, ja es visiem par ko esmu pārliecināta iedodu ielūgumus jau aprīlī, bet pa cilvēkiem kuriem neesmu izdomājusi piem. tikai jūnijā? :D  Ja jau ļoti gribēs tad nāks, ja ne tad ne, vai ne tā? Ir vairāki iemesli kapēc to gribu darīt pēc iespējas vēlāk ar atsevišķiem cilvēkiem- liela mute- visa pilsēta drošvien zinās,  visu laiku prašņās par to , vilks ārā informāciju par kāzām utt., bet tā taču ir mūsu diena un viņa ir kā viesis uzaicināta, neviss organizators kuram jāzin cik kas man izmaksāja utt..