FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
pika.sniega
21.02.18. 09:08
Kāzu datums: 18.08.2018
rutuxs
Gribu lai līgavainis sagaida pie altāra. Biju apsvērusi domu iet viena, bet man daudzi atrunāja, jo būšot tik uztraukusies, un tad  būšu laimīga ka ir kāds blakus. :D

Biju apsvērusi domu ka ved abi, bet vai abi reizē vai pa gabaliņam? :? 
Kotibe
21.02.18. 13:18
pika.sniega pa gabaliņam gan nē.. tas kaut kā muļķīgi, manuprāt. Abiem pa vidam, katram zem elkoņa. Sirsnīgi, manuprāt.
eifeleprecos
21.02.18. 16:58
Mēs bijām vakardien iesniegt iesniegumu priekš 18.08.18. Tāda laimīga sajūta. Izrādīja mums telpas un deva padomus, kam man tieši tajā dienā jāpievērš uzmanība. Uzslavas Valmieras dzimtsarakstu nodaļas vadītājai - lieliska. Nevaram jau sagaidīt to skaisto augusta dienu :)

Lai gan vēl daudz organizatorisku darbu. 
Pamainījās ceremonijas laiks.. Pārcēlās par stundu 15:00 uz 16:00 vieus nams no 18, bet tajā nieka stundā jāiespiež brauciens uz netālo vietu, kur pirmais tosts un kopbildes. 
Pēc kopbildēm viesi varēs doties jau uz svinību namu, kur tos sagaidīs vakara vadītājs, bet mēs ar lieciniekiem un fotogrāfu dosimies fotosesijā. 

Varbūt te ir kāda, kurai arī kāzas Valmierā? Varat ieteikt vietu, kur ar viesiem var skaisti bildēties un pirmo tostu un uzkodas veikt? 
Precos.lv
21.02.18. 17:17
Kāzu datums: 15.12.2019
Sveika, eifeleprecos!

Valmieras rajons ir bagāts ar dažādām skaistām pieturvietām vai vietām pirmajam tostam un kopbildēm, atliek tikai atrast savējo! Piedāvājam Valmieras puses pieturvietas aplūkot šeit, kur dažas no tām pašā Valmieras pilsētā!

Jūsu PRECOS
Ehz_forshaa
21.02.18. 23:11
pika.sniega

Es gāju viena :) 
laura.saulite
22.02.18. 08:04
Kāzu datums: 24.08.2018
pika.sniega, Es arī ieteiktu, lai Tu ej ar abiem, tas būs gan mīļi, gan skaisti manuprāt. :) Ja vien tēvam un patēvam pašiem nav nekas pretī. 

eifeleprecos, es ļoti labi saprotu Tavas sajūtas, tāda laimīga sajūta. Es pagājušā nedēļā atradu savu īsto kāzu kleitu, pavisapm savādāku nekā biju domājusi, bet visu sestdienu pēc tam staroju un nevarēju vien beigt priecāties. :) Mēs pēc izziņas iesim pirmdien un tad uz baznīcu uz pārrunām un tad jau varēšu pasūtīt ielūgumus. :) Tagad kad visi dokomentu tulīt būs sakārtoti, saprotu, ka ar vien ātrāk datums tuvojas, par ko es nevaru beigt priecāties. Ir palikuši tikai 6 mēneši un jūtu, ka satraukums ar vien vairāk pieaug. :)
laura.saulite
22.02.18. 08:47
Un vēl, es gan neesmu tā kas bļauj un kādu cenšas nomelnot, bet man ieteikums meitenēm kam nav vēl kleita ļoti apdomāt vai vēlaties doties uz kāzu kleitu salonu amelia. 

Es domāju, ka es sevi noraku ar to ka pateicu, ka mans budžets ir līdz 500-600 eiro. :D Jo uz vietas nebija kleitas šādās summās. 
1. Man bija pierkasts, bet pārdevēja man centās iestāstīt, ka viņai šajā dienā pierakstu vispār nav. Pēc tam kad gājām projām, viņa teica, nu ja jūs nākat atpakaļ, tad noteikti piezvaniet, jo man pilna diena ar pierkastu. :D
2. Ļoti nelaipna attieksme, man līdzi bija māsas un mamma. Māsai bija arī meitiņa 7 gadus veca līdzi, pārdevēja atļāvās bērnam nepamatoti aizrādīt, lai viņa sēž mierā, lai gan bērns neko nedarīja. Aplūkoja kleitu jostiņas.
3. Viņa, manuprāt, ļoti neprofesionāli centās man iesmērēt kleitu, kas izskatījās ok, bet nu man nebija mirdzums acīs. Nevienā citā vietā man neviena pārdevēja neuzspieda savu viedokli, teica, ka tā ir mana dena un man pašai ir jājūtās labi kleitā. 

P.S. es ļoti ceru, ka es esmu vienīgā ar šādu pieredzi, cerams, ka citām tā nav gadījies. Kopā es biju 5 salonos, bet nevienā citā es nesaņēmu šādu attieksmi. 
eifeleprecos
22.02.18. 09:36
Precos.lv Tur jau tas suns aprakts, ka Valmieras rajonā ir daudz jauku un skaistu vietu, bet laika trūkuma dēļ nepieciešams tādu vietu atrast tieši Valmierā vai +/- 5km rādiusā. 

Ceremonija pl.16 apmēram 50min. Apmēram līdz 17, bet viesu nams no 18! Taču jāpaspēj pirmais tosts un kopbildes. nemaz nerunājot par pašu fotosesiju ar lieciniekiem un divatā. 

Vispār gaidu ieteikumus kā risināt situāciju un kā veidot laiku starp ceremoniju un viesu namu. Cik vēlāk pieklājigi būtu ierasties mums jaunajiem ar lieciniekiem.
Varbūt pirmais tosts tad nav javeic brīvā dabā, bet gan viesu mājā jau? 
un pēc ceremonijas, lai viesi lenā garā dodas uz viesu māju? Vienkārši ceremonijas  vieta no viesu nama ir maksimums 10 min braucienā :D 
viktorijagib
22.02.18. 10:18
Labdien, meitenes. 
Vai kāda no jums šuj savu kāzu kleitu?
eifeleprecos
22.02.18. 10:24
@viktorijagib Man tiek šūta kāzu kleita :) 
laura.saulite
22.02.18. 10:36
viktorijagib, jā man arī tiek šūta kleita.  :)
spozasaule
22.02.18. 10:40
Kāzu datums: 30.08.2018
eifeleprecos draudzenes kāzās fotografēšanās ar viesiem notika Valmieras muzeja parkā. Turpat bija arī izklaide ar folkloras kopu Grieze un pēc tam kūka, šampanietis. Ja interesē, varu noskaidrot kontaktus :) 

pika.sniega
22.02.18. 10:52
Es biju vairākos salonos ar 2 nedēļu starpu. Arī tevis pieminētajā amelia. Visos salonos kur prasīja budžetu teicu ka līdz 1000eur, 6.septembrī neprasīja un tur uzmērijīju arī dārgākas kleitas kura beigās izrādījās arī ir tā īstā.  Pirmo reizi braucu un mēriju daudzs kleitas, mājās pētīju bildes, un secināju ka īsti patīk tikai viena, jo pārējās ir standarta kleitas. Vēl patika otra kleita no 6. septembra, bet tur neļāva fotogrāfēt. Otrajā reizē es devos mērīt tikai šīs divas kleitas lai saprastu kura ir īstā. Patika abas, taču manu laulību formātā labāk iederējās kleita no 6.septembra. 
Es jau no paša sākuma zināju ka kleitu man šūs (vienīgi ja būtu izvēlējusies pirmo tad droši vien gan pirktu, jo cena nebija īpaši liela 480eur), un uz saloniem devos tikai lai zinātu ko tieši. Tad nu vēl liels izaicinājums bija audums, bet nu jau kleitai galvenās auduma sastāvdaļas ir nopirktas. 

Man nebūs standarta laulības, tās pat nebūs standarta bazīnīcā, kādā to spēj iztēloties cilvēki izdzirdot vārdu baznīca, arī kleita nebūs standarta. 

Un brīžiem man uznāk pārdomas, ka tie visi taču būs sīkumi- kleita , uzvalks..  jā bildes uz visu mūžu, bet galvenais lai laime un stipra mīlestība, un tajā dienā es domāju ka tā laime spraugsies ārā pa visām malām :D . Es labāk ieguldu gredzenā, kas mūsu rokas rotās visu mūžū nevis dārgā kleitā, uz restorāna cienīgās uzkodās, kuras neviens tāpat nespētu novērtēt. 

Kotibe
22.02.18. 10:59
Man arī šūs kleitu. Modelis ir apmēram skaidrs - ir divi varianti, no kuriem jāizvēlas.. Audumi +/- noskatīti, bet, ja godīgi, es laikam labāk pirktu gatavu, jo šujot ir tik daudz detaļu, kas jāpārdomā! 
eifeleprecos
22.02.18. 11:01
@pikasniega Tieši tā, nauda jāiegulda paliekošās vērtībās. Dārgākais kleitā bija tieši audumi. Esmu gara auguma līdz ar to arī audums prasās daudz. Pagaidām nēesmu par 100% pārliecināta, ka man patīk izvēlētā mežģīne, bet ticu, ka šuvēja spēs radīt īstu meistardarbu piešujot klāt elementus tā, ka pamata mežģīne būs ar akcentiem. 
Vasarā ar draudzeni staigājām Rīgā pa kāzu saloniem, kuros izmērījos krustu šķērsu visādas kleitas, lai saprastu kā vispār tas viss izskatās un kādas cenas. No dažām kleitām smēlos idejas. Bet nebija neviena tāda, kuru b;utu bijusi uzreiz gatava pirkt. Daudzām bija asas mežģīnes un bija nepatīkamas sajūtas. Lielākoties visām tām salona kleitām bija iestrādātā korsete, kura man īsti netīk. Skaisti jau slaidina un tā, bet nejutu par labu esam. 
Ticu, ka beigu beigās tā kleita būs tieši mana, vienkārša, ar odziņu, bet eleganta. :) 
eifeleprecos
22.02.18. 11:02
Meitenes! Vai Jūsu kāzās arī būs videooperators, kas filmēs un pēcāk veidos īsfilmu ar labākajiem mirkļiem? 
viktorijagib
22.02.18. 11:37
Ja, nav noslēpums pie kurām šuvejam jus šujat? Es vakar satiekos ar šuveju un viņa mani ta iedvesmoja, ka tagad vēl vairāk gribu tieši šut kleitu. Vienīgais, vienalga ir bailes, a ja nepiestāvēs vai kaut kas nepatiks. 
eifeleprecos
22.02.18. 12:00
Es šuju Valmierā pie pazīstamas :) Facebook var paskatit (SB stila grupa). Ļoti prasmīga šuvēja :)
pika.sniega
22.02.18. 12:33
Man draudzene šūs kleitu. Viņai tas būs izaicinājums, bet esmu pārliecināta ka rezultāts apmierinās mūs abas :) 
Kotibe
22.02.18. 14:23
Man ir šuvēja no Gulbenes. Uzticos viņai, bet vienalga baile, ka pati līdz galam nezinu, ko gribu :D
es jau iepriekš jautāju.. par arkas un āķu īri - 60 eiro bez rotājumiem, kā jums šķiet, ir ok cena?

vēl man aktuāls jautājums par vakara vadītājiem. Ir reāli arī pa 300 kaut ko atrast? tās cenas mani reizēm šausmina :D